Bağcılar Beko Servis

Güngören Beko Servisi

Güngören Beko Servisi
Güngören Beko Servisi

Güngören Beko Servisi firmamız bir elektronik cihazlar tamir servisi olarak görünebilir ancak bizler sadece elektronik anlamda sadece Led Tv, Lcd Tv, Plazma Tv ler ile ilgilenmekte olan bir servis firması olduğumuzu belirtmek isteriz. Bunun yanında firmamız, Güngören Semti başta olmam üzere tüm İstanbul semtlerine de hizmet götürmeye devam ediyor. Servis ağımızı bu bakımdan geliştirdik ve en üst düzeye çıkardık diyebiliriz.

Müşterilerimiz ise her zaman memnuniyet aşamasında bizler için önemli bir detaydır. Çünkü bir müşteri dahi olsa bizlerden memnun olmadan ayrılırsa bunu kendimize yakıştıramayız. Bunun için de elimizden gelen gayretle müşterimizin memnun olmasını sağlarız. Led Tv, Lcd Tv, Plazma Tv lerinize sunduğumuz, Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve Led Değişimi hizmetleri başta olmak üzere hizmet kalitemizi en üst düzeyde kullanırız.

Güngören Beko Tv Tamircisi

Güngören Beko Servisi
Güngören Beko Servisi

Güngören Beko Servisi firması hiç bir müşterisinin mağdur olmasına izin vermez. Bize gelen onlarca mağdur müşteri, her zaman düşülen yanlışlardan farksızdır. Araştırma yapmadan ucuz hizmet veren firmalara aldanmak hiç te mantıklı bir şey değildir ve Led Tv, Lcd Tv, Plazma Tv leriniz bu kadar kolay bir şekilde her tamirciyim diyene teslim edilmemelidir. Günün sonunda bu işten en zararlı çıkan siz olursunuz.

Güngören’de bulabileceğiniz en eski ve en tecrübeli kadroya sahip bir televizyon tamir firması olduğumuzu belirtmek isteriz. Ayrıca bizler diğer elektronik servisleri gibi her elektronik cihazın tabiri ile ilgilenen bir firma da değiliz. Ufak tefek kumanda tamiri haricinde sadece televizyonlara odaklı bir tamir servisi olduğumuzu belirtmek isteriz. Bu yüzen de alacağınız hizmet Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve Led Değişimi hizmeti olsun fark etmeksizin bizlerden oldukça detaylı bir servis hizmeti alırsınız.

Güngören Beko Servisi İle Hizmette Kalite

Güngören Beko Servisi, sunduğu hizmetlerin tümünde de kaliteye oldukça büyük önem verir. Gerek kullandığı yedek parçanın orijinal olması, gerekse işçilik anlamında özenle hareket edilmesi hususunda gayet hassas bir tavır takınır. Çünkü şunu iyi biliyoruz ki geleceğimiz ancak bu şekilde yön bulabilir. Bu yüzden de günübirlik gelen müşteri gelsin isteyen gelmesin mantığı ile asla hareket etmeyiz.

Bu günlere kadar gelmemizde ve halen dimdik ayakta durmamızda bu çalışmalarımızın önemi büyüktür. Kaliteye verdiğimiz önem sayesinde bugünlere geldik ve bunu da her zaman bu şekilde yürütmeye devam edeceğiz. Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve Led Değişimi hizmetlerimizle ve tüm arıza tamiri konularında sizleri de aramıza bekliyoruz.

Güngören Beko Servisi Ücretleri

Güngören Beko Servisi ücretleri ile alakalı olarak servisimizin sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerden hemen faydalanmak için acele ediniz. Belirli bazı sık rastlanan Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve Led Değişimi konularında ara ara kampanyalar düzenleyerek müşterilerimize avantajlı fiyat tarifeleri uygulamaya da çalışmaktayız.

Bununla birlikte piyasada kol gezen ve televizyon tamir hizmeti verdiğini iddia eden birçok firma internetten aldatıcı yollarla müşteri bulup buradan vurgun yapmaya çakışmaktadır. Adresinize gelerek sizlerden fahiş ücretler alarak Lcd Tv, Led Tv ve Plazma Tv lerinizi tamir dahi edemeden geri dönüş yapmamaktadırlar. Bu tür firmalar zaten kötü niyetli olup, iyi ayırt edilmesi gerekir diye düşünüyoruz. Günün sonunda ise karşınızda bir muhatap bile bulamadan mağdur olduğunuzla öylece kala kalırsınız.

Lcd Tv, Led Tv ve Plazma Tv lerde Oluşan Basit Arizalar Ve Çözümleri

Güngören Beko Servisi her zaman sizlerin çıkarını düşünür. Bundan dolayı da tamirini gerçekleştirdiğimiz her arızada mutlaka sizler için en ekonomik ve en sağlıklı olan yolu seçeriz.

Lcd Tv ses var görüntü yok( bağlantı kablosunu kontrol ediniz),Plazma Tv hiç açılmıyor( prizleri kontrol ediniz ) , Led Tv yok yazısı çıkıyor( uydu anteni bağlantısını kontrol ediniz ). Bunları yapmanıza rağmen hiç bir sonuç alamadıysanız aşağıda yazılı olan iletişim numaralarından bise ulaşabilirsiniz.

Philips Müşteri Hizmetleri Numarası:0850 466 24 07

Philips Teknik Servis Numarası: 0216 498 52 32

Philips Destek Numarası: 0212 271 52 32

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri