Güngören Botec Servisi

Güngören Botec Servisi

Güngören Botec Servisi
Güngören Botec Servisi

Güngören Botec Servisi ile artık Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv leriniz daha güvende. Servisimiz tüm çalışanları ile beraber her daim özverili bir çalışma yürütür. Bunun için de tek yapmanız gereken bizlere ulaşmaktır. Kaliteli servis hizmetini bizlerle yaşar ve arkanıza yaslanarak rahat bir gün geçirebilirsiniz. Çünkü firmamız sizlere her zaman güven duyacağınız bir hizmet sunmaya hazırdır. Elindeki tüm imkanları sonuna kadar kullanır ve sadece sizin memnuniyetini sağlamak amacıyla hareket eder.

Güngören Botec Servisi
Güngören Botec Servisi

Bu arada piyasada kol gezmekte olan taklitlerimizden de şiddetle sakınmanızı ve bunun için de oldukça dikkatli olmanızı dileriz. Çünkü bazı firmalar bizim adımızı kullanarak sizleri aldatma yoluna gidebilirler. Bunun daha önce birçok örneği ile karşılaşmış bulunuyoruz. Önemle bu anlamda sizleri de uyarmak isteriz.

Diger yandan Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve Led Değişimi hizmetlerimizin de yine aynı tempo ile devam ettiğini de belirtmekte fayda görüyoruz. Ayrıca sık olarak karşılaşılan bazı arızalar için kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Güngören Botec Servisi Ücretlendirmesi

Güngören Botec Servisi, Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv leriniz için sizlerin kesesini aşmayacak tarifeler uygular. Bizimle birlikte piyasada bulunan ve de işini hakkıyla yapan firmalardan yine uygun şekilde sizlere hizmete hazırız.

Ancak her arızanın bir tamir bedeli vardır ve bunun çok aşağısında size teklif sunanlar mutlaka kalitesiz malzeme kullanıyorlardır. Ya da işçilik olarak sizlere hiç anlamayacağınız derecede kalitesiz hizmet sunabilirler. Zaten hizmetin farkını o an için anlamazsınız ancak aradan biraz zaman geçtikten sonra ortaya çıkacaktır. Çünkü ucuz işçilik her zaman basınıza dert açma ihtimaline sahiptir. Bundan dolayı adı şanı belli olmayan firmalara Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv cihazlarınızı kesinlikle emanet etmemenizi dileriz.

Güngören’de Garantili Tv Tamiri

Güngören Botec Servisi, Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve Tv Led Değişimi hizmeti olsun ya da başka türden hangi arıza olursa olsun 1 yıl garantili servis hizmeti sunmaya devam ediyor. Siz de arızalı televizyonlarınıza garantili servis hizmeti almak isterseniz burada sizleri bekliyor olacağız. Hiç vakit kaybetmeden ücretsiz servis aracı hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Evet, bizler 1 yıl garanti hizmetini yalnızca işçilik anlamında değil, değiştirdiğimiz he bir yedek parça için de aynı şekilde vermeye devam ediyoruz. Diyelim ki  Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv cihazınızdan her hangi marka ve modeli fark etmeksizin biri arıza yaptı ve bize getirdiniz. Biz de bunun arızasını yapıp sizlere teslim ettik. Ancak 1 yıl geçmeden yine aynı şekilde bir arıza ile bize gelirse bunun tamirini ücretsiz olarak yapıp yine aynı şekilde sizlere teslim ediyoruz. Sadece imzalayıp, sizlere verdiğimiz evrakı kaybetmemeniz yeterlidir.

Geniş Servis Ağı ve Yerinde Tamir

Güngören Botec Servisi ile yaptığımız yerinde tamir işlemlerini daha da hızlandırmış bulunuyoruz. Çünkü bu şekilde verdiğimiz hizmetler daha verimli ve zaman kazanma açısından avantajlıdır. Hem sizler bir an önce Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv cihazınıza kavuşmuş olacak, hem de biz sizin arızayı bir an önce tamir edip başka müşteriye geçme şansına sahip olacağız.

Ev ya da iş yerlerinde arıza yapan bir televizyon, size oldukça kötü bir gün geçirtebilir. Bunun için de Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve Led Değişimi hizmeti olsun ya da başka arıza olsun, yerinde tamir etme imkânımızı sonuna kadar kullanırız. Bunun için belirli bir  sınırımız kesinlikle yoktur. Hiç bir şekilde arıza ayrımı yapmadan bu yolda yıllardır bu şekilde yolumuza devam ediyoruz.

Firmamızın kalite anlamında üstün hizmetlerine devam ediyor olması , her zaman sizlerin avantajına olan bir durumdur. Çünkü piyasa bulunan birçok Tv tamir firmasından bizi farklı kılan tek şey, işimizi dürüst bir şekilde yapmamız ve bu sayede her geçen gün ileri derecede yol kat etmemizdir.

Philips Müşteri Hizmetleri Numarası:0850 466 24 07

Philips Teknik Servis Numarası: 0216 498 52 32

Philips Destek Numarası: 0212 271 52 32

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri