Arnavutköy Arçelik Servis

Güngören Arçelik Servisi

Güngören Arçelik Servisi

Güngören Arçelik Servisi
Güngören Arçelik Servisi

Güngören Arçelik Servisi ile sizlere rakiplerimiz arasında fark yaratan hizmetler sunuyoruz. Bölgede adından söz ettiren servis firmamız, Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama, Led Değişimi hizmetlerini sizlerin Led Tv, Lcd Tv, Plazma Tv leri için sunmaya devam ediyor.

Kendi bölgemiz başta olmak üzere İstanbul dahilinde tüm semtlere aynı değeri veriyor ve yaklaşımlarımıza bu şekilde devam ediyoruz. Sizler de bu denli profesyonel hizmet almak isterseniz bizleri arayabilir ve hizmet tabinizi iletebilirsiniz. Her hizmetimizde müşterimizle birebir iletişim kuruyor ve arızayı tam olarak anlayıp kendimizi ona göre hazırlıyoruz.

Garanti Kapsamına Giren Arızalar

Güngören Arçelik Servisi olarak dünyaca ünlü bir marka olan Arçelik televizyonlarınıza birebir hizmet veriyoruz. Garantili olmasa da Arçelik markasının hizmetini yürütmek bizim için yine de mutluluk verici bir durumdur. Bazı müşterilerimizin kendi servisinden memnun olmaması durumda bize gelmelerini ve bir de bizi demelerini ısrarla yineliyoruz.

Garanti kapsamında olsa dahi eğer servis hizmetinden memnun olmuyorsanız o servisi bırakıp bize gelebilirsiniz. Çünkü bu sizin en doğal hakkınızdır. Bizler de sizlere servis ücreti konusunda zorluk çıkarmadan gereken memnuniyeti sağlarız. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak hareket eder ve tüm işlerimizde bunu mutlaka en ön sıraya koyarız.

Garanti kapsamına giren durumlar, cihazın kendi hatasına bağlı olarak gerçekleşen arızalardır. Sizin kendi elinizle yaptığınız hatalar malesef garanti kapsamına girmez. Bir diğer garanti olayı ise servisimizin sunduğu özel bir hizmettir. Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve Led Değişimi hizmeti olsun, kendi sunduğumuz hizmetlerde her zaman 1 yıl süreyle garanti vermeye devam ediyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Güngören Arçelik Servisi, müşterilerine he zaman güler yüzlü personeli ile en kaliteli hizmetlerini sunar. Bizlerle iletişime geçen her müşteri, aynı zamanda bir aile bireyi gibi ilgi görecektir. Bu anlamda da aileden biri nasıl hizmet alırsa sizler de kesinlikle biz bir ayrım yapmaksızın aynı hizmeti alacaksınız. Bundan şüpheniz dahi olmasın diyoruz. Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve Led Değişimi hizmetleri be her türlü arıza giderme konusunda her müşterimize aynı şekilde yaklaşım sergileriz.

Arızalara Yerinde Müdahale

Güngören Arçelik Servisi ile her arızaya yerinde ve zamanında yaptığımız işlemler ile kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz. Bunun için de ilk etapta sizden alacağımız bilgilerin önemi tabii oldukça büyüktür. Çünkü bazı müşterilerimiz kendilerinden kaynaklı arızaları pek söylemek istemezler. Ancak bu konuda bizlere ne kadar doğru bilgiler anlatılırsa, biz de ona göre hareket eder ve işimizi daha da hızlandırırız.

Bununla birlikte evde bir çocuğun Led Tv, Lcd Tv, Plazma Tv içerisine atacağı bir bozuk para, aile fertlerinin bilgisi dışında olabilir. Bu durumda da zaten yapacak bir şey yoktur. Çünkü televizyonun kapağını açtığımızda bu tür durumlarla da sık sık karşılaşmaktayız. Ancak verdiğimiz hizmet, Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve Led Değişimi olsun fark etmeksizin aynı değeri veririz.

Yerinde servis hizmetine de değinecek olursak, firmamızın bu hizmeti her zaman sizlere gerektiği gibi sunulmaya devam etmektedir. Arıza bildiriminiz ile birlikte adresinize gelir ve burada daha önceden sizlerden aldığımız bilgiler doğrultusunda hazırladığımız malzemeler ile gereken tamir işlemini burada bitirmeye gayret ederiz. Aşkı bir durumda ise  Plazma Tv, Led Tv, Lcd Tv leriniz için atölyede servis hizmetimizi yerine getiririz. Servisimiz bu konuda da sizleri mağdur etmez ve ekimizde bulunan tv lerden bir tane sizlere emanet vermek suretiyle bu süreçten sizlerin olumsuz bir şekilde etkilenmesinin de önüne geçeriz.

Ücretlendirme

Güngören Arçelik Servisi hiç bir şekilde müşterisine fiyat konusunda zorluk çıkarmaz. Zaten tamir ücretinin piyasada belli bir ücreti vardır ancak yine de biz bu konuda müşterilerimize mümkün mertebe kolaylık sağlamaya çalışırız. Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv ler için tamir ücretlerimiz yapılan işçilik hizmeti ve de değişen parça durumuna göre elbette değişiklik gösterecektir.

Philips Müşteri Hizmetleri Numarası:0850 466 24 07

Philips Teknik Servis Numarası: 0216 498 52 32

Philips Destek Numarası: 0212 271 52 32

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri