Bağcılar Sunny Servis

Gaziosmanpaşa Suny Servisi -Garantili

Gaziosmanpaşa Suny Servisi
Gaziosmanpaşa Suny Servisi

Gaziosmanpaşa Suny Servisi firmamız, genel olarak bakıldığında bir elektronik servisi olarak görülür. Ancak bizim farkımız sadece Plazma Tv, Lcd Tv ve Led Tv ler ile ilgilenmemizdir.

Bu anlamda bu konuya daha odaklanmış bir şekilde hareket etme şansı da buluruz. Bu sizler için de bir avantajdır. Çünkü ilgi alanımız fazla geniş olmadığı için bilgi ve birikim olarak ta diğer firmalardan 1 adim daha önce olduğumuzu söyleyebiliriz.

Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve Led Değişimi konularında dilediğiniz zaman bizleri arayabilir ve randevu da alabilirsiniz. Firmamız em kısa süre içinde sizlere geri dönüş sağlayıp ve arızalı televizyonlarınıza gereken müdahaleyi yapacaktır. Araçlarımız da hızlı servis hizmetine uygun ve çoğu yeni model araçlardır. Araçların rutin bakımları da düzenli bir şekilde yapılır ve servis esnasında sorun çıkarmaz.

Garantili Gaziosmanpaşa Suny Servisi

Gaziosmanpaşa Suny Servisi olarak sizlerin Led Tv, Lcd Tv, Plazma Tv leriniz sizin için olduğu kadar bizim için de ayrı bir öneme sahiptir. Arıza tespitine gelince, bu konuda yıllardır sistemli bir çalışma için de olmamız söz konusudur. Yaptığımız tüm arızaları kayıt altına alır ve bir daha ki sefere zorluk yaşamayız. Bu sayede çözüme kavuşturduğumuz bir dizi arıza vardır.

Bununla birlikte sadece İstanbul değil,  tüm semtlerine de yetişmeye çalışıyoruz. Yakında yeni servis araçlarımızın da devreye girmesi ile birlikte daha geniş bir servis ağına yayılma imkanını da bulacağız. Bunu da sizlerle buradan paylaşmak isteriz. Sizin için yapacağımız tüm hizmetlerde de kaliteden ödün vermeden hareket eden bir firmayız. Belirli çizgiler dahilinde hareket eder ve bundan da asla taviz vermeyiz.

Müşteri Memnuiyeti Bizim İçin İlk Sırada Yer Alır  

Led Tv, Lcd Tv, Plazma Tv cihazlarınıza sunduğumuz en kaliteli hizmetlerimizle sizleri memnun etmek bizim birinci vazifemizdir. Bunun en geçerli olan hali sizler verdiğimiz sözü her zaman tutuyor olmamızdır. Evet , bizler sözünün eri bir firmayız. Müşterimize bir siz verdiysek bunu da mutlaka tutmak için çaba sarf ederiz.

Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve Led Değişimi hizmetlerinden hangisi olursa olsun bunu en iyi şekilde yerine getirmek için oldukça büyük çaba sarf ederiz. Örneğin; tamirini yapmak için atölyemize getirdiğimiz Plazma Tv, Led Tv ve Lcd Tv lerinizi eğer evinizde ya da iş yerinizde yedeği yoksa yerine elimizde bulunan bir ürün vererek sizi mağdur etmemeye çalışırız. Bu da birçok firmanın dikkat etmediği bir konudur.

Gaziosmanpaşa Suny Servisi ile Garanti Altındasınız

Gaziosmanpaşa Suny Servisi firmamız tarafından hizmeti verilen tüm cihazlar, firmamızın 1 yıllık garanti kapsamına girer. Bu durum tekrar eden arızalar için geçerlidir. Böyle durumlar için firmamızın sunduğu bu hizmet tamamen müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmettir. Bundan da faydalanmak için çok geç olmadan firmamıza gelebilirsiniz.

Ayrıca firmamı, fiyatlandırma konusunda’ da sizlere hiç bir zaman zorluk çıkarmaz. Bu anlamda piyasanın altında bir fiyatlandırma yaparak sizleri üzmemek bizim için bir mutluluk kaynağı olacaktır. Özellikle hayat şartlarının oldukça zorlaştığı günümüzde sizleri anlıyor ve buna da dikkatinizi çekmek istiyoruz.

Plazma Tv, Led Tv ve Lcd Tv Tamirinde İzlediğimiz Yol

Gaziosmanpaşa Suny Servisi olarak Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve Led Değişimi konuları başta olmak üzere her türlü sorununuza çözüm odaklı bir yaklaşım sergiliyoruz. İlk olarak sizlerden alacağımız bilgiler doğrultusunda hareket ediyor ve eğer bu bizim için yeterli ise direk arıza tespiti yapıp, tamiratı gerçekleştiriyoruz.

Ancak bizim için yeterli gelmeyen görsellik ve sizlerden alacağımız bilgiler sonucunda kendi yöntemlerimizle arıza tespiti yapmaya başlıyoruz. Tabi burada kullandığımız ölçüm aletleri ve arıza tespit cihazları işimizi oldukça kolay hale getiriyor.

Sonuç olarak sadece işçilik ise, isçilik ücreti alarak cihazınızı teslim ediyoruz. İşçilik yanında parça değişimi de söz konusu ise bunun ücretiniz de üstüne ekleyerek tamir fiyatını bu şekilde çıkarıyoruz.

SUNNY Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 466 24 07

SUNNY Teknik Servis Numarası:  0216 498 52 32

SUNNY Destek Numarası:  0212 271 52 32

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri