Adalar Toshiba Servis

Gaziosmanpaşa Toshiba Servisi

Gaziosmanpaşa Toshiba Servisi

Gaziosmanpaşa Toshiba Servisi, tüm Lcd Tv, Plazma Tv ve Led Tv cihazlarınız ile ilgilenen bir firmadır. Marka ve model bizim için fark etmez ve bunun için de tüm markaların ücret dahilinde servis imkanlarını sizlere sunan bir firma olduğumuzu belirtmek isteriz. Önceki hayatımızda bulunan tüplü televizyonların yerini şimdi daha şık ve estetik görünümlü televizyonlar almıştır. Bu görünümleri ile beraber fiyat olarak ta önemli derecede artış göstermiştir. Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve  Led Değişimi ile ilgili mutlaka fiyat almadan hiç bir yere tv lerinizi tamir ettirmeyiniz. Çünkü bazı firmalar insafsızca sizlerden fahiş fiyatlar talep edebilirler.

Buna bağlı olarak televizyonlar daha kıymetli hale gelmiştir. Eski televizyonlarda bir kısım mekanik bölümler daha uygun fiyatlar ile tamir edilirken, bu cihazlar tamamen dijital olup, bundan dolayı tamir bakımından da oldukça pahalı denilecek fiyatlar ile karşı karşıya kalmıştır. Sizler de bu durumda Plazma Tv, Lcd Tv ve Led Tv lerinizi önünüze gelen tamirciye emanet etmeden önce iyi düşünmelisiniz. Ayrıca kırık ekran arızasına karşı ekran koruyucular kullanmanızı da tavsiye ederiz. Çünkü neredeyse Tv lerin en pahalı parçası ekranlarıdır.

Teknolojiyi kullanan Gaziosmanpaşa Toshiba Servisi

Gaziosmanpaşa Toshiba Servisi Teknolojiye ait hemen hemen tüm imkânları kullanarak hareket etmeye özen gösterir. Teknik alet ve ekipman olarak yeterince düzeyde malzeme bulundurmaktayız. Ayrıca araçlarımızda da yeterli düzeyde yerinde servis hizmeti sunabilmek için teknik donanım mevcuttur.

Yerinde Tamir İmkânı

Yerinde servis hizmetine önem veren bir servis hizmeti anlayışı içinde hareket ediyoruz. Bunun önemi ise zamandan kazanarak daha çok müşteriye ulaşmak ve daha çok Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv arızasına müdahale edebilmekten başka bir şey değildir. Sizlere aynı zamanda internet ortamından ve sosyal medya aracılığıyla de ulaşmaya çalışan yeni hizmetlerimiz de yavaş yavaş faaliyete geçmeye başlamıştır. Böylelikle müşteri hedef kitlemize ulaşmak daha da kolay hale gelecektir.

Marka ve Model Gözetmeyen Servis Hizmeti

Gaziosmanpaşa Toshiba Servisi firmamız, kesinlikle marka ve modeli ne olursa olsun Plazma Tv, Lcd Lcd ve Led Tv lerinize uygun fiyatlı tarifelerle servis hizmeti sunmaya devam ediyor. Uygun fiyatlı olmamızın sebebi de kendimizden fedakarlık etmemizden başka bir şey değildir. Bazen çok uygun fiyatlı tamir hizmeti verdiğini iddia eden firmalar da karşınıza çıkacaktır elbette ama bizim fiyatlarımız çok çok düşük, ne de çok fazladır diyebiliriz. Zaten fiyatı çok uygun olarak sizlere belirten firmalar sonuç olarak kaliteli hizmetten ödün verirler ve yaptıkları işten de zaten hayır gelmez diyebiliriz.

Bizler Philips, Panasonic, Sony, Sanyo ve Botec Yetkili Servisi olarak hizmet sunuyoruz. Yani bu marka Plazma Tv, Led Tv ve Lcd Tv leriniz için garanti süresi boyunca ücretsiz olarak tamir, kurulum ve montaj hizmeti sunan bir firmayız. Garantisi bittiğinde de yine normal fiyatlardan daha uygun bir şekilde hizmetimize siz de tabiî ki sizler de isterseniz devam edebiliriz. Bu hizmette yine tüm markalarda  ve Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve Led Değişimi konularında geçerli bir hizmetimizdir.

Orijinal Yedek Parça Hizmeti

Gaziosmanpaşa Toshiba Servisi
Gaziosmanpaşa Toshiba Servisi

Gaziosmanpaşa Toshiba Servisi, sunduğu televizyon tamir hizmeti ile  sizlerin Led Tv, Plazma Tv ve Lcd Tv lerini hızlı arıza tespiti ile tamir etme imkânına sahiptir.

Yedek parça satışı da yapan bir firma olarak orijinal yedek parçaya daha çok önem veriyor ve bunun değişimi hakkında sizlere hizmet sunuyoruz. Orijinal parçanın önemi tıpkı bir insan organı gibidir.

Eskisinin yerini asla tutmaz ama en azından orijinal parça değişimi, yan ürün bir parça değişiminden daha iyidir. Tanır gören her elektronik cihaz yıpranmaya maruz kalır. Özellikle de usta olmayan eller devreye girerse durum daha da vahim bir hal alabilir.

Bizler, Gaziosmanpaşa Toshiba Servisi olarak yedek parça temini konusunda da deneyimli bir firmayız. Elimizde bulunmayan parçaları dahi çalıştığımız diğer firmalardan sizler için temin edebiliriz. Bunu da önemle sizlere sıyırmak isteriz. Oldukça geniş kapsamlı bir çevre potansiyelimiz olduğundan birinde yoksa diğerinden mutlaka temin etme şansımız olacaktır.

TOSHİBA Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 466 24 07

TOSHİBA Teknik Servis Numarası:  0216 498 52 32

TOSHİBA Destek Numarası:  0212 271 52 32

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri