Kadıköy Sunny Servisi

Güngören Sunny Servisi

Güngören sunny servisi

Güngören Sunny Servisi
Güngören Sunny Servisi

Güngören Sunny Servisi oldukça geniş bir servis ağıyla hizmetlerine tam gaz devam ediyor. Bunun için de her zaman sizlerin fikirleri doğrultusunda hareket ediyoruz. Bir televizyon tamirinde arızanın tespit edilmesi onarmanın yarısıdır. Bundan dolayı da eğer bizlere hizmet almak amaçlı geldiyseniz daha önceki deneyimlerinize bir çizgi çekmenizi isteriz.

Servisimiz hizmet verdiği Plazma Tv, Led Tv ve Lcd Tv’  leriniz için gerekli olan en kaliteli hizmet sizlere sunmak için üstün bir çaba sarf eder. Bunda hizmet verdiği sektörün önde gelen firmalarından olmamızın da önemi büyüktür. Bunun için de bölgede bizim gibi çalışan firmalardan pek fazla yoktur. Sadece kendi bölgemizde değil İstanbul kazan biz kepçe en ücra köşelere kadar sunduğumuz Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Samsung Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve Led Değişimi hizmetlerinden sizleri de her zaman faydalandırmak isteriz.

Güngören Sunny Servisi Garanti Kapsamı

Güngören Sunny Servisi, Philips Yetkili Servisi, Panasonic Yetkili Servisi , Sony Yetkili Servisi, Sanyo Yetkili Servisi ve Botech marka Led Tv ve Lcd Tv ile Plazma Tv lerinizin yetkili servisi olarak hizmet sunmaya devam ettiğimiz bu sektörde hizmetini sunduğumuz bu markalara garanti süresi dahilinde hizmet götürmeye devam ediyor ve sonuna kadar da devam edeceğimizi belirtmek istiyoruz.

Bunun dışında piyasada bulunmakta olan ünlü olsun veya olmasın, hiç bir şekilde ayrım yapmadan  tüm markalara garantili servis hizmetimizi de yine sürdürüyoruz. Kırık Tv Ekran Değişimi ve Led Bar Değişimi, sıklıkla verdiğimiz hizmetlerin başında geldiği gibi diğer Lg Tv Güncelleme ve Kanal Ayarlama hizmetlerimiz de tam gaz devam ediyor.

Güngören Sunny Servisi İle Daha Güvenli Hizmet

Güngören Sunny Servisi, güvenin adresidir. Müşterilerimiz bizlere duyduğu güveni her defasında dile getirir. Bizler de onların bize olan güvenini boşa çıkarmamak adına faaliyetler yürütürüz. Bu faaliyetlerimizin başında ise garantili servis hizmeti gelir. 1 yıl boyunca garantili olarak servis hizmeti sunduğumuz televizyonlarınıza hiç bir şekilde tereddüt dahi etmeden müdahalede bulunabiliriz.

Led Tv, Lcd Tv ile Plazma Tv Belli Başlı Tv Arızaları

  • Televizyonda ses var görüntü yok
  • Televizyon hiç açılmıyor
  • Televizyon açılıyor ancak sinyal yok yazısı çıkıyor
  • Televizyonda görüntü var ama ses yok

Televizyonun öndeki ışık yanıp sönüyor ama açılmıyor gibi daha sayamayacağımız bir dizi arıza Led Tv, Lcd Tv ile Plazma Tv  lerde oluşabilecek arıza türlerindendir. Bu arızalardan bazıları basit bir şekilde evde yapılabileceği gibi bazen de bizim gelmemizi gerektirecek derece sorun büyük te olabilir.

Sizin evde yapacağınız tek şey tv kapatıp tekrar açmak ve bağlantı kablolarını kontrol etmektir. Bunun haricinde kesinlikle bir müdahalede bulunmanızı tavsiye etmeyiz. En azından tv garantili ise servisini arayıp ücretsiz olarak yaptırabilirsiniz. Böyle bir şansınız varken tv kapağını açarak bundan da olabilirsiniz. Şimdi neden duruyorsunuz? Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Sony Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve televizyon Led Değişimi hizmetlerimizden faydalanmak için hemen bizi arayın.

Her Marka ve Modele Hizmet

Güngören Sunny Servisi, marka ayrımı yapmaz. Yetkili Servisi olduğumuz markaların dışında kalan tüm markalara da eşit mesafede bulunuyoruz. Bunun için de hiç çekinmeden bu tamirci benim televizyona bakmaz deyip,  kestirip atmayın. İlk olarak bizi arayıp bu şekilde bizlerden de bilgi alabilirsiniz. Sadece yetkili servisi olduğumuz Lcd Tv, Plazma Tv ve Led Tv lere garanti süresi boyunca ücretsiz servis hizmeti sunuyoruz. Bunun dışında kalan markaların ise özel servisi olarak hizmetimize sin hızımızla devam ediyoruz.

Marka ayrımı yapmadan devam ettiğimiz bu yolda başarılı birçok hizmete imza atmış olmanın da ayrı gururunu yaşıyoruz. Sizlerin televizyonlarınıza yaptığımız her müdahale önemli bir yere sahiptir ve her zaman da bunun bilincinde bir şekilde hareket ederiz.

Son olarak şunu söyleyebiliriz ki televizyonlarınızı bir servis firmasına emanet etmeden önce iyi düşünüp ona göre hareket ediniz. Çünkü piyasada aldatma yoluyla sizlerin cebindeki paraya göz dikmiş olan bir dizi firma kol geziyor ve bir şekilde insanları kandırabiliyorlar.Bizleri instagram hesabındanda takip edebilirsiniz

SUNNY Müşteri Hizmetleri Numarası:0850 466 24 07

SUNNY Teknik Servis Numarası: 0216 498 52 32

SUNNY Destek Numarası: 0212 271 52 32

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri