Bağcılar Sunny Servis

Bakırköy Sunny Servis

Bakırköy Sunny Servis

Bakırköy sunny servis müşteri memnuniyetini esas alarak hizmet verir. Amacımız her zaman için karşılıklı güvenin  ve memnuniyetin olmasıdır. Sizde kaliteli ve profesyonel bir firmadan hizmet almak ve memnun ayrılmak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.

 Televizyon bir evin olmazsa olmaz eşyasıdır.  Sürekli olarak çalışan bir cihaz olduğu için ise arıza meydana gelebilir. Bazı durumlarda kullanıcı hatalarına bağlı olarak da televizyonlarda arıza oluşur. Sunny servis olarak her türlü sorununuzu kısa bir süre içerisinde çözüme kavuşturuyoruz. Peki, hangi televizyonların  bakımını onarımını ve montajını gerçekleştiriyoruz

  • LCD televizyonlar
  • LED televizyonlar
  • Plazma televizyonlar

Çok fazla kapsamlı bir şekilde hizmet veren bir firma olduğumuz için her türlü televizyonun tamirini bakımını ve montajını yaparız. Bizimle  iletişime geçtiğinizde sizlere gerekli olan bütün bilgileri aktarırız. 

Bakırköy Sunny Servis

Firmamız senelerin vermiş olduğu tecrübe ile sizlere kaliteli bir şekilde hizmet verir. Eski tip televizyonlarınızın tamirini gerçekleştirdiğimiz gibi yeni nesil cihazlarınız için de bizi tercih edebilirsiniz. Deneyimli yapımız olduğu için her türlü televizyona bakar ve anlarız. Elektronik cihazların tamiri mutlaka profesyonel ekipleri yaptırılmalıdır. Dikkatli ve hassas davranılması büyük önem taşır. Televizyonlarda ne gibi sorunlar meydana gelir? 

  • Televizyon durduk yere açılmayabilir ya da açılması uzun bir zaman alabilir
  • Televizyon açıldığı halde televizyona görüntü gelmeyebilir
  • Televizyonda görüntü olduğu halde ses gelmeyebilir
  • Ekranda çizikler oluşabilir

Sunny Teknik Servis

Sunny teknik servis ne arıyorsunuz? Bu teknik servisi Bakırköy’de hizmet vermesini mi istiyorsunuz? O zaman daha fazla arayış içerisine girmeyin. Aradığınız firmaya sonunda ulaştınız ve istediğiniz hizmeti bize ulaşarak alabilirsiniz. Sizlere garantili bir şekilde hizmet imkânı sağlamaktayız. Her türlü sorununuzu kısa bir süre içerisinde çözüme kavuşturuyoruz

Bize ulaşım sağladığınız dargın içerisinde adresinize geliriz. Daha sonra ise cihazınızı kontrol eder ve sizlere bu konuda bilgilendiririz. Fiyatlarımız ise bütçenize sarsmaz. Her zaman müşterilerimize düşünerek hareket ederiz. Piyasada en uygun fiyata kaliteli hizmet veren tek firmayız. Sizde bizi tercih ettiğiniz zaman ne demek istediğimizi kısa zamanda göreceksiniz.

Bakırköy Sunny Servis

Başakşehir sunny servis olarak 1990 senesinden günümüze kadar tecrübemizi katlayarak ilerleme gösterdik. Sunny marka televizyonların tamirini en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz. Vermiş olduğumuz hizmetler de her zaman garanti bulunuyor. Cihazınızda meydana gelen sorunu bulur ve tahminini gerçekleştiririz. Aynı zamanda cihazınızın ekranı değişecek ise onu da en iyi şekilde yaparız.

Bu konuda profesyonel bir firmayız ve Bakırköyde bulunan bütün her yere hizmet olanağı sağlarız. Elektronik cihazlar konusunda deneyiminiz bulunduğu için profesyoneliz. Bu sebepten dolayı da siz de rahat bir şekilde bizden hizmet alabilirsiniz. Sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyar ve memnun kalmanız için elimizden gelen emeği harcarız

Peki, hangi televizyonların tamirini yapıyoruz?  Firmamız lcd, led ve aynı zamanda plazma televizyonların tamirini yapar. Cihazlarınız bozulduğunda bizimle iletişime geçmeniz yeterli olur. Plazma televizyonlar artık günümüzde çok yoktur. Ancak biz bu konuda da profesyonel bir şekilde hizmet imkânı sağlar ve bu televizyonların tamirini de en iyi şekilde gerçekleştiririz.

Fiyatlarımız ise pek çok sebebe bağlı olarak değişiklik gösterse de bu piyasaya göre en uygun fiyatı sizlere vereceğimize emin olabilirsiniz. Çünkü her zaman için müşterilerimizin ekonomisini sarsmamak adına uygun fiyata en iyi hizmeti vermeye çalıştık. Bu sektörde hizmet vermeye devam ettiğimiz süre içerisinde bu şekilde ilerleyeceğimize emin olabilirsiniz. Bakırköy sunny servisi olarak siz de bize ulaşın ve bizden hizmet alın.

Sunny Yetkili Servis

Sunyy  marka cihazınızda arıza meydana geldi? Hemen iletişim numaramızdan bize ulaşın. Firmamız seri bir şekilde çalışma sağlamaktadır. Yani cihazınızda meydana gelen sorunu gerekli ekipmanlarımız ile kısa bir süre içerisinde buluruz. Daha sonra ise sizleri bilgilendiririz ve onayınızı alırız. Onayınızın ardından cihazınızda meydana gelen arızayı gideririz. Peki, hangi günler hizmet imkânı sağlıyoruz?

  • Hafta içi: 08.00-20.00
  • Hafta sonu: 08.00:-20.00Cekmekoy Tv Tamir

Sizlerin beklentilerini karşılayabilmek adına hem hafta içi hem de hafta sonu çalışıyoruz. Bu sebepten dolayı daha ihtiyacınız olduğu her an bizlere mesai saatleri içerisinde ulaşabilirsiniz. Sunny yetkili servis olarak kısa bir süre içerisinde adresinize gelir ise profesyonel hizmetimizden faydalanmanızı sağlarız efendim.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri