Arnavutköy Axen Servis

Başakşehir Axenn Servis

Başakşehir Axenn Servis

Başakşehir axenn servis olarak LCD, plazma ve aynı zamanda LED televizyonların bakımını, onarımını ve montajını en iyi şekilde yapan tek firmayız.

Alanında uzman olan teknikerlerimşz mevcuttur ve işimizi en iyi şekilde yaptığımızın garantisini sizlere her zaman veririz. Müşteri memnuniyetine çok önem veriyoruz ve müşterilerimizin mutlu etmeden asla ayrılmıyoruz. Aynı zamanda bizim için karşılıklı güven de son derece önemlidir. Bize güvenmeniz için elimizden gelenin daha fazlasını yapmaya hazırız. Başak şehir’de bulunan bütün her yere hizmet verebilme özelliğimiz bulunuz. Şimdi sizlere bu konu hakkında daha detaylı bilgiler verelim. İşte Başakşehir’de hizmet verdiğimiz mahalleler şu şekildedir 

 • Altınşehir mahallesi
 • Bahçeşehir bir kısım mahallesi
 • Bahçeşehir 2. Kısım mahallesi
 • Ziya gökalp mahallesi
 • Şamlar mahallesi
 • Şahintepe mahallesi
 • Kayabaşı mahallesi
 • İkitelli osb mahallesi
 • Ggüvercintepe mahallesi
 • Başakşehir mahallesi
 • Başak mahallesi

Başakşehir Axenn Servis

Axenn servis olarak teknolojiyi yakından takip ettiğimizi belirtmek isteriz. Teknolojiyi yakından takip ettiğimiz için ise bünyemizde her zaman işimize yarayacak ekipmanları bulunduruyoruz. axenn marka televizyonunuzda bilmediğiniz bir arıza meydana geldi? Peki, şimdi ne yapacaksınız? Cihazınızda arıza meydana geldiğinde yapmanız gereken tek şey bize ulaşmak olmalıdır. Kendiniz asla cihazınızda meydana gelen arızaya müdahale etmeyin. Eğer kendiniz bu arızaya müdahale edersiniz maliyetinin daha fazla olmasına sebep olabilirsiniz. Peki, hangi model televizyonlara hizmet imkanı sağlıyoruz?

 • LCD  televizyon
 • LED televizyon
 • Plazma televizyonlara bakım onarım ve montaj imkanı sağlıyoruz
Başakşehir Axenn Servis
Başakşehir Axenn Servis 2

Axenn Teknik Servis

Başakşehir’de axenn teknik servis arayışınız devam ediyor mu? İşini en iyi şekilde yapan bir firma ile anlaşma sağlamak mı istiyorsunuz? Cihazınızın kısa bir süre içerisinde tamir edilmesinden mi yanasınız?  O halde firmamız sizin için en iyi seçenek olacaktır. Sizlere profesyonel hizmet imkânı sağlarken aynı zamanda bu imkanı sizlere uygun fiyata veriyoruz.  Bilindiği üzere televizyonlar sık kullanılan cihazlar oldukları için sürekli arıza meydana getirebilirler. Şimdi sizlere televizyonlarda meydana gelen arızalar hakkında detaylı bilgi vermek istiyoruz. İşte televizyonlarda meydana gelen arızalar şu şekildedir

 • Televizyona görüntü geliyorken sesin gelmemesi
 • Hem görüntü hem de sesin olmaması
 • Televizyonda yatay veya dikey olacak şekilde çizgiler meydana gelmesi
 • Televizyon ekranının çatlaması
 • Televizyondan yanık kokusu gelmesi

Axenn Yetkili Servis

Axenn yetkili servis arıyorsanız tam da aradığınız yerdesiniz. Artık bu arayışınızda bir son verin ve gelin bizden  hizmet alın. Müşterilerimiz için elimizden ne geliyorsa daha fazlasını yapmaya hazırız. Bu sektörde en iyi hizmeti sizlere sağlayacağımızın garantisini veriyoruz. Cihazınızda meydana gelen sorunu çözüyoruz. Eğer tekrardan aynı yerden bir arıza meydana gelir ise yaptığımız için arkasındayız ve gelip ücretsiz bir şekilde bu sorunu çözeriz. Sizde alanında uzman olan firma ile anlaşarak en iyi sonuca ulaşabilirsiniz.

Televizyon tamiri üzerine sizlere en iyi hizmeti veren firmamız aynı zamanda en uygun fiyat garantisi de sağlamaktadır. Servisimize ulaşım sağladığımız da kısa bir süre içerisinde sizlere hizmet vereceğiz. Bizden memnun kalacağınızın garantisini sağlamaktayız. Bu konuda personellerimiz alanında uzmandır ve gerekli her türlü eğitimi almışlardır. Cihazınızda bir sorun meydana geldiğinde bize istediğiniz süre içerisinde ulaşım sağlayabilirsiniz ve bizden hemen hizmet alabilirsiniz.

Başakşehir axenn servis

Başakşehir axenn servis olarak uzun zamandır bilgi birikimimiz ve aynı zamanda tecrübemiz ile sizlere hizmet imkanı sağlamaktayız. Bayrampaşa da hizmet veren firmamız sizlere işçilik garantisi verir. Aynı zamanda cihazınızın tamir ihtiyacı varsa ve cihazınızın bir yedek parça ihtiyacı bulunuyor ise bu konuda da sizlere yardımcı oluruz. Her zaman için önceliğimiz müşteri memnuniyeti olmuştur.

Kalitemizi ise ortaya koyarak müşterilerimize hizmet veririz. Axenn marka televizyonlarınızda meydana gelen her türlü sorunu bulur ve daha sonra ise tamirini gerçekleştiririz. Sizde cihazlarınızın tamirini gerçekleştirmek istiyorsanız ve en iyi firma arıyorsanız bizi tercih edebilirsiniz

Uzun yılların vermiş olduğu bir deneyimimiz mevcut olduğu için tamir konusunda sizlere üst düzey hizmet verebileceğimizi düşünüyoruz. Aynı zamanda hızlı bir şekilde servis imkânı sağlar ve sizi mağdur etmeyiz. Bize ulaşım sağladığınız gün hemen adresinize geleceğiz. Daha sonra ise arıza tespitini gerçekleştiririz.

Arızanın ne olduğunu kısa bir süre içerisinde bulduktan sonra onarım işlemine geçeriz. Planlı olarak çalışma sağladığımız için hiçbir şekilde problem ile karşılaşmadık ve karşılaşacağımızı düşünmüyoruz. Televizyonunuzda bir problem meydana geldiğinde Başakşehir axenn servis  ile istediğiniz her zaman iletişime geçebilirsiniz. Bizimle iletişime geçtiğinize memnun kalacak ve asla bir pişmanlık duymayacaksınız. Çünkü hızlı, uygun ve profesyonel hizmetimiz sizleri memnun etmeye yetecektir.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri