Vestel Televizyon Servisi

Vestel Televizyon Servisi -Garantili

Vestel Televizyon Servisi alanında sizlere hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. Günlük hayatta en çok kullanılan elektronik cihazlar arasında televizyonlar yer almaktadır. Televizyon aracılığıyla iş yerinde haberler takip ediliyor, evde dizi ve film izleniyor, kanal dolaşarak zaman geçiriliyor. Tek başına kalınsa dahi televizyon sayesinde keyifli vakit geçirilebiliyor. Ayrıca arkadaşlarınızla veya ailenizle olduğunuzda da dizi ve film izleyerek aktivite gerçekleştirebiliyorsunuz. Ek olarak unutulmamalı ki oyun konsolları ile televizyon aracılığıyla keyifli vakit de geçirebiliyorsunuz.

Vestel Televizyon Servisi
Vestel Televizyon Servisi

Günlük hayatımızda oldukça önemli bir yere sahip olan televizyonlar zaman zaman bozulabilmektedir. Televizyonun arıza vermesinin nedeniyse farklılık gösterebilmektedir. Bu sorunlardan bazıları fişi çekip tekrar takmak gibi basit çözümlerle halledilebilse de bazen ciddi arızalar da yaşanabilmektedir. Ciddi durumlarda Vestel televizyon servisi hizmeti alınması gerekmektedir. Bu sayede arıza durumu büyümeden Vestel televizyon servisi personelleri soruna müdahale edecektir.

Vestel Televizyon Servisi
Vestel Televizyon Servisi

Vestel televizyon servisi hizmetlerine başvurduğunuzda hızlı çözüm yöntemleri alabilirsiniz. İlgili şikayetiniz üzerine yetkili Vestel servisi hizmetlerine başvurduğunuzda teknik servis personelleri televizyonun olduğu yere gelerek arıza tespiti gerçekleştirir. Akabinde arızanın durumunu tespit ederek sorunun sebebi açıklanır. Eğer televizyon sahibi onay verirse onarım işlemine başlanır.

Bazı durumlarda yetkili Vestel servisi personelleri de yerinde müdahalede problem yaşayabilmekte olup atölye ortamının gerekliliğine ihtiyaç duyar. Bu gibi durumlarda onay alınarak cihaz teslim alınıp tamirat atölyesine getirilir. Arıza tespitinin yapılması atölyede gerçekleştirilerek problemin büyüklük derecesi televizyon sahibine iletilir. Onay verilme durumunda tamirat işlemine başlanır. Arıza veren parçaların orijinal değişimi gerçekleştirilerek televizyon tamir edilir.

Tüm işlem sonuçlandığında ve televizyonun tamirat işlemi bittiğinde tekrardan test işlemi yapılır. Testlerden başarı ile geçen televizyon, televizyon sahibinin istediği ve uygun olduğu saatte tekrardan teslim edilir.

Ayrıca unutulmamalıdır ki televizyonunuzun garanti süresi henüz bitmediyse yetkili Vestel servisi hizmeti almanız daha uygun olacaktır. Çünküretim hatasından ve teknik problemlerden meydana gelen hatalar da olabilmektedir. Bu gibi durumlarda kullanıcı hatası yoktur ve garanti süreci ile işlem gerçekleşir. Bu sebeple arıza durumlarında yetkili Vestel servisi hizmetlerine öncelik vermeniz önerilmektedir.

Vestel Televizyon Servisi
Vestel Televizyon Servisi

Vestel Televizyon Arızaları Nelerdir?

Elektronik cihazlardan biri olan televizyon zaman zaman elektronik arıza verebilmektedir. Aşağıda Vestel televizyon arızalarına örnek olarak birkaç problem türü belirtilmiştir.

Televizyonun Açılmaması

En sık karşılaşılan arıza durumlarının başında televizyonun açılmaması gelmektedir. Her elektrikli cihazda olduğu gibi zaman zaman televizyonlarda da açılmama problemi olabilmektedir. Eğer böyle bir durum ile karşılaşırsanız güç kablosunun kontrol edilmesi gerekmektedir. Eğer güç kablosunda herhangi bir problem yoksa, teknik bir problem meydana gelmiştir. Bu nedenle arıza tespiti için Vestel plazma servisi hizmetlerine başvurmanız önerilmektedir.

Güç Kartı Arızalanması

Televizyon fişe takıldığında led ışığın yanması gerekmektedir. Eğer ışık yanmıyorsa televizyon elektrik almıyor anlamına gelmektedir. Diğer bir tahmin ise güç kartının arızalanmış olmasıdır. Elektrikte bir problem yoksa, güç kartı arıza kontrolü için Vestel plazma servisi hizmetlerine başvurmanız gerekmektedir. Çünkü güç kartının arıza tespiti yapılması dikkat gerektiren bir iştir. Yanlış işlemler daha fazla hasara yol açabilmektedir.

Sinyal Algılayıcı Kart Arızası

Televizyonunuzun ışıkları yanıyor fakat açılmıyorsa kumandadan kaynaklı bir problem meydana gelmiş olabilir. Bu nedenle kumandanın pillerinin kontrol edilmesi gerekmektedir. Eğer pillerde bir problem varsa yeni pil alınarak tekrar denenmesi gerekmektedir. Eğer tekrar kumanda çalışmazsa televizyonunuz ile uyumlu yeni bir kumanda alıp tekrar denemeniz gerekmektedir.

Eğer televizyon kumandasının arızalı olmadığına eminseniz sinyal algılayıcı kartı arıza yapmış olabilir. Bu durumda kartın onarılması gerekmektedir. Bu işlemin sağlanabilmesi için Vestel plazma servisi personellerine ihtiyaç duyulmaktadır.

Vestel Televizyonda Ses Var Görüntü Yok

En yaygın görülen arızaların başında televizyonda ses var görüntü yok arızası gelmektedir. Bu arızanın temel sebebi yüksek voltajdır. Televizyonunuza yüksek voltaj gelmesi sonucu LED barlarda arıza meydana gelmektedir. Bu arızanın giderilmesi ve tekrardan televizyonunuzun düzeltilebilmesi için Vestel LEDTV servisi hizmetlerine başvurmanız önerilmektedir. Çünkü LED barlar anakart ile bağlantılı olabilmektedir. Bu gibi durumlarda LED bar düzeltilmeye çalışırken anakart hasar görebilmektedir. Bu da daha fazla maliyete yol açacağı için daha kötü sonuçlanmaktadır. Vestel LEDTV servisi hizmetlerine başvurduğunuz zaman arıza tespiti için Vestel LEDTV servisi personeli televizyonunuzun yanına gelecektir. Bu da size hızlı ve pratik bir çözüm imkanı sunacaktır.

Vestel Televizyon Servisi
Vestel Televizyon Servisi

LED Bar Değişimi Nasıl Gerçekleşir?

Eğer Vestel Led Tv servisi hizmetlerine başvurmadan arızayı kendiniz düzeltmek istiyorsanız, problemi şu şekilde sonuçlandırabilirsiniz.

Öncelikle arıza tespit cihazınız olması gereklidir. Akabinde televizyonunuzun arka kısmında bulunan LED barları kontrol etmeniz ve arızalı olanları tespit etmeniz gerekmektedir. Arıza tespitini gerçekleştirdikten sonra arızalı adet sayısı kadar LED bar siparişi vermeniz gerekmektedir. Yeni LED barlarınız geldikten sonra teyit amaçlı arızalı olup olmadıklarını kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer herhangi bir arıza yoksa, eski ve arızalı LED barlarınızı televizyonunuzdan dikkatli bir şekilde çıkartmanız gerekmektedir. Bu aşamada dikkatli olmak oldukça önemlidir çünkü ufak yanlışlıklar daha fazla maliyet ortaya çıkarabilmektedir. Eski LED barı çıkarttıktan sonra yeni LED barınızı yerleştirebilirsiniz. En son televizyonu toparlayıp test etmek için güç kablosunu takabilirsiniz. Eğer herhangi bir yanlışlık yapmadıysanız büyük ihtimal ile televizyonunuzun görüntüsü düzelecektir. Fakat görüntü düzelmez ise Vestel LEDTV servisi personeli çağırmanız daha uygun olacaktır.

Vestel Televizyon Kanal Listesi Problemi

Televizyonunuzu uzun yıllar sağlıklı bir şekilde kullandığınız halde bir gün kanal listenizi boş olarak görebilirsiniz. Bu durumun başlıca kaynakları kanal listenizin yanlışlıkla silinmiş olabileceği ve sinyal kaynaklı arızalardır.

Öncelikle kanal listenizin tekrar gelmesi için otomatik kanal arama seçeneğine tıklayabilirsiniz. Bu sayede eğer televizyonunuz sinyal alıyorsa, o sinyal içerisindeki tüm kanallar tekrardan kanal listenize eklenecektir. Fakat sinyalde bir problem varsa kanal bulma işlemi olumsuz sonuçlanacaktır. Bu gibi durumda sinyalinizi kontrol etmeniz gerekmektedir.

Vestel TV Sinyal Kontrolü Nasıl Sağlanır?

Sinyal kontrolü yapabilmeniz için öncelikle televizyon üzerinden kanal ayarları bölümüne girebilirsiniz. Bu bölümde sinyal gücünüzü görüntüleyebilir ve zayıf ya da hiç olmadığını görebilirsiniz. Eğer zayıf gösteriyorsa anteninizin sinyal alanı daralmış, kabloda hasar meydana gelmiş ya da hava şartlarına bağlı olarak sinyalin zayıfladığı sonucuna varabilirsiniz. Fakat hiç sinyal alamıyorsanız anten kablosunda kopukluk, antenin yerinden çıkması veyahut antenin bozulması gibi sonuçlara varabilirsiniz.

Bir sonuca varabilmek için ilk olarak kabloyu kontrol etmeniz gerekmektedir. Televizyona gelen anten girişi yerini ve antene bağlanan kısmı kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer kontrolünüz sırasında kablo girişlerinde herhangi bir problem yoksa, dış yüzeyde olan kabloda hasar olabilme ihtimaline karşı teyit etmeniz gerekmekdir. Eğer kabloda herhangi bir problem bulunmuyorsa antenin yerini değiştirebilirsiniz. Bu sayede sinyaliniz tekrardan gelebilmektedir. Eğer tekrar sinyal gelmiyorsa, anteninizde bir arıza meydana gelmiş olabilir. Bunu yeni bir anten ile test edebilir ya da Vestel televizyon servisi hizmetlerine başvururak uzman teknik personellere teyit ettirebilirsiniz.

Vestel Televizyonun Kendi Kendine Kapanma Sorunu

Vestel plazma servisi gerektirmeyen durumlardan biri, televizyonun kendi kendine kapanmasıdır. Bu durum eğer teknik bir arıza söz konusu değilse televizyonun uyku moduna ya da güç tasarrufu moduna geçmesinden kaynaklanmaktadır. Bu durumda televizyonun ayarlarına girerek bu modları kapatabilirsiniz. Bu sayede televizyonunuz bir daha kendi kendine kapanmayacaktır. Fakat modlardan kaynaklı bir problem yoksa, Vestel plazma servisi hizmeti almanız önerilmektedir.

Ülkemizde kullanılan televizyon markalarından biri olan Vestel Televizyon Servisi olurken, olası bir arıza durumunda Vestel televizyon servisi yoluna başvurabilirsiniz.

Ülkemizde kullanılan televizyon markalarından biri olan Vestel Televizyon Servisi olurken, olası bir arıza durumunda Vestel televizyon servisi yoluna başvurabilirsiniz.

Vestel televizyon servisi denildiğinde firmamız ön plana çıkacak şekilde başarılı çalışmalara imza atar. Televizyonlarda meydana gelen arızalar her ne olursa olsun anında tamir işlemlerin de kolayca yapmaktadır. Böylelikle televizyonlarınız ile ilgili olarak herhangi bir sıkıntı yaşamamış olursunuz. Televizyonları tamir ederek tekrardan ilk günkü gibi sorun çıkarmayarak kullanılabilir bir hale gelmesini de sağlayabilirsiniz. Bu konuda en doğru işleri ortaya koyan firmamız  sektörün güvenilir adreslerinden biri olmayı başarıyor.  Vestel markalı televizyonların sorunsuz şekilde kullanılmasını sağlıyor. 

Cihazlarınızdaki sorunların kısa süre içerisinde ortadan kaldırılmasını sağlamak için yapmanız gereken ise servisimizi bir an önce aramaya başlamaktır. Firmamızı aradığınız zaman ise anında sizlere dönüş yapacak ve televizyonlarınızla ilgili yaşanılan tğm  arıza problemlerinin yok edilmesine de yardımcı olacağız. 

Vestel Televizyon Servisi Hizmetleri 

Televizyonların kullanımına bağlı olarak zamanla problemler ortaya çıkarmış olduğunu söylememiz gerekir. Doğal olarak yaşanan bazı arıza sorunları da bir süre sonra televizyonları kullanmanızın önüne geçmeye neden olur. Böyle bir sorun içerisinde olmamak ve gönül rahatlığı ile kullanılmasını sağlayabilmek içinde televizyon servisi olarak uzman ekibimize başvurmalısınız. Son teknolojik cihazların güvenli bir şekilde kullanılmasını sağlamaya başlamış olursunuz. 

Vestel televizyon servisi ekibimiz nelere yapmasını biliyor ve sektörde de işlerini sorunsuz şekilde ortaya koyuyor. Buna göre artık sizlerde firma tarafından verilecek destekler sayesinde hizmetlerimizden dilediğiniz zaman yararlanmaya başlayabilirsiniz. Haftanın her günü kesintisiz bir şekilde hizmet verilmeye devam edilirken bundan sonra sizlerde ne zaman isterseniz firmamızın kapısını çalmaya başlayabilirsiniz. 

Televizyon Arıza Tespiti İşlemleri 

Sektörde hizmetlerimizi aralıksız şekilde sürdürmeye devam ederken değerli müşterilerimizde bundan sonra tüm sıkıntıların kolayca giderilmesini sağlamaya başlayacak. Televizyonda meydana gelebilecek renksizlik, çalışmama ve benzeri sorunların yaşanması snrasonda ise hemen bu duruma da anında el atılmaya başlanır. Sorunların daha da fazla büyümemesi adına neler yapılması gerekiyorsa firmamız gerekenleri de en güzel şekilde ortaya koymaya devam eder. Televizyon arıza tespiti yapıldıktan sonra ise  hemen devamında onarımına geçilir. Asla zaman kaybı gibi sorunlar yaratılmaz ve yaşanan arıza tespitleriyle birlikte sorunlarda kökten çözüme kavuşturulmuş olunur. Size kalansa artık yeniden sık sık kullandığınız televizyonların yüksek performanslarından memnun kalmaya başlamak olacaktır. 

 Bölgenizde bundan sonra kaliteli ve güvenili servisçinizi bularak ne zaman isterseniz hizmetlerinden yararlanmaya başlamış olacaksınız. 

 Vestel Garantili Servis Güvencesi 

Televizyonlar, hayatımızın en önemli parçası olmayı başarıyor. Öyle ki çağımızda teknolojik bu tür donanımlara çok sık şekilde ihtiyaç duymuş olduğumuz bir gerçektir. Fakat kullanımına bağlı olarak ise ne yazık ki zamanla istenmeyecek bazı problemler gün yüzüne çıkmaya başlıyor. Bu problemlerin her geçen gün daha da fazla şekilde artmaya başlaması ise bir süre sonra daha da büyük diyebileceğimiz problemlerin artmaya başlamasına yol açar. Vestel garantili servis arayanlar için sektörde sürekli olarak hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Böylelikle sizlerde garanti kapsamında artık kullanmış olduğunuz televizyonlarında bakım ve onarım çalışmalarını yerine getirmeye başlarsınız. 

Vestel televizyon servisi olarak işimizi mükemmel şekilde yapmaya da gayret göstermekteyiz. Sektörde bu tür çalışmalar yaparak müşterilerimizin her an her saniye firmamızı tercih etmesine neden oluyoruz. Bazen televizyonlarda ise parça ile ilgili bir değişimin yapılma ihtiyacı söz konusu olabiliyor. .İşte böyle bir durumlarda bile firmamız orijinal parça değişim işlemlerine yer veriliyor. Bu sayede istediğiniz garantili servis hizmetlerinden en kolay şekilde yararlanmaya başlamanıza çözüm üretmiş oluyor. 

Televizyon Servisi 7/24 İletişim 

Servisimizde görevli olan ekibimizle irtibatlarınızı gün içerisinde anında yapabilirsiniz. Asla iletişimle alakalı olarak bir kopukluk durumu söz konusu olmaz. Tam aksine en kısa süre içerisinde yetkili olan ekibimiz ile görüşmelerinizi kolayca yapmaya başlayabilirsiniz. Televizyon servislerinin profesyonel düzeyde yapılmış olduğu merkezimize isterseniz gelebilirsiniz. Firmamızın bir diğer güzel yanlarından biri ise  müşterilerinin talepleri doğrultusunda ise yerinde bvir servis kolaylığını sunmaya devam ediyor olması diyebiliriz. Böylelikle sorunlarda daha da fazla şekilde büyümeksizin anında bakım ve onarım işlemlerinin yapılması sağlanmaya başlanıyor. 

Yenilikçi bir hizmet anlayışında sektörde yer alan firmamız, bu konudaki iddiasını sürekli olarak sürdürmeye devam eder. Müşterilerinin memnun kalması adına her ne gerekiyorsa en iyi şekilde sunmaktadır. 

Uzman Ekiple Yerinde Servis İmkanı 

Uzman bir ekip ile birlikte çalışmalarınızı da en güzel şekilde sunmaya devam ediyoruz. Buna göre sizlerde ne zaman isterseniz yerinde servis imkanlarından tüm hızıyla yararlanmaya devam edersiniz. Kalite standartlarında bir hizmetler sunmaya devam eden başarılı firmamız ile merak ettiğiniz her şeyi ise anında öğrenmeye başlarsınız. Üstelik bundan sonra servisimize gelmenize gerek kalmadan olduğunuz yer her neresi olursa olsun ekibimizi çağırmaya başlamanız mümkündür. Bu sayede uzman ekibimiz de belirtmiş olduğunuz adres doğrultusunda yola çıkmaya başlamış olur. 

Kaliteli servisimiz sayesinde pek çok avantajlardan yararlanmaya başlamış olacaksınız. Bunlar nelerdir diye öğrenmek isteyen kişiler içinde şu şekilde gerçekleştirilmiş olduğunu söylememiz gerekir:

  • Kaliteli servis güvencesinden yararlanma 
  • Profesyonel bir ekip ile aynı gün servis desteği 
  • Garantili bir servis 
  • Yerinde servis çözümleri 

Tüm bu ayrıcalıklı hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız o halde zaman kaybı yapmayın. Firmamız tarafından sunulan üst düzey kalitede ki hizmetlere bir an önce başvurun. 

Aynı Gün Televizyon Servisi İmkanları 

Aynı gün televizyon servislerinin verilmesi sayesinde uzun süre bekleme durumu da ortadan kalkar. Tam aksine en hızlı şekilde servis yapılarak tekrardan son teknoloji özelliğine sip olan televizyonlara da bir an önce kavuşmanıza yardımcı olunur. Aynı zamanda olası bir yedek parça değişimi söz konusu olduğunda orijinalden farklı olmayacaktır. 

Deneyimli bir ekibimiz olduğundan dolayı her ne kadar televizyonla ilgili bir arıza durumu olsa da kısa süre içerisinde de tamir edilir. Hem bakım hem de tamir konusunda beklentilerinizi karşılayacağınız kaliteli bir hizmetlere yer verilir. Asla zaman kaybı yapılmadan en kısa süre içerisinde bozulan televizyonlarınızın tamir sonrasında ise yeniden çalışması sağlanmaya başlanır. 

Siyah bir ekran çıktığında ve televizyonuz her ne yaptıysanız çalışmıyorsa paniğe kapılmanıza gerek yoktur. Çünkü şimdiye kadar başarı odaklı bir hizmetler ile müşterilerini en iyi şekilde memnun eden servisimizin kapısını çalmaya başlayabilirsiniz. Vestel televizyon servisi olarak markalı televizyonlarınızdaki arızaların en kısa süre içerisinde ortadan kaldırılması adına her şeyi yapmaktayız. Uzun süre beklemenize gerek kalmadan yapılacak arıza çözümleri sonrasında yeniden televizyonları gönül rahatlığı ile kullanmaya başlarsınız. Sürekli olarak sektörde yenilikçi bir servis hizmetleriyle yerini alan firmamız sayesinde çalışmayan televizyonları artık kafanıza çok takmanıza gerek kalmayacak. 

Vestel televizyon servisi iletişim numaramızı aradığınız zaman uzman ekibimizin belirtmiş olduğunuz adresinize de anında gelmesini sağlarsınız. Yetkili telefon numaralarımız ile 7/24 arama yaparak taleplerinizi iletebilirsiniz. Bu sayede servise gelmenize gerek kalmadan yerinde bir televizyon arıza tespitinden onarımına kadar her bir işlemin yapılmasını sağlamaya başlarsınız. Maksimum düzeyde bir hizmet ortaya koyulur. 

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri