Bağcılar Sony Servis

Beylikdüzü Sony Servis

Beylikdüzü Sony Servis

Beylikdüzü sony servisi olarak garantili, kaliteli profesyonel ve bütçenize uygun hizmet imkanı sağlarız. Bu sebepten dolayı da cihazınızda meydana gelen her türlü sorunuz için bize ulaşım sağlayabilirsiniz.

Beylikdüzü’nde en yakın televizyon tamircisi mi arıyorsunuz? Bu televizyon tamircisi nin hızlı, profesyonel ve garantili bir şekilde hizmet vermesinden mi yanasınız.  O zaman aradığınız firmaya ulaşım sağladınız. Senelerdir hizmet veren firmamız aradığınız bütün özelliklere sahiptir. Televizyonlar sıklıkla tercih edilen eğlence ve bilgi aracıdır. Bu sebepten dolayı da gün içerisinde mutlaka birkaç saatimizi televizyon karşısında geçiririz. Televizyon arızalandığında ise hızlı çözüme kavuşturulmasını bekleriz. Firmamız cihazınızda meydana gelen arızayı kısa bir süre içerisinde tespit ederken profesyonel bir şekilde onarımını sağlar

Beylikdüzü Sony Servis

Sony servis olarak televizyonunuzda herhangi sıkıntı oluştuğunda bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Firmamız Beylikdüzü’nde bulunan bütün semtlere ulaşım sağlayarak hizmet imkanı tanır. Senelerde bu sektörde bulunduğumuz için lider konumda olan bir firma olarak biliriz. Çalışma ağımız son derece geniştir ve müşterilerimizin memnuniyetini mutlaka sağlarız. Peki, hangi televizyon modelleri için hizmet imkânı sağlıyoruz. İzin verirseniz şimdi sizlere bu konudan bahsetmek istiyoruz. Firmamızın bakımını onarımını ve montajını gerçekleştirdiği televizyon modelleri şu şekildedir

 •  Led televizyon
 •  Lcd televizyon
 •  Plazma televizyon

Sony Teknik Servis

Sony teknik servis arayışı içerisindeyseniz o zaman bu arayışınızı sonlandırın. Çünkü artık biz varız ve sizlere  beklentilerinizin üzerinde bir hizmet sağlarız. Sadece televizyonlarda meydana gelen arıza değil sony marka diğer elektronik cihazlarınızda meydana gelen arıza içinde video ulaşabilirsiniz. Cihazlarınızda meydana gelen her türlü arızayı kısa bir süre içerisinde tespit eder ve daha sonra ise ilk günkü verimli hali ile onardıktan sonra size ulaştırırız. Peki, Beylikdüzü’nde hangi mahallelere hizmet sağlamaktayız. İşte firmamızın Beylikdüzü’nde hizmet sağladığı mahalleler şu şekildedir

 • Adnan kahveci mahallesi
 • Barış mahallesi
 • Büyükşehir mahallesi
 • Cumhuriyet mahallesi
 • Dereağzı mahallesi
 • Gürpınar mahallesi
 • Kavaklı mahallesi
 • Marmara mahallesi
 • Sahil mahallesi
 • Yakuplu mahallesi

Sony Yetkili Servis

Bir televizyon tamircisinde olmazsa olmaz bir özellik profesyonel ve kaliteli hizmet vermesidir. Çünkü kaliteli bir hizmet sonrasında televizyon ilk günkü verimli haline kavuşur. Aksi halde cihazda birçok sorun meydana gelebilir ve bu da sizin ödeyeceğiniz ücretin miktarında artış gösterir.

Beylikdüzü Sony Servis
Beylikdüzü Sony Servis

Beylikdüzü Sony Servis

Beylikdüzü Sony Servis olarak televizyon tamiri kapsamında sürdürdüğümüz faaliyetlerimize en iyi şekilde gerçekleştirdiğimizi düşünüyoruz. Sizde Beylikdüzün’de bir televizyon tamircisi arıyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Teknoloji hızlı bir şekilde gelişme sağladığı için biz de takip ediyoruz. Aynı zamanda müşterilerimize güvenilir, dürüst ve hızlı bir şekilde hizmet veriyoruz.

Elektronik cihazları tamir etmek hiç kolay bir iş değildir. Bunun için tercih edilecek firmanın profesyonel olması gerekir. Profesyonel bir firma kısa zaman içerisinde cihazda meydana gelen sorunu tespit eder ve onarım işlemini gerçekleştirir. Firmamız da kısa zaman içerisinde elinde olan ekipmanlar ile cihazda meydana gelen sorunu bulur. Daha sonra ise tamir işlemini gerçekleştirir.

Lcd tv, plazma tv, led tv, laptop, bilgisayar, kamera, müzik ve aynı zamanda projeksiyon gibi aletlerin bakımını ve tamirini de gerçekleştirmekteyiz. Cihazlarınız sony marka olmalıdır. Bu markaya sahip olan cihazlarımızın tamirini kısa bir süre içerisinde gerçekleştirip sizlere teslim etmekteyiz. Senelerdir hizmet imkânı sağladığımız için deneyimli bir firma olarak bilinir ve çok fazla tercih ediliriz. Kısa süre içerisinde hayal ettiğiniz hizmeti bizde bulabileceğinize eminiz.

Cihazınız bozulduğunda bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Bir telefon kadar yakınız ve aynı zamanda kısa zaman içerisinde yola çıkarak belirtmiş olduğunuz adrese geliriz. Eğer cihazınız evinizde tamir edilecek ise kısa zamanda ederiz. Ancak uzun süren bir işlem olduğunda ise firmamıza götürmek zorunda kalırız. Sizde Başakşehir sony servis olarak bize ulaşarak daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Sony yetkili servis olarak her türlü sorununuzda sizlerin yanınızda olmaya hazırız. Bizim için müşteri memnuniyeti her zaman önemlidir. Bu sebepten dolayı da müşterilerimizin taleplerini dinliyoruz ve ona göre hizmetimize sağlıyoruz. Bu sektörde öncü bir firmayız ve bu sebepten dolayı da size en iyi hizmeti biz sağlarız. Vermiş olduğumuz kaliteli hizmetimizin yanı sıra uygun fiyatlı hizmet sağlıyoruz. Siz de uygun fiyata profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız iletişim numaramızdan mutlaka bize ulaşmalısınız.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri