Adalar Vestel Servis

Bakırköy Vestel Servis

Bakırköy Vestel Servis

Bakırköy vestel servis olarak 15 seneyi aşkın bir zamandır siz kıymetli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Her zaman için anlayışlı kaliteli profesyonel güler yüzlü ve titiz bir şekilde çalışma sağlayan bir firma olarak biliniriz. Çünkü firmamızda bir aile gibiyiz. Personellerimizin her biri sizlere elinden gelen yardımı yapmaya hazırdır. Sizde cihazınızda arıza meydana geldiğinde bize ulaşın sağlayarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz

Televizyonunuzda nedenini bilmediğiniz bir arıza mı oluştu? Asla kendiniz müdahale etmeyin. Peki, kendiniz müdahale ettiğinizde ne olur? Eğer profesyonel bir deneyiminiz yoksa arızayı kendiniz asla çözemezsiniz. Arızayı çözemediğiniz gibi birçok olumsuzluklar ile karşılaşabilirsiniz. Bu da sizin daha fazla maliyet ödemenize sebep olur. Peki, televizyonda meydana gelen arızalar nelerdir? İşte genel olarak televizyonda meydana gelen arızalar şu şekildedir

 • Televizyona elektrik gelmediği için televizyon hiçbir şekilde açılmaz
 • Televizyonun açılması çok zaman alır
 • Ekranda yatay ve dikey olacak şekilde çizgiler oluşur
 • Görüntü olmadığı halde ses gelir
 • Ses geldiği halde görüntü gelmez
 • Televizyonun fişi prize takıldığı zaman sigorta hemen atar
 • Televizyondan yanık türünde bir koku meydana gelir
 • Televizyon çalışır durumdayken kendiliğinden hemen kapanır
 • Televizyonda sinyal yok hatası meydana gelir
 • Televizyon hiçbir şekilde açılmaz

Bakırköy Vestel ServisTvtamirim1

Vestel servis olarak; vestel marka cihazlarınızın tamirini en iyi şekilde yapar ve evinize teslim ederiz. Bize ulaşım sağladığınız da ve arıza kaydı oluşturduğunuzda belirttiğiniz konuma gün içerisinde ulaşırız. Cihazınızı inceledikten sonra kısa sürecek bir işlem ise evinizde arızayı onarırız. Fakat parça değişmesi gerekiyor ise firmamıza götürürüz ve orada onardıktan sonra sizlere ücretsiz bir şekilde teslim ederiz.

Bakırköy Vestel Servis

Bakırköy Vestel Servis olarak; uzun zamandır bu sektörde bulunuyoruz ve tv tamiri konusunda sizlere en iyi hizmeti sağlamaktayız. Televizyonunuz da bir problem mi meydana geldi? O halde hemen bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Cihazınızı profesyonel firmaya emanet ettiğinizde kısa zaman içerisinde sorun çözülür. Ekibimiz bu konuda profesyoneldir. Televizyonunuzda meydana gelen sorunu hemen anlar ve buluruz. Daha sonra ise tamirat aşamasına geçeriz. Cihazınızı kısa zaman içerisinde tamir eder ve sizlere teslim ederiz.

Firmamız bu sektörde yer edinmiştir ve müşteriler tarafından ise köklü bir firma olarak görülürüz. Müşterilerimizin hizmetimizden memnun kalması için gereken özeni ve titizliği gösteririz. Cihazınızda bir arıza meydana geldiğinde bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Peki, hangi günler aktifiz ve hizmet sağlıyoruz? Haftanın 7 günü çalışma sağlıyoruz. O zaman mesai saatleri kapsamında istediğiniz gün bize ulaşım sağlayabilir ve bizden hizmet alabilirsiniz. Başak şehirde bulunan her bölgeye gelebilme ve hizmet verebilme kapasitesine sahibiz.

İşinin ehli olan personellerimiz vardır ve her birinin sertifikası, belgesi mutlaka mevcuttur. Kendini geliştiren, her türlü yeniliğe açık, teknolojiyi takip eden bir firmayız. Bu nedenle de aradığınız hizmeti tek bizde bulabilirsiniz. Her türlü hizmetimizi sizlere en iyi şekilde vereceğimizden kuşkunuz olmasın. Sizde vestel marka cihazlarınızın sorunlarını çözmek istiyorsanız Bakırköy Vestel Servis ile iletişime geçebilirsiniz.

Vestel Teknik Servis

Bakırköy’de hizmet veren vestel teknik servis arayışı içerisinde misiniz? O zaman bu arayışınıza hemen bir son verin. Senelerdir Bakırköy’de hizmet sağlıyoruz ve işimizi en iyi şekilde yapıyoruz. Cihazınıza meydana gelen arızayı tespit ettikten sonra sizlere maliyetini bildiriyoruz. Bu piyasada en uygun fiyata hizmet veren tek firmayız. Siz de eğer onay verirseniz tamir aşamasına geçiyoruz. Peki, hangi televizyon modellerinin bakımını tamirini ve montajını yapıyoruz? 

 • LG televizyonların
 • LED televizyonların
 • Plazma televizyonların bakımını onarımını ve montajını yaparız

Vestel Yetkili Servis

Vestel yetkili servis olarak sizlere haftanın her günü hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız. Müşterilerimizin ihtiyacını karşılamak bizim için oldukça önemlidir. Bu sebepten dolayı da artık hafta sonu da çalışma sağlıyoruz. Sizleri hiçbir şekilde bekletmeyiz ve istediğiniz hizmeti sizlere sağlarız. İşte vermiş olduğumuz hizmetler şu şekildedir

 • Televizyonda meydana gelen arızayı kısa bir süre içerisinde tespit ederiz
 • Arıza tespiti yaptıktan sonra profesyonel bir şekilde oynarız
 • Parça değiştireceğimiz zaman kaliteli parçalar ile değişimi yaparız.
 • Tercih ettiğimiz parçalar orijinaldir ve aynı zamanda garanti kapsamındadır
 • Televizyonlarınızın bakımını yaparız
 • Televizyon montajı hizmeti veririz

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri