Adalar Toshiba Servis

Bakırköy Toshiba Servis

Bakırköy toshiba servis olarak siz değerli müşterilerimize hafta içi ve hafta sonu fark etmeksizin mesai saatleri içerisinde hizmet sağlıyoruz. Bu sektörde lider konumda bulunan ve kaliteli hizmet veren nadir firmalar arasında yerimizi alırız.

Firmamız için kaliteli hizmetin yanı sıra hızlı bir şekilde hizmet verip müşteriyi bekletmemek de büyük önem taşır. Cihazınızda arıza meydana geldi? O halde kısa bir süre içerisinde bize ulaşın ve hemen gelip arızayı tespit edelim. Firmamızda birçok donanım ve ekipman vardır. Aynı zamanda personellerimizin de yeterlik belgesi ve sertifikası mevcuttur. Yani sizlere beklentimizin üzerinde hizmet imkânı sağlar. Bakırköy’de bulunan birçok yere hizmet imkânı veririz. İzin verirseniz şimdi sizlere ver hizmet verdiğimiz bölgeler hakkında detaylı bilgiler vermek istiyoruz 

 • Zuhuratbaba mahallesi
 • Zeytinlik mahallesi
 • Yeşilyurt mahallesi
 • Yeşilköy mahallesi
 • Yenimahalle mahallesi
 • şenlik köy mahallesi
 • Sakızağacı mahallesi
 • Osmaniye mahallesi
 • Kartal tepe mahallesi
 • Cevizlik mahallesi
 • Basın köy mahallesi
 • Ataköy mahallesi

Bakırköy Toshiba Servis

Toshiba servis olarak senelerdir TV bakım, onarım kapsamında faaliyet gösteriyoruz. Uzun yıllardır  hizmet imkânı sağladığımız için yeterli tecrübeye sahibiz. Çalışmalarımızı her zaman müşteri memnuniyeti odaklı yapmaya özen gösteriyoruz. Piyasada herkesin takdirini kazanan ve öncü bir firma olarak biliniriz. Bu sektörde meydana gelen yenilikleri sürekli olarak takip ederiz. Sizde bakırköy’de hizmet imkânı sağlayan bir firma arıyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Cihazınızda meydana gelen arıza yağ profesyonel çözüm üretiriz. Bizi tercih ettiğiniz için asla pişman olmayacaksınız

Toshiba Teknik Servis

Televizyonlar sürekli olarak kullanılan cihazlar oldukları için bazı dönemlerde arıza meydana gelmeleri kaçınılmazdır. Televizyonda arıza meydana geldiğinde yapılması gereken ilk şey profesyonel bir firma arayışına girmektir. Sizinde cihazınızda bir problem mi meydana geldi? İşini düzgün bir şekilde yapan profesyonel bir firma mı arıyorsunuz? O zaman daha fazla aramayın ve iletişim numaramızdan hemen bize ulaşın. Çünkü biz aradığınız firmayız ve sizleri asla mağdur etmeyiz toshiba teknik servis sizlere bir telefon kadar yakındır. Peki hangi model televizyonların bakımını tamirini ve montajını yapıyoruz? İzin verirseniz hemen sizlere bu konudan bahsetmek istiyoruz

 • LCD televizyonToshiba
 • Plazma televizyon
 • LED televizyonların tamirini bakımını ve aynı zamanda montajını da profesyonel bir şekilde yaparız.

Toshiba Yetkili Servis

Toshiba yetkili servis arayışı içerisinde misiniz? Bu yetkili servisinin Bakırköy’de hizmet vermesini mi istiyorsunuz? Firmamız Bakırköy’de bulunan bütün bölgelere hizmet verir. Profesyonel hizmeti firmamız sayesinde en uygun fiyata alabilmeniz mümkündür. Şimdi sizlere vermiş olduğumuz hizmetlerden bahsetmek istiyoruz

 • Led onarım
 • TV panel onarım
 • TV anakart onarım
 • TV power onarım
 • Lcd tv onarım

Sadece televizyon değil aynı zamanda toshiba marka diğer cihazlarınızın bakımı ve onarımını yaptırmak için de bizi tercih edebilirsiniz. Bizim için müşteri memnuniyeti çok önemli olduğu için bize güvenebilirsiniz. Sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

Bakırköy Toshiba Servis

Bakırköy Toshiba Servis olarak Başakşehir ve aynı zamanda çevre bölgelere TV tamiri konusunda hizmet imkânı sağlamaktayız. Plazma televizyonlarınız, led televizyonlarınız ve aynı zamanda lcd televizyonlarınız için bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Televizyonlarınızın tamirini gerçekleştirdikten sonra bakımını da yapıyoruz. Cihazlara düzenli bir şekilde bakım yapıldığında daha kullanışlı oluyor ve ömürleri uzuyor.

Personellerimizin her biri bu işte usta olup güler yüzlü yapıya sahiptir. Cihazlarınızda meydana gelen sorunu kısa bir süre içerisinde bularak ve tamirini gerçekleştirerek sizlere hizmet imkânı sağlarlar. Siz de televizyonlarınızın tamirini gerçekleştirmek istiyorsanız çağrı merkezimizi arayarak daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz ve bizden hizmet alabilirsiniz.

Tv tamiri hizmeti fiyatları nedir? Fiyatlarımız televizyonunuzun arızasına göre değişiklik gösterir. Sizlere bir fiyat çıkarabilmemiz için öncelikle televizyonunuzda meydana gelen sorunu bulmamız şarttır. Bize ulaşım sağladığınız da ihtiyaç duyulan ekipmanlar ile belirtmiş olduğunuz adrese geliriz. Cihazınızda meydana gelen problemi kısa süre içerisinde buluruz.

Daha sonra ise tamir fiyatı hakkında sizlere bilgi veririz. Fiyatlarımız son derece uygundur ve piyasaya göre en alt düzeydedir. Sizlere özel çeşitli fırsatlarımız da vardır ve sizde istediğiniz zaman kaliteli hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz zaman televizyonunuzun bakımının kısa bir süre içerisinde yapılmasını ve aynı zamanda tamirinin de gerçekleştirilmesini sağlarsınız. Bakırköy Toshiba Servis olarak sizlere haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri