Kadıköy Sunny Servisi

Fatih Suny Servisi

Fatih Suny Servisi

Fatih Suny Servisi

Fatih Suny Servisi

 

Televizyonlar, günlük hayatımızda eğlence anlamında yeri değişmeyen elektronik cihazlardır. Bundan dolayı gün içinde uzun süreli çalışmaya maruz kalırlar. Ve buna bağlı olarak ta arıza yapabilirler. Bir Lcd Tv, Led Tv ve Plazma Tv sahibiyseniz bunun arıza yapması durumunda güvenli bir servise ihtiyacınız olacaktır.

İşte böyle durumlar karşısında Fatih Suny Servisi firmamız, her zaman bu güveni sizlere hissettirecek bir firmadır diyebiliriz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, firmamıza ulaşım sağlamaktır.

Günümüzde sizlerin pek te güvenli olmayan servislerden dolayı sıkıntı çektiğinizi biliyoruz. Maalesef bu tür firmalar yüzünden bizler de oldukça zor durumda kalıyoruz.

Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama, Led Değişimi hizmetleri sunduğumuz sektörde, her zaman da rakiplerimizden farklı olarak güven aşılamaya devam edeceğiz.

Tecrübeli Personel Kadrosu

Fatih Suny Servisi firmamız, tecrübeli bir personel kadrosu ile yoluna devam ediyor. Buna bağlı olarak tabii ki bu tecrübeli personel kadrosu ile sunduğumuz kaliteli hizmetlerden sizleri de faydalandırmak istiyoruz. Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv ler iyi bilinmelidir ki usta ellerin hakimiyetine bırakılmalıdır. Bu sayede hem arıza tespiti, hem de tespit edilen arızanın kısa sürede onarılması bakımından oldukça faydalı bir iş yapılmış olacaktır.

Kaliteli hizmet sunan personellerimiz, aldıkları sertifikalar ile daha donanımlı bir hale gelmektedir. Bunun yanında rutin bir şekilde verilen eğitimlerine de kaldıkları yerden devam etmektedirler. Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama, Led Değişimi ve de diğer her türlü arızada teknolojik yöntemler kullanarak hareket ederler.

İşçilik Ve Parça Değişiminde 1 Yıl Garanti

Fatih Suny Servisi hem işçilik, hem de parça değişiminde 1 yıllık garanti hizmeti sunar. Servisimizin Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv lerinize uyguladığı her işlem bir yıl süre ile garantimiz kapsamındadır. Bundan dolayı da gönlünüz rahat bir şekilde cihazlarınızı bizlere emanet edebilirsiniz.

Garanti hizmetimiz, diğer birçok firmadan farklı olarak belgeli bir şekilde sizlere sunulur. Bazı firmalar bunu sadece sözlü olarak yapmakla kalmayıp arıza tekrarında ise yine ücret talebinde bulunma eylemine girebilirler. Ancak Fatih Suny Servisi firmamız, profesyonel anlamda belgeli bir çalışma prensibi içinde hareket ederiz. Kurulum ve montaj hizmetlerimiz de her daim bu yazılanlara paralel bir şekilde devam ediyor.

Sizler de Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama, Led Değişimi işlemlerinde bu garantili servis hizmetimizden faydalanma şansına sahipsiniz. Aynı zamanda bu hizmetler haricinde diğer her tür arıza durumunda servisimiz yine aynı şekilde işlem yapmaktadır.

Parça Değişiminde Orijinalliğin Önemi

Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv lerinizin arıza yapan yedek parçası, cihazın daha uzun ömürlü olması adına önem taşır. Bu anlamda Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama, Led Değişimi de dahil olmak üzere her tür yedek parçayı orijinali ile değiştirme amacı güderiz.

Çünkü bunun başka bir yolunun olmadığı anlayışı içinde hareket ediyor ve diğer türlü değişim yapılan parçaların her zaman sizlerin karşısına başka bir sorun olarak geleceğini düşünüyoruz. Bunun yanında orijinal olmayan yedek parçaların cihazın diğer parçalarını zarara uğratma ihtimali de her zaman değerlendirilmelidir.

Hızlı Servis İmkânı İle Zamandan Tasarruf

Zaman herkesin olduğu gibi sizin de önemle kullanmak durumunda olduğunuz bir olgudur. Çünkü zamanı ne kadar iyi değerlendirirsek ilerde bu bize her zaman artı olarak dönecektir.

Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama, Led Değişimi konularında olduğu gibi diğer her türlü arıza ve buna benzer hizmetlerde hızlı servis hizmetimizi sizlere sunmaya hazırız.

Fatih Suny Servisi firmamız, her daim zamanı en iyi şekilde değerle dürmek adına çalışmalar yürütür. Bundan dolayı arızalara daha çok yerinde müdahale etmek için çaba sarf eder. Burada önemli olan diger konu ise yerinde servis hizmeti için yeterli donanıma sahip olmasıdır.

sunny Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 466 24 07

sunny Teknik Servis Numarası: 0216 498 52 32

sunny Destek Numarası: 0212 271 52 32

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri