Adalar Vestel Servis

 Güngören Vestel Servisi

Güngören Vestel Servisi

 Güngören Vestel Servisi
Güngören Vestel Servisi

 Güngören Vestel Servisi firmamızın Vestel marka Led Tv, Lcd Tv, Plazma Tv ler başta olmak üzere her marka ve model televizyon için servis hizmeti mevcuttur. Bunun için sadece bizlerle iletişim kurmanız yeterlidir. Servisimizin dünyaca ünlü olan Vestel marka televizyonlarınız için sunduğu Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve vestel Led Değişimi sizlere oldukça da uygun fiyat tarifeleri ile devam ediyor.

Bununla beraber, bizi aradığınız anda adresinize geliyor ve gereken işlemler sonunda arızayı yerinde tamir edemez isek alıp atölyemize getiriyoruz. Burada sizin için sunduğumuz diğer hizmet ise, sizi televizyonsuz bırakmamamızdır. Bu anlamda da elimizde mevcut bulunan iyi durumdaki Led Tv, Lcd Tv, Plazma Tv lerden bir tanesini sizlerin mağdur olmaması için hizmetinize sunuyoruz. Sizler de böylelikle bu sıkıntılı süreçten konforunuz dahi etkilenmeden kurtuluyorsunuz.

Güngören’de Garantili Vestel Servisi

Garantili Plazma Tv, Led Tv ve Lcd Tv ler her zaman firmamızın servisine yönlendirdiği Tv lerdir. Çünkü garanti süresi dolmamış olan bir televizyona bizim müdahalede bulunmak gibi bir şansımız olamaz. En azından bizim çalışma anlayışımız bu şekildedir diyebiliriz. Garanti süresi dolmuş olan televizyonlarınıza ise her türlü müdahale için hazır bulunmaktayız. Çünkü ücret ödemeden servis hizmeti almanız varken bundan sizi mahrum edemeyiz.

Bizler de kendi bünyemizde garantili servis hizmeti sunan bir firmayız. Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve Led Değişimi işlemlerinden biri ya da bunların dışında Plazma Tv, Led Tv ve Lcd Tv leriniz için servisimizden aldığınız her hizmet 1 yıl boyunca garantimiz kapsamında olacaktır.

Güngören Vestel Tv  Tamir Orijinal Parça

Güngören Vestel Servisi
Güngören Vestel Servisi

Güngören Vestel Servisi olarak servisimizin sunduğu en bizim için değerli hizmetlerden bir tanesi de yedek parça değişiminde orijinallige önem vermenizdir. Yedek parçada orijinal değişim her zaman önemlidir. Çünkü televizyonun arızalanan yedek parçasının orijinali ile değişmesi demek eski performansı ile çalışmasına devam etmesi demektir.

Diğer yandan bakıldığında ise orijinal olmayan bir yedek parçanın Plazma Tv, Led Tv ve Lcd Tv lerde ileri dönemlerde mutlaka bir arıza çıkaracağını da unutmamak gerekir. Uzman teknik kadromuz her zaman işinde titizlik ile hareket ettiği için bu konuda da profesyonel bir şekilde hareket etmeyi tercih etmiştir.

Güngören’de Yerinde Tv Tamiri

Güngören Vestel Servisi olarak Güngören Semti başta olmak üzere İstanbul’un her semtine hizmete hazırız. Yerinde yaptığımız her hizmet bizim için önem arz eder ve bunun için de kapasite olarak yeterli uzman kadro ve teknik donanıma sahibiz. Bundan dolayı da yaptığımız her işin hakkını verir ve her zaman elimizden gelenin fazlasını yaparız.

Gezici ekibimiz her daim sizlerden gelecek olan çağrıları bekliyor ve bu şekilde hareket ediyor. Plazma Tv, Led Tv ve Lcd Tv leriniz için sunduğumuz  hizmetleri yerinde bir şekilde de gerçekleştiriyoruz. Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama hizmetlerini yerinde olarak ta gerçekleştiriyoruz.

Her Markaya Hizmet

Güngören Vestel Servisi olarak her marka ve de model televizyonunuz için hizmetimiz mevcut olup, bunu da en kaliteli işçilik hizmetlerimizle yapıyoruz. Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme ve Kanal Ayarlama olarak başlıca sayacağımız hizmetlerin yani sıra ayki zamanda arıza tespiti yaparak her türlü tamir işleminde de önde gelen bir firmayız.

Bizim firmamızda hiç bir şekilde marka ayrımı yoktur. Bazı firmalar buna çok dikkat eder ancak bizim firmamızda üstesinden gelemeyeceğimiz arıza çok nadirdir diyebiliriz. Bundan dolayı da Plazma Tv, Led Tv ve Lcd Tv nizin markası ne olursa olsun bizlerden arızası ile ilgili yardım alabilirsiniz.

Ücretlendirme

Güngören Vestel Servisi, farklı fiyat tarifesi imkanlarını müşterisinin durumunu da dikkate alarak sunar. Bizlerden telefon ile belli başlı arızalar için bilgi alabilirsiniz. Bu konuda servisimiz sizlere elinden gelen yardımı her zaman için yapmaya hazırıdır.Bizleri instagram adresinden de takip edebilirsiniz

 Tv servisi hizmetlerimiz için aşağıda ki iletişim bilgilerimiz verilmiştir.

VESTEL Müşteri Hizmetleri Numarası:0850 466 24 07

VESTEL Teknik Servis Numarası: 0216 498 52 32

VESTEL Destek Numarası: 0212 271 52 32

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri