Arnavutköy Arçelik Servis

Başakşehir Arçelik Servis

Başakşehir Arçelik Servis

Başakşehir arçelik servis olarak her zaman geniş, profesyonel ve uzman kadromuz ile sizlerin yanında ve hizmetinizdeyiz. Sizlere hayal ettiğiniz hizmeti en kısa zaman içinde veririz.

Günümüzde teknolojinin hızlı bir şekilde gelişmesi sebebi ile televizyon marka ve modelleri artış göstermektedir. Her televizyonun tamir işlemi de bir diğerine göre farklı olmaktadır. Firmamız arçelik marka televizyonların her türlü bakımını montajını ve onarımını yapar. Çok geniş kadroya sahibi ve kadromuzda bulunan kişiler ise profesyoneldir. Peki, hangi mahallere hizmet veriyoruz. İzin verirseniz sizlere bu konudan bahsedelim. İşte Başakşehir Arçelik servis olarak hizmet imkânı sağladığımız mahalleler şu şekildedir.

 • Altınşehir mahallesi
 • Bahçeşehir 1.kısım mahallesi
 • Bahçeşehşr 2.kısım mahallesi
 • Ziya Gökalp Mahallesi
 • Şamlar Mahallesi
 • Şahintepe mahallesi
 • Kayabaşı mahallesi
 • İkitelli mahallesi
 • Güvercintepe mahallesi
 • Başakşehir mahallesi
 • Başak mahallesi

Sizde hangi mahallede olursanız olsun ihtiyacınız olduğu her zaman bize ulaşım sağlayabilirisiniz. Sizlere hizmet vermekten büyük onur duyarız.

Firmamız sizlere destek olabilmek için 7/24 saat çalışma sağlamaktadır. Bu sebepten dolayı da televizyonlarınız da meydana gelen sorunu hızlı bir şekilde bulur ve daha sonra ise çözüme kavuşturuyoruz. Adresinize gelen personellerimiz bu konuda tecrübelidir ve aynı zamanda sertifikaya sahiptir.

Başakşehir Arçelik Servis

Arçelik servis çok deneyime sahiptir ve diğer firmalar ile hiçbir şekilde kıyaslanamayız. Çünkü sahip olduğumuz bir vizyonumuz mevcuttur. Aynı zamanda senelerdir bu sektördeyiz ve birçok kişi ise bizi tanır. Müşterilerimiz bizim lider bir firma olduğumuzu düşünür. Acil talepleriniz için iletişim numaramızdan bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Hemen adresinize ulaşım sağlarız. Cihazınızda meydana gelen sorunu bulur ve sizlere bildiririz.  Servisimizin vermiş olduğu hizmetler şu şekildedir

 • Televizyon ve Arçelik marka bir cihazın onarımı
 • Televizyon ve başka bir cihazın bakımı
 • Televizyon montajı

Arçelik Teknik Servis

Firmamızın kuruluş amacı; bu sektörde öncü olmak ve müşterilerimizi memnun ederek onlara hak ettikleri hizmeti vermektir. Kurulduğumuz zaman kendimize söz verdik. Müşterilerimize en iyi hizmeti en uygun fiyata sunmak için büyük çabalar gösterdik. Kendimizi yeterince geliştirdik. Hala da geliştirmeye ve yenilemeye devam ediyoruz. Amacımız bu sektörde uzun seneler daha siz değerli müşterilerimize hizmet imkanı sağlamaktır. Sizde en iyi hizmeti en iyi firmadan almak istiyorsanız o halde daha fazla beklemeyin ve bize ulaşın. Arçelik teknik servis olarak hangi model televizyonlar için hizmet imkânı sağlamaktayız? 

 • LCD
 • LED 
 • Plazma cihazlarınız için bakım onarım ve montaj hizmeti veriyoruz.

Arçelik Yetkili ServisA Arcelik A40 Lb 5533 Uydulu Led Tv Led Tv 58700 500

Bu sektörde en iyi hizmeti verdiğimiz ve hızlı bir şekilde ilerleme gösterdiğimiz için kendimizle gurur duyuyoruz. Firmamız cihazlarınızın bakımını, onarımını hem de montajını yapmaktadır. Televizyonunuzda herhangi bir sorun meydana geldiğinde bize ulaşabilirsiniz. Çünkü firmamızın kendine güveni tamdır.

Sorunu kısa zaman içerisinde bulur ve tamirini yaparak sizlere teslim ederiz. Müşteri memnuniyetine çok önem veriyoruz. Sizde profesyonel bir firmamı arıyorsunuz? O zaman artık aramayın. İletişim numaramızdan arçelik yetkili servis olarak bize ulaşım sağlayın ve gelin bizden hizmet alın.

Başakşehir Arçelik Servis

Başakşehir Arçelik Servis olarak kapsamlı bir şekilde Bayrampaşa’da bulunan her bölgeye hizmet imkanı sağlamaktayız. Arçelik marka elektronik cihazlarınız için bizimle kısa süre içerisinde iletişime geçebilirsiniz. Tv hoparlör tamiri, lcd teyp hoparlör tamiri, hd tv tamiri, panel değişimi, ekran değişimi, tv tamiri ve aynı zamanda montajı hizmetlerini sizlere sağlamaktayız.

Bu konuda uzman olan teknik personellerimiz vardır ve sizlere en iyi hizmeti sunmak için büyük çaba harcarlar. Bizim için müşterilerimizin iş sonrası memnun olması ve tekrardan bizi tercih etmesi çok önemlidir. Bu sebepten dolayı da mutlaka müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde hizmet vermeye çalışırız.

Televizyon tamiri üzerine sizlere en iyi hizmeti veren firmamız aynı zamanda en uygun fiyat garantisi de sağlamaktadır. Servisimize ulaşım sağladığımız da kısa bir süre içerisinde sizlere hizmet vereceğiz. Bizden memnun kalacağınızın garantisini sağlamaktayız.

Bu konuda personellerimiz alanında uzmandır ve gerekli her türlü eğitimi almışlardır. Cihazınızda bir sorun meydana geldiğinde bize istediğiniz süre içerisinde ulaşım sağlayabilirsiniz ve bizden hemen hizmet alabilirsiniz. Cihazınızda meydana gelen sorunu öncelikle bulur ve daha sonra ise tamirini gerçekleştiririz. Tamir işine başlamadan önce ise mutlaka sizlere fiyat konusunda bilgi veririz. Eğer anlaşma sağlanır ise hemen tamir hizmetine geçeriz. O zaman siz de Başakşehir arçelik servis ile iletişime geçerek istediğiniz hizmeti kısa bir süre içerisinde alabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri