Bağcılar Sony Servis

Güngören Sony Servisi

Güngören Sony Servisi

Güngören Sony Servisi ile hizmette kalite ve güvenin adresiyiz. Firmamızın hizmetleri, tamamen sizlerin Led Tv ve Lcd Tv ile Plazma Tv lerini onarmaya ve kurulum yapmaya yöneliktir. Evet, yanlış duymadınız, bizler elektronik servisi olarak sadece televizyonlar ile ilgili bir firmayız. Sunduğumuz hizmetlerin kalite anlamında üst seviyede olması sizin için tercih sebebi olarak ilk sıralarda yer almamızı sağlamıştır.

Güngören Sony Servisi
Güngören Sony Servisi

İstanbul ve tüm semtleri de dahil olmak üzere sizlere hızlı bir hizmet ulaştırmaya çalışıyoruz. Hizmetlerimizin hızlı ve de gözle görülür derecede sizleri memnun etmesi, bizim için de mutluluk verici bir durumdur. Şimdi hiç düşünmeden bizleri arayabilir ve hezimetlerimiz hakkında bizlerden daha detaylı bilgiler alabilirsiniz. Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ile Led Değişimi hizmetleri başlıca sunmaya çalıştığımız hizmetlerdendir.

Garanti Kapsamlı  Sony Servisi

Güngören Sony Servisi her zaman sizlerin çıkarları doğrultusunda hareket etmekten kaçınmaz. Bu anlamda verdiğimiz tüm sözlerin de arkasında olduğumuzu belirtmek isteriz. Bu sözlerimizin başında da garantili servis hizmetimiz gelir. Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ile Tv Led Değişimi hizmeti de dahil olmak üzere her hizmetimizde garantili olarak çalışmaya devam ediyoruz.

Garanti kapsamına giren durumlar bizim yetkili servisi olduğumuz SONY marka cihazlarınızın için garanti süresi boyunca zaten devam etmektedir. Bunun haricinde bir de kendimiz tamirini yaptığımız Led Tv ve Lcd Tv ile Plazma cihazlara 1 yıl süre ile garanti hizmeti sunuyoruz. Bunu da evrak ile kayıt altına alarak sizleri güvence altına alıyoruz.

Güngören Sony Servisi
Güngören Sony Servisi

Güngören Sony Servisi ile Yerinde Hizmet

Güngören Sony Servisi yerinde sunduğu servis hizmetlerine her geçen gün bir yenisini ekliyor. Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Arçelik Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ile Tv Led Değişimi hizmetleri yanında arızaları tespit edip kısa zamanda tamir etmeye çalışırız.

Bizi arayan her müşteriye aynı hızlılıkta yetişmeye çalışırız. Bizim ve de sizin için bir servis hizmetinde esas olan, işin sağlam bir şekilde yapılmasının yanı sıra hızlı olarak yapılmasının önemi büyüktür. Çünkü Led Tv ve Lcd Tv ile Plazma Tv lerde yaşanacak olan her hangi bir sorun gününüzün tamamen mahvolmasana sebep teşkil edebilir. Bundan dolayı da her insan bu durumun bir an önce çözülmesini ister. Bu aynı zamanda evde ya da işyerinde bulunan her elektronik ya da mekanik cihaz fark etmeksizin geçerli bir durumdur.

Güngören Tv Tamiri Orijinal Yedek Parça

Güngören Sony Servisi, bir de orijinal yedek parça ile alakalı çalışmalar yürütür. Arızalanmış olan bir Lcd Tv, Led Tv ve ya Plazma Tv parçası, daha sonrasında tekrar arıza yapmaması ya da daha uzun ömürlü olması için mutlaka orijinali ile değişim olması gerekir. Bu en başta bizim çalışma prensibimiz gereği ihtiyaç duyduğumuz bir şeydir.

Ancak orijinal parçaların yedek parçaya göre daha pahalı olması, sizler için maddi külfet oluşturabilir. Böyle bir durumda da yedek parçaların, yan ürün dediğimiz orijinal olmayan parçaları da elimizde mevcuttur. Ya da dileyen müşterilerimize her türlü tedarik etme şansına sahibiz. Yani sizlere servis hizmeti olarak sunduğumuz Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, samsung Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve  Led Değişimi ile ilgili hizmetlerin yanında bu hizmeti de sunuyoruz. Tabii ki bizim görüşümüz yine de arızalı olan yedek parçanın her zaman orijinali ile değişmesinden yana olacaktır.

Tv Ses Var Görüntü Yok Arızası

Güngören Sony Servisi, Lcd Tv, Led Tv ve ya Plazma Tv arızalarından en şık karşılaşılan arızalardan bir tanesi de televizyonda sesin olup, görüntünün kaybolması arızasıdır. Ya da belli bir süre çalıştıktan sonra görüntünün kaybolmasıdır. Böyle durumlarda televizyonunuzun led barlarında arıza olma ihtimali yüksektir.

Bizleri aradığınızda bu tür arızaları yerinde tamir yapma olanağına sahip bir firma olduğumuzu belirtmek isteriz. Tüm ekipmanlarımız ile Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Samsung Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve  Led Değişimi ile ilgili sorunlar başta olmak üzere diğer tamiri mümkün olan ya da olması için imkanlarımızı sonuna kadar zorlayabileceğimiz arızalarda yerinde tamirat işlemini gerçekleştiriyoruz.

SONY Müşteri Hizmetleri Numarası:

0850 466 24 07

SONY Teknik Servis Numarası: 

0216 498 52 32

SONY Destek Numarası: 

0212 271 52 32

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri