Bağcılar Sunny Servis

Beylikdüzü Sunny Servis

Beylikdüzü Sunny Servis

Beylikdüzü sunny servis olarak 2000 den bu yana siz değerli müşterilerimize hizmet imkanı sağlamaktan gurur ve mutluluk duyduğumuzu belirtmek isteriz

Bizi neden tercih etmelisiniz? Televizyonunuzda arıza meydana geldiğinde biliyoruz ki hızlı çözüm ve aynı zamanda uygun fiyat arıyorsunuz. Firmamız bu konuda tecrübelidir ve senelerine sektöre adamış bir firmadır. Bu sebepten dolayı da deneyimi yapımız ile sizlerin ihtiyaçlarına en iyi şekilde karşılarız. Siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet imkânı sağlarken bu hizmetimizi en uygun fiyattan yaparız. Peki, beylikdüzü’nde hangi mahallelere hizmet sağlamaktayız. İzin verirseniz şimdi sizlere bu konudan bahsetmek istiyoruz. İşte hizmet imkânı sağladığımız mahalleler şu şekildedir

 • Adnan kahveci mahallesi
 • Barış mahallesi
 • Büyükşehir mahallesi
 • Cumhuriyet mahallesi
 • Dereağzı mahallesi
 • Gürpınar mahallesi
 • Kavaklı mahallesi
 • Marmara mahallesi
 • Sahil mahallesi
 • Yakuplu mahallesi

Beylikdüzü Sunny Servis

Sunny servis olarak bu sektörde öncü bir firma olarak biliniriz. İnternet sitemizi ziyaret ederek firmamız hakkında olumlu yorumlara ve değerlendirmelere bakabilirsiniz. Bu zamana kadar herhangi bir şikâyet söz konusu olmamıştır. Çünkü biz her zaman için müşteri memnuniyetine özen gösterdik ve var olduğumuz sürece göstermeye devam edeceğiz. Siz de bizi tercih ettiğiniz zaman ne kadar doğru bir tercih yaptığınızı göreceksiniz. Size en yakın firmayız ve istediğiniz hizmeti alabilirsiniz. Peki hangi televizyonlar için bakım onarım ve montaj hizmeti vermekteyiz

 • Lcd tv
 • Led tv
 • Plazma tv

Sunny Teknik Servis

Sunny teknik servis arayışında mısınız? Bu teknik servisin beylikdüzü’nde hizmet sağlamasına mı istiyorsunuz? Aradığınız hizmeti uygun fiyattan almaktan mı yanasınız? Firmamız sizin için en doğru seçenek olacak ve sizlere en iyi şekilde hizmet imkânı sağlayacaktır.

Bu zamana kadar karşılaştığımız diğer firmaları unutun. Sizlere en iyi hizmeti kısa bir süre içerisinde sağlamak için elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız. Bize ulaşım sağladığınız da mutlaka gün içerisinde vermiş olduğunuz adrese geliriz. Cihazınızda arıza var ise cihazınızda meydana gelen arızayı teknolojik cihazlarımız ile tespit ederiz. Arıza tespitini yapmak için gerekli olan tüm ekipmanlar bizde mevcuttur.

Beylikdüzü Sunny Servis
Beylikdüzü Sunny Servis

Beylikdüzü Sunny Servis

Beylikdüzü Sunny Servis olarak 1990 senesinden günümüze kadar tecrübemizi katlayarak ilerleme gösterdik. Sunny marka televizyonların tamirini en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz. Vermiş olduğumuz hizmetler de her zaman garanti bulunuyor. Cihazınızda meydana gelen sorunu bulur ve tahminini gerçekleştiririz. Aynı zamanda cihazınızın ekranı değişecek ise onu da en iyi şekilde yaparız.

Bu konuda profesyonel bir firmayız ve Başakşehir’de bulunan bütün her yere hizmet olanağı sağlarız. Elektronik cihazlar konusunda deneyiminiz bulunduğu için profesyoneliz. Bu sebepten dolayı da siz de rahat bir şekilde bizden hizmet alabilirsiniz. Sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyar ve memnun kalmanız için elimizden gelen emeği harcarız

Peki, hangi televizyonların tamirini yapıyoruz?  Firmamız lcd, led ve aynı zamanda plazma televizyonların tamirini yapar. Cihazlarınız bozulduğunda bizimle iletişime geçmeniz yeterli olur. Plazma televizyonlar artık günümüzde çok yoktur. Ancak biz bu konuda da profesyonel bir şekilde hizmet imkânı sağlar ve bu televizyonların tamirini de en iyi şekilde gerçekleştiririz.

Fiyatlarımız ise pek çok sebebe bağlı olarak değişiklik gösterse de bu piyasaya göre en uygun fiyatı sizlere vereceğimize emin olabilirsiniz. Çünkü her zaman için müşterilerimizin ekonomisini sarsmamak adına uygun fiyata en iyi hizmeti vermeye çalıştık. Bu sektörde hizmet vermeye devam ettiğimiz süre içerisinde bu şekilde ilerleyeceğimize emin olabilirsiniz. Beylikdüzü Sunny Servis olarak siz de bize ulaşın ve bizden hizmet alın.

Sunny Yetkili Servis

Sunny yetkili servis olarak bünyemizde her zaman uzman teknik bilgisi yeterli olan kişileri bulun dururuz. Bu sebepten dolayı da cihazınızda sorun meydana geldiğinde ekip arkadaşlarımız kısa bir süre içerisinde bu sorunu çözer. Bu sorunu tespit ettikten sonra sizlere fiyat hakkında ve meydana gelen sorun hakkında detaylı bilgi aktarımı sağlarız.

Eğer siz de kabul ederseniz cihazınızın onarımını gerçekleştiririz ve ilk günkü hali ile sizlere teslim ederiz. Cihazınızın onarımlı yaptıktan sonra ise mutlaka bakımını ve temizliğini de gerçekleştireceğiz. İşimizi her zaman titizlik ile yapmayı seviyoruz. Siz de alanında uzman personelleri cihazınızı emanet etmek istiyorsanız iletişim numaramızdan bize ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Tv Servisi

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri