Büyükçekmece Lg Servis

Güngören LG Servisi -Yetkili ve Garantili Servis

Güngören lg Servisi

Güngören Lg Servisi
Güngören Lg Servisi

Güngören lg Servisi firması ile Led Tv, Lcd Tv, Plazma Tv leriniz artık daha güvende. 15 yılı geçmiş olan servis tecrübemiz sizlerin de deneyimine hazır bir şekilde bekliyor. Her biri sertifikalı olan personellerimiz işini bir profesyonel edasıyla yapar ve sizlere eski haliyle teslim eder.

Bizler, diğer elektronik firmalar gibi elektronik anlamda hizmet vermiyoruz. Sadece televizyon tamiri ve kurulumu ile ilgileniyoruz. Bundan dolayı da işimize odaklanma konusunda üstün bir beceriye sahibiz. Her edindiğimiz tecrübeyi kayıt altına alıyor ve bir sonraki seferde hiç bir tereddüt yapmıyoruz.

Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi,lg Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve de Led Değişimi hizmetleri servis bünyesinde sunduğumuz hizmetlerden ilk sırada gelenlerdir.

Yetkili Güngören LG Servisi

Güngören lg Servisi her zaman kaliteli hizmetleri ile anılan bir firmadır. İlkeleri ve hedefleri olan firmamız bu çizgisinden de hiç bir şekilde ödün vermiyor. Kendi hedefimiz doğrultusunda hareket etmekten kesinlikle yılmıyoruz. Arızalan Led Tv, Lcd Tv, Plazma Tv leriniz için de her zaman yerinde ve zamanında yaptığımız müdahaleler ile sorunu kısa sürede çözüyoruz.

Garantili Güngören LG Servisi

“Televizyonum çalışmıyor, televizyonundan ses gelmiyor, televizyonumda ses var ama görüntü yok, televizyonum hiç açılmıyor, televizyonunun kanallarında karışıklık oluştu, televizyonum güncelleme istiyor, televizyonum açılıyor ancak sinyal zayıf yazısı çıkıyor “ daha da çoğaltacağımız arıza örnekleri firmamıza gereken şikayetler arasındadır.

İlk olarak evde kendimiz yapabileceğiniz tek şey televizyon çalışmıyorsa prizi değiştirip denemek ve sonra tekrar açıp kontrol etmektir. Sonrasında ise elektriğin olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Eğer diğer odalarda elektrik var ise prize gelen sigorta atmış olabilir.

Bunların tümünü kontrol ettiğiniz halde halen çalışmıyorsa bu durumda tek yapmanız gereken yetkili bir servis firmasıyla iletişime geçmektir. Ya da sinyal olmayan durumlarda uydu anteninizin kablolarını ya da çanak antenin yörüngesinde olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Yerinde ve Etkin Hizmet

Güngören lg Servisi, Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve de Led Değişimi gibi hizmetleri yerinde de sunma yetisine sahiptir. Bunun için gerekli olan personel yapısı ve ekipman olarak ta imkâna sahibiz. Bu imkânlarımızı da sonuna kadar kullanmaya çalışıyoruz.

Sizler bizi arayarak Led Tv, Lcd Tv, Plazma Tv leriniz hakkında ne kadar doğru bilgi verirseniz bizler de size o kadar hızlı bir şekilde yardımcı oluruz. Çünkü arızanın tespit edilmesinde bunun önemi büyüktür. Sizden gelen talimatlar doğrultusunda da ekip ve ekipmanımızı hazırlayıp bir an önce yola koyuluruz.

Adresinize gelen servis ekibimiz bir an önce arızayı da tespit ederek eğer mümkünatı var ise kısa bir süre içinde arızayı yerinde tamir ederek size teslimatını gerçekleştirecektir.

LG Garantili Hizmet Tv Tamirim

Güngören Lg Servisi
Güngören Lg Servisi

 Plazma Tv, Led Tv ve Lcd Tv leriniz için garanti kapsamlı hizmetlerine devam ediyor. 1 yıl garanti hizmeti sunduğumuz televizyonlarınıza işçiliğimiz ve yedek parça değişimi konusunda güvence veriyoruz. Yani bizim yaptığımız ya da parça değişimi yaptığımız televizyonlarınız, tekrar eden arıza durumunda garantili olarak bakılacaktır.

Yedek parça politikamız gereği de her zaman orijinallikten yana hareket ediyoruz. Bu konuda gereken em iyi hizmeti sertifikalı personellerimiz ile sizlere sunmaktan mutluluk duyarız. Orijinal Yedek parça kullanımı Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, LG Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve de Led Değişimi hizmetlerimiz de dahil olmak üzere her alanda tavsiye ettiğimiz bir konudur. Çünkü televizyonlarınızın eski performansı ile çalışması buna bağlıdır. Aksi takdirde ise arızaların büyüyerek daha farklı arızalara yol açması kaçınılmazdır.

Lg Yetkili Servisi, Panasonic Yetkili Servisi, Sony Yetkili Servisi, Sanyo Yetkili Servisi ve Botec Yetkili Servisi olarak hizmet sunmaya da devam ediyoruz. Aynı zamanda Arçelik, Beko, Samsung ve Vestel gibi ünlü markaların da yine özel servis hizmetini sizlere sunmaktan gurur duyarız. Marka ve modeli ne olursa olsun bize gelmiş olan arızalı Plazma Tv, Led Tv ve Lcd Tv lerinize her anlamda kaliteli hizmet sunmayı bir borç biliriz. Hemen tvtamirim.com ‘u arayarak gün içerisinde randevu talebi oluşturabilirsiniz.

LG Müşteri Hizmetleri Numarası:0850 466 24 07

LG Teknik Servis Numarası: 0216 498 52 32

LG Destek Numarası: 0212 271 52 32

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri