SERVİS BÖLGELERİ

Beylikdüzü Toshiba Servis

toshiba servisi

Beylikdüzü Toshiba Servis

Beylikdüzü toshiba servis olarak siz kıymetli müşterilerimize profesyonel, kaliteli, güvenilir, dürüst ve samimi bir şekilde hizmet imkanı sağlamaktayız.

Kaliteli hizmet veren bir televizyon tamircisi arayışında mısınız? O zaman biz buradayız. Çalışma arkadaşlarımızın hepsinin yeterlilik belgesi ve aynı zamanda sertifikası mevcuttur. Aklınızda herhangi bir soru işareti bulunuyor ise firmamız bunu sonlandırılacaktır. Adresinize gelen arkadaşlarımıza cihazınız ile alakalı her şeyi sormanız mümkündür. Sıkılmadan sizlere detaylı bir şekilde bilgi aktarımı gerçekleştireceğiz. Bu sektörde en iyi hizmeti veren ve teknolojiyi her zaman yakından takip eden yenilikçi ruha sahip olan tek firmayız. Şimdiye kadar firmanız ile alakalı herhangi bir şikâyet gelmemiştir. Bunun sebebi  müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sağlamamızdır.

Beylikdüzü Toshiba Servis

Toshiba servis olarak senelerin vermiş olduğu bir tecrübemiz olduğu için aradığınız firma olduğumuzu düşünüyoruz. Çünkü piyasada çok fazla tanırız ve bu sebeple de hakkımızda olumlu düşünen referanslarımız fazladır. Teknolojiyi yakından takip eden bir yapımız bulunduğu için her zaman kendimizi yenilemeye ve geliştirmeye özen gösteriyoruz. Gerekli olan bütün  cihazları firmamızda bulundurmaya çalışıyoruz. Bu sebepten dolayı da cihazınıza meydana gelen sorunu kısa bir süre içerisinde bulur ve daha sonra sizlerin bilgisi dâhilinde onarımını gerçekleştiririz. Şu an için fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi vermemiz mümkün değildir. Cihazınızda meydana gelen sorunu bulduktan sonra fiyatlarımız hakkında sizlere aktarım sağlarız.

Toshiba Teknik Servis

Toshiba  teknik servis arayışınız devam ediyorsa bu ara yaşınızı hemen sonlandırmanızı rica ediyoruz. Çünkü firmamız beklentilerinizin üzerinde sizlere hizmet imkânı sağlar. Cihazlarınızda meydana gelen her türlü sorun için bizlere ulaşım sağlayabilir ve bizlerden hizmet alabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için herhangi bir pişmanlık yaşamazsınız. Tam aksine bizimle çalıştığınız zaman bir sonraki ihtiyacınızda da bizi tercih edeceksiniz. Peki, beylikdüzü’nde hangi mahallelere hizmet imkânı sağlıyoruz. İşte beylikdüzü’nde hizmet verdiğimiz mahalleler şu şekildedir. 

  • Adnan kahveci mahallesi
  • Barış mahallesi
  • Büyükşehir mahallesi
  • Cumhuriyet mahallesi
  • Dereağzı mahallesi
  • Gürpınar mahallesi
  • Kavaklı mahallesi
  • Marmara mahallesi
  • Sahil mahallesi
  • Yakuplu mahallesi

Toshiba Yetkili Servis

Toshiba yetkili servis arayışı içerisindeyseniz doğru yerdesiniz. Firmamız sizlere profesyonel kaliteli ve aynı zamanda uygun fiyatlı hizmet imkânı sağlamaktadır. Bizi tercih ettiğiniz zaman asla bir pişmanlık duymayacaksınız ve bir sonraki tercihinizde de bizi seçeceksiniz. Alanında profesyonel ve yeterlilik belgesi olan  birçok çalışma arkadaşımız vardır. Bu sebepten dolayı da sizlere profesyonel hizmet sağlarız

Peki, bize hangi günler ulaşım sağlayabilirsiniz. Siz kıymetli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için hafta içi ve hafta sonu kesintisiz bir şekilde çalışma sağlıyoruz. Bu sebepten dolayı da haftanın 7 günü bir de ulaşım sağlayabilirsiniz. Bize ulaşım sağladığınız da mesai saatleri içerisinde vermiş olduğunuz adrese geliriz. Cihazınızı inceledikten sonra cihazınızda meydana gelen arızayı tespit eder ve onarımını yaparız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir