Adalar Vestel Servis

Beylikdüzü Vestel Servis

Tv ServisiBeylikdüzü Vestel Servis

Beylikdüzü vestel servis olarak 20 seneyi aşan bir tecrübemiz bulunmaktadır. Vestel marka her model televizyonun bakımını, montajını ve onarımını gerçekleştiriyoruz.

Beylikdüzü’nde led televizyon tamircisi, Lcd televizyon tamircisi veya plazma televizyon tamircisi arıyorsanız mutlaka iletişim numaramızdan bize ulaşma mısınız?

Firmamız yetkili servis ve sizlere beklediğiniz hizmeti en iyi şekilde sağlar. Sizleri memnun ve mutlu gördüğümüzde bizler daha fazla mutlu oluyoruz ve işimize daha iyi şekilde yapmaya gayret ediyoruz. Televizyonlarda bazı zamanlarda arıza meydana gelebilir. İyi bir televizyon tamircisi tercih ettiğiniz zaman kısa bir süre içerisinde bu sorun çözülür ve aynı zamanda bütçeniz fazla sarsılmaz. Siz de bizi tercih ederek en uygun fiyata profesyonel hizmetimizden faydalanabilirsiniz

Beylikdüzü Vestel Servis

Vestel servis olarak cihazlarınızda meydana gelen her türlü arızayı buluyoruz ve sizlere bilgi verdikten sonra onayınızın ardından onarıyoruz. Beylikdüzü’nde televizyon tamir kapsamında her zaman için ön sırada bulunuyoruz. Aklınıza gelebilecek her türlü hizmeti sizlere sağlamaktayız. Sadece televizyon bakımı onarımı değil aynı zamanda montaj ve kurulum hizmeti de sağlıyoruz.

Kumanda hoparlör gibi aletlerinin tamirini ve bakımını da sağlıyoruz. Bizi tercih ettiğiniz zaman farkımızı göreceksiniz ve artık bizden hizmet almaya başlayacaksınız. Peki, hangi mahallelere hizmet sağlamaktayız. Bu konu hakkında bilgi ara yaşındaysanız şimdi sizlere detaylı bilgi aktarımı sağlayacağız. Beylikdüzü’nde  hizmet vermiş olduğumuz mahalleler şu şekildedir

  • Adnan kahveci mahallesi
  • Barış mahallesi
  • Büyükşehir mahallesi
  • Cumhuriyet mahallesi
  • Dereağzı mahallesi
  • Gürpınar mahallesi
  • Kavaklı mahallesi
  • Marmara mahallesi
  • Sahil mahallesi
  • Yakuplu mahallesi

Vestel Teknik Servis

Vestel teknik servis profesyonel hizmeti ekonomik fiyat şansı ile sizlere sağlamaktadır. Cihazınızda herhangi bir arıza meydana geldiğinde gün içerisinde adresinize mutlaka geliriz. Öncelikle cihazınızı yerinde inceleriz. Teknolojiyi yakından takip ettiğimiz için hasar tespit cihazlarımız bulunmaktadır. Bu cihazlarımız ile cihazınızda meydana gelen arızayı kısa zamanda buluruz.

Arıza tespitini sizlere ücretsiz bir şekilde sağlarız. Eğer cihazınızda değişim gereken parça var ise bunu size bildiririz. Bunun ardından ise sizlere fiyat çıkarırız ve bu fiyatın en alt seviyede olmasına özen gösteririz. Sizler onay vermeden cihazınıza herhangi bir işlem yapmayız. Onay verdikten sonra ise cihazınızı tamir eder ve sizlere  ulaştırırız

Vestel Yetkili Servis

Vestel yetkili servis olarak sizlere profesyonel ve kaliteli hizmet sunmaktan büyük onur ve mutluluk duymaktayız. Her zaman için müşterilerimizin memnuniyetini sağlarız ve onların mutluluğuna şahit olmadan bu işi sonlandırmayız. Bizi tercih ederseniz ve bizden hizmet almaya karar verdiyseniz sizi asla mağdur etmeyiz. Müşterimiz her zaman velinimetimizdir. Bu sebepten dolayı da sizlere sürpriz üst düzeyde fiyatlar sunmayız. Fiyatlarımızı her zaman alt düzeyde tutar profesyonel hizmetimizi sizlere sağlarız. İstediğiniz zaman bize ulaşım sağlayarak adres belirtmeniz yeterli olacaktır.

Beylikdüzü Vestel Servis

Beylikdüzü Vestel Servis olarak; uzun zamandır bu sektörde bulunuyoruz ve tv tamiri konusunda sizlere en iyi hizmeti sağlamaktayız. Televizyonunuz da bir problem mi meydana geldi? O halde hemen bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Cihazınızı profesyonel firmaya emanet ettiğinizde kısa zaman içerisinde sorun çözülür. Ekibimiz bu konuda profesyoneldir. Televizyonunuzda meydana gelen sorunu hemen anlar ve buluruz. Daha sonra ise tamirat aşamasına geçeriz. Cihazınızı kısa zaman içerisinde tamir eder ve sizlere teslim ederiz.

Firmamız bu sektörde yer edinmiştir ve müşteriler tarafından ise köklü bir firma olarak görülürüz. Müşterilerimizin hizmetimizden memnun kalması için gereken özeni ve titizliği gösteririz. Cihazınızda bir arıza meydana geldiğinde bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Peki, hangi günler aktifiz ve hizmet sağlıyoruz? Haftanın 7 günü çalışma sağlıyoruz. O zaman mesai saatleri kapsamında istediğiniz gün bize ulaşım sağlayabilir ve bizden hizmet alabilirsiniz. Başak şehirde bulunan her bölgeye gelebilme ve hizmet verebilme kapasitesine sahibiz.

İşinin ehli olan personellerimiz vardır ve her birinin sertifikası, belgesi mutlaka mevcuttur. Kendini geliştiren, her türlü yeniliğe açık, teknolojiyi takip eden bir firmayız. Bu nedenle de aradığınız hizmeti tek bizde bulabilirsiniz. Her türlü hizmetimizi sizlere en iyi şekilde vereceğimizden kuşkunuz olmasın. Sizde Vestel marka cihazlarınızın sorunlarını çözmek istiyorsanız Beylikdüzü Vestel Servis ile kolay bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.

Kaynak: tvtamirim.com

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri