Samsung Kağıthane Servisi

Gaziosmanpaşa Samsung Servisi

Gaziosmanpaşa Samsung Servisi

Gaziosmanpaşa Samsung Servisi, sadece İstanbul’da Gaziosmanpaşa’da değil, Güngören, Kadıköy, Kâğıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye,  Üsküdar, Zeytinburnu gibi tüm semtlere hizmet götürmeye devam ediyor.

Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama Led Değişimi hizmetlerimizle her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv leriniz için gerekli olan tek şey, kaliteli işçilik ve kaliteli malzeme kullanımıdır. Bu da servis hizmetine gün be gün yenilerini katan Samsung Servisi firmamızın en çok dikkat ettiği konuların başında gelir.

Güvenli Hizmetin Adresi 

Firmamız, piyasada kol gezmekte olan birçok firmadan farklı  bir hizmet anlayışı içinde hareket eder. Bu da firmamızın bir ayrıcalığıdır. Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv artık günümüzde zaten fiyatları pahalı olan cihazlardır. Bundan dolayı da bir servis hizmetine emanet etmeden önce iyi bir şekilde araştırma yapmanız gerekir. Özellikle tanıdığınız ya da başkalarının tanıyıp size referans verdiği firmaları her zaman tercih etmeniz sizin adınıza daha olumlu sonuçlar oluşturacaktır.

Yetkili Servisi Olduğumuz Markalar

Gaziosmanpaşa Philips Yetkili Servisi, Panasonic Yetkili Servisi, Sony Yetkili Servisi, Gaziosmanpaşa Sanyo Yetkili Servisi, Botech Yetkili Servisi olarak ta hizmetlerimize devam ediyoruz. Bunun haricinde yine tüm markaların da özel servis hizmetleri firmamız tarafından sunulmaya devam ediyor.

Yetkilisi olduğumuz markalar başta olmak üzere sizlerin Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv leri için gerekli olan her türlü müdahaleyi firmamız yapmaktadır. Arıza tespiti konusunda da yine firmamız üstün hizmetler sunmaya devam ediyor. Arıza tespiti için kullandığımız ölçüm cihazları hepsi orijinal bir şekilde elimizde bulunur. Gerektiğinde ise bunları her zaman sizler için kullanmaya devam edeceğimizi belirtmek isteriz.

Tam Donanımlı ve Tecrübeli Kadro

Samsung Servisi firması olarak her zaman kalifiye eleman bulundurmaya özen gösteririz. Çünkü sizlerin ev ya da iş yerlerinize girecek olan eleman bizi temsil edecektir ve bunun da yükümlülüğü ağırıdır. Bu yükümlülüğün altında kalmamak adına buna da özen gösteririz. Bunun yanında uzun yıllar yanımızda çalışıp tecrübe sahibi olmuş personellerimiz de mevcuttur.

Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve Led Değişimi hizmetinde önemli olan özenli ve kaliteli bir işçilik ortaya koymaktır. Yoksa yaptığımız işin bizim için bir anlamı olmayacaktır. Bizden servis hizmeti alan bir müşterimiz iki gün sonra yine aynı şikayetler ile bize gelirse bu hizmetin bir anlamı olmayacaktır. Elbette istisnalar kaideyi bozmaz ancak durum da tam anlamıyla böyledir.

Samsung Servisi Geniş Servis Ağı

Gaziosmanpaşa Samsung Servisi
Gaziosmanpaşa Samsung Servisi

Samsung Servis, tam donanımlı ve yeni model servis araçları ile hizmet sunmaya devam ediyor. Mobil servis araçlarımızla her zaman sizlere hizmete hazır vaziyette beklemeye devam ediyoruz.

Servis araçlarımızı da mümkün mertebe sayı olarak artırmış durumdayız. Bu anlamda donanım bakımından araçlarımızın hemen hemen hiç bir eksiği yoktur. Çünkü bizler yerinde servis hizmetine önem verem bir firmayız.

Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve Led Değişimi hizmetlerinden hangisi olursa olsun bunu sizlere yerinde gerçekleştirme imkânı sunan bir firmayız.

Yerinde tamirini yaptığımız  Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv ler her zaman sizin için daha avantajlı bir durum yaratacaktır. Çünkü günümüzde zamanın önemi her geçen gün daha da artarak devam etmektedir. Bu zamanı da iyi değerlendirmek adına gereken tüm bizler de yerinde servis hizmetine oldukça büyük önem veriyor ve bunun için de elimizden ne geliyorsa yapmaya çalışıyoruz.

Orijinal Yedek Parça

Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv cihazları fiyat olarak pahalı   ir konumdadır. Bundan da arızaya maruz kaldığında özenle tamir edilmesi gerekir. Bunun için de ilk başta yedek parçaların orijinali ile değişim yapılması kaçınılmazdır. Çünkü cihazın eski performansı ile çalışması da buna bağlıdır. Eğer cihazlarda orijinal olmayan bir yedek parça kullanılırsa, bu daha ilerde daha büyük sorunların ortaya çıkmasına neden olabilir.

 Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 466 24 07

SAMSUNG Teknik Servis Numarası:  0216 498 52 32

SAMSUNG Destek Numarası:  0212 271 52 32

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri