Adalar Toshiba Servis

Güngören Toshiba Servisi

Güngören Toshiba Servisi

Güngören Toshiba Servisi yıllardır sürmekte olan bir deneyim ve bilgi birikimi ile sizlere televizyon tamir hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Led Tv, Led Tv ve de Plazma Tv lerinize sunduğumuz kesintisiz hizmetlerimizle sizleri de aramıza bekliyoruz. Bizleri arayarak her türlü tamir anlamında destek alabilir. Evde olabilecek basit arızalar için de yine telefonla sizlere yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz.

Gerek ücretlendirme, gerekse hizmette kalite anlamında kendi bölgemizde daha iyisini tanımıyoruz. Bu sektörde gerekli olan potansiyeli de üzerinde bulunduran

Toshiba Servisi
Güngörende Plazma Tv Servisi

firmamızın sizlere sunacağı özel hizmetlerden faydalanmak için geç kalmayın. Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve de  Led Değişimi hizmetleri, Plazma Tv lerin yanı sıra Led Tv ve de Lcd Tv leriniz için sunduğumuz başlıca hizmetlerdendir.

Güngören Toshiba Servisi Yedek Parça Değişimi

Güngören Toshiba Servisi firmasında Led Tv ve Plazma Tv ile Lcd Tv lerin yedek parçaları her zaman orijinali ile değişim yapılır. Bu da sizler için her zaman daha avantajlı bir durum oluşturur. Deneyim ve tecrübe gerektiren servis hizmetlerinde parça değişimi de ustalık ile yapılması gereken bir iştir.

Parça sayısı ve de tamiri ile televizyon üzerinde değişim de yapan bir firma olarak 1 yıl garanti kapsamlı hizmet sunmaya devam ediyoruz. Uzaman ve de gezici ekibimiz gün içinde seyir halinde iken her an servis hizmetine gelecekmiş gibi hazır halde sizlerden gelecek çağrıları bekliyor. Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve de  Led Değişimi hizmetlerimizi sizler için oldukça uygun fiyat tarifeleri ile sunmaya devam ediyoruz.

Panellerde Oluşan Arızalar 

Güngören Toshiba Servisi, her zaman sunduğu hizmetler ile sizlerin çıkarı doğrultusunda hareket etmeye kendisine bir borç bilir. Tv montaj, kurulum ve tamir servisi olarak televizyonlarınızın her tür arıza sorununda bizlere ulaşabilirsiniz. Bunun için aşka bir şey yapmanıza gerek yok sade bize ulaşın bu yeterlidir.

Panellerde oluşabilecek arızalar da belli başlı arızalardır ve bunlar genellikle bir darbeye maruz kalması sonucu oluşur. Ayrıca sadece ön cam kırılmış ta olabilir. Bu durum sizin için daha da ucuza mal olacaktır. Ancak panel kırıkları tamir olmaz ve değişmesi gerekir.

Ana Kart Tamiri

Güngören Toshiba Servisi, anakart arızası da yapmaktadır. Led Tv ve Plazma Tv ile Lcd Tv lerde oluşabilecek anakart arızaları da tamir olabilmektedir. Bunun için de servisimiz ile bağlantıya geçebilirsiniz. Firmamız anakart tamiri konusunda da uzman kadrosuyla sizlere hizmete devam ediyor. Ayrıca anakartların tamir edilmesi, değişim yapılmasına göre daha ucuz yollu bir işlemdir.

Birçok tamirci bunu kendisi yapmak yerine işin kolayı olan değiştirme yoluna giderler. Bundan dolayı da bir kaç firmadan fikir alıp bu şekilde hareket etmenizde fayda görüyoruz. Bununla birlikte bazı servis firmaları da bunu direk belirterek anakart tamiri yapmadığını dike getirebilirler. Yani bitişler biraz emek isteyen işler olduğu için uğraşmak istemezler.

Led Bar Arızası

Güngören Toshiba Servisi, Plazma Tv ile Lcd Tv yanında Plazma Tv lerin arızalarına anında çözüm üretmek için üstün bir çaba ile hizmet vermeye devam ediyor. Bu arızalardan bir tanesi de en sık karşılaştığımız Led Bar arızasıdır. Zamanla çalışmaya bağlı olarak oluşan led arızası, televizyonlarınızın görüntü kaybı yaşamasına sebep olur. Ses vardır ancak görüntü ya hiç yoktur ya da gölge şeklinde bir görüntü vardır. Eğer hiç görüntü yoksa bu durumda ledlerin komple değişmesi gerekir. Diğer türlü ise ledlerin bir kısmının ömrü dolmuş demektir. Led barlar tamir olmaz ve değişimi gerekir.Bizleri facebook adresinden de takip edebilirsiniz

Marka Gözetmeyen Hizmet

Güngören Toshiba Servisi firması olarak marka ayrımı yapmadan sadece Toshiba marka Plazma Tv, Led Tv ve Lcd Tv lerinize Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve  Led Değişimi hizmeti vermiyoruz. Her tür marka ve modelde televizyonlarınız için servis hizmetimiz mevcuttur.

TOSHİBA Müşteri Hizmetleri Numarası:0850 466 24 07

TOSHİBA Teknik Servis Numarası: 0216 498 52 32

TOSHİBA Destek Numarası: 0212 271 52 32

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri