Fatih Vestel Servisi

Fatih Vestel Servisi

Fatih Vestel Servisi

 Fatih Vestel Servisi olarak şunu belirtmek isteriz ki sizlere ait olan Led Tv, Plazma Tv ve de Lcd Tv lerinizi bizim çalışma anlayışımız gereği olarak kendi cihazımız gibi görür ve bu şekilde bir davranış sergileriz.

Fatih Vestel Servisi
Fatih Vestel Servisi

Bize gelen ya da bizi arayan her müşteri bizim için değerlidir. Ve ona yardım anlamında tüm personel olarak elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışırız.

İlk olarak telefonda aldığımız bilgiler ışığında eğer o an için yapılabilecek bir şey varsa zaten servis hizmetine dahi ihtiyaç duymadan onu orada hallederiz. Aksi bir durumda ise servis araçlarımızdan en uygun konumda planı hemen sizlere yönlendiririz. Daha sonrasında ise sizler için en iyi ikinci seçenek olan yerinde onarım hizmetimizi sizlere sunmaya çalışırız.

Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve ya Led Değişimi ile montaj ve kurulum hizmetlerimiz sizleri bekliyor.

Uygun Fiyat

Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve ya Led Değişimi hizmetlerinden ya da her hangi bir arızadan dolayı sıkıntı yaşadığınızda hemen bizleri arayabilirsiniz. Sizlere sunacağımız hizmetleri de en uygun fiyat tarifeleri ile karşılayacağımızı da bilmenizi isteriz.

Led Tv, Plazma Tv ve de Lcd Tv lerde Arıza Tespiti Aşaması

Fatih Vestel Servisi firmamızın zaten arıza tespiti konusundaki başarısı oldukça iyidir. Çünkü 10 yılı aşkın bir süredir çalışma yürüttüğümüz piyasalarda yüzlerce arıza tespiti yapmış olmanın da verdiği bir rahatlık içinde hareket ederiz. Bizler, Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve ya Led Değişimi ve diğer arıza türlerindeki hizmetleri sizlere sunarken diğer taraftan da hizmetteki kalitemizi en üst düzeye çıkarmanın çabası içindeyiz.

Arıza Kaydı

Arıza Tespiti özellikle elektronik cihazlarda önemle üzerinde durulması gereken bir konudur. Çünkü Led Tv, Plazma Tv ve de Lcd Tv marka ve modeli fark etmeksizin onarıma tabi tutulması için arıza tespiti yapılması şarttır. Aksi bir durumda zaten tamir edilemez.

Bundan dolayı Fatih Vestel Servisi olarak kendi bünyemizde yaptığımız çalışmalar sonucunda şimdiye kadar çözdüğümüz tüm arızaları kayıt altına aldık ve almaya da devam ediyoruz. Bu sayede de karşımıza çıkan Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve ya Led Değişimi konuları haricinde aynı arızayı rahatlıkla çözme şansına sahibiz.

Telefon ile Bilgi Alma

İlk arıza tespiti aşamasında telefon ile bizi arayan müşterimizden yeterince bilgi topluyor ve bu doğrultuda hareket ediyoruz. Ancak telefon ile çözülemeyecek bir arıza ise bu durumda da kısa bir süre içerisinde adresinize geliyor ve burada gereken tüm işlemleri yapıyoruz.

Bununla birlikte Led Tv, Plazma Tv ve de Lcd Tv lerinizin yerinde tamir imkânı var ise bunun için seferber oluyoruz da diyebiliriz. Çünkü arızanın yerinde tespit edildikten sonra bir de onarılması sizin için olduğu gibi, Fatih Vestel Servisi olarak bizim için de mutluluk verici bir durumdur.

Garantili Servisi İmkânı

Fatih Vestel Servisi firmamız, garantili servis hizmetleri ile de müşterisinin güvenini kazanmış bir firmadır. Çünkü bizim yaptığımız her arıza kayıt altına alınır ve bir yıl boyunca garantimiz kapsamında işlem görür. Bundan dolayı da verilen hizmetleri hiç bir zaman göz ardı etmemek gerekir.

Çünkü bizler, Led Tv, Plazma Tv ve de Lcd Tv cihazlarınız için gereken hizmeti en iyi şekilde sizlere sunmaya çalışırız. Bunun güvencesi olarak ta garanti hizmetimizi sizlere sunarak bu şekilde bir çalışma anlayışı içinde hareket ederiz.

Şunu da sizlere söylemekte her zaman fayda görüyoruz. Piyasada ucuz tarifeler ile servis hizmeti sunmaya birçok firmadan sakınmanız sizin acınızdan daha iyi olacaktır. Çünkü “ucuz etin yahnisi yenmez” deyiminde de olduğu gibi sizlere ucuz yollu servis hizmeti sunmaya çalışan firmalar mutlaka bir yerde sizleri mağdur edecektir. Bunu da göz ardı etmemenizi diliyoruz.

Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve ya Led Değişimi hizmetlerimiz başta olmak üzere Led Tv, Plazma Tv ve de Lcd Tv lerinizin her türlü sorununda bizi aramayı ihmal etmeyin diyoruz.

vestel Müşteri Hizmetleri Numarası:0850 466 24 07

vestel Teknik Servis Numarası:0216 498 52 32

vestel Destek Numarası:0212 271 52 32

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri