Fatih Vestel Servisi

Gaziosmanpaşa Vestel Servisi

Gaziosmanpaşa Vestel Servisi

Gaziosmanpaşa Vestel Servisi
Gaziosmanpaşa Vestel Servisi
Gaziosmanpaşa Vestel
Gaziosmanpaşa Vestel Servisi

Led Tv, Plazma Tv ve de Lcd Tv marka model fark etmeksizin Gaziosmanpaşa Vestel Servisi olarak hizmete hazırız. Arıza konusunda tespit amaçlı olarak kullandığımız tüm cihazlar orijinaldir. Panasonic, Arçelik, Samsung, Philips, Beko, LG, Hometech, Vestel, SEG, Sony, Toshiba, Sharp, Jameson, Telefox, Awox, Dijitsu, Regal, Grundig, Axen, Kamosonic, Nexon, Sunny, Xiaomi, Televona, Redline, Hitachi, Sanyo, Telefunken, Profilo, Yumatu, Hi-level daha sayamayacağımız birçok marka ve modelde televizyonlarınızın tamir, bakım ve de kurulum hizmetleri ile yakından ilgileniyoruz. Bunun yanında Panasonic Yetkili Servisi, Philips Yetkili Servisi, Botec Yetkili Servisi, Sony Yetkili Servisi ve Sanyo Yetkili Servisi olarak ta siz değerli müşterilerimize garanti kapsamında hizmetlerimize devam ediyoruz.

Tek Amacımız Sizlerin Memnuniyeti

Gaziosmanpaşa Vestel Servisi olarak siz değerli müşterilerimize her zaman memnun olacağı hizmetler sunmaya çalışırız. Çalışan personel olarak ta güler yüzlü ve işini severek yapan bir yapıda olduğumuzu belirtmek isteriz. Teknik servis olmanın gerektirdiği tüm özellikleri kendi bünyesinde bulunduran firmamız, sizler için gerekli olan Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve Led Değişimi hizmetlerinin yanında tüm Lcd Tv, Led Tv ve Plazma Tv lerinizin marka model gözetmeksizin arızalarıyla ilgilenen bir firmayız. Hizmet kalitemizi de en üst düzeye çıkarmak için her geçen gün çalışmalarımıza hız katıyoruz.

Yerinde Tamir Hizmeti

Gaziosmanpaşa Vestel Servisi firmamız, sizlere yerinde servis hizmeti sunmak adına tüm donanımlara sahip bir firmadır. Elimizde bulunan alet ve ekipmanlar bakımından buna her zaman hazır olduğumuzu söylemek isteriz. Sizlerin televizyonlarınıza yerinde yapacağımız müdahaleler sayesinde hem sizler, hem de bizler zamandan tasarruf ederiz. Özellikle günümüzde işten arta kalan zamanlarda evlerde Plazma Tv, Led Tv ve Lcd Tv izleme keyfinizin yarıda kalmasını istemiyorsanız bizlerden servis talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca sizlere sunduğumuz Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve Led Değişimi hizmetlerinin her hangi birinden ya da daha başka diğer her türlü arıza onarımı ile ilgili memnun olmadığınız bir durum olursa lütfen web sitemizde bulunan formlar aracılığı ile bunu bize bildiriniz. Bizler de eğer gerçekten bizim ihmalimiz sonucu ortaya çıkan bir sorun ise kendimize ona göre çeki düzen veririz. Yani her türlü eleştiriye de açık bir firmayız.

Garantili ve Orijinal Yedek Parça Değişimi

Gaziosmanpaşa Vestel Servisi olarak müşterilerimize her zaman orijinal yedek parça temini sağlama şansına sahibiz. Çünkü anlaşmalı olduğumuz firmalar ile sürekli olarak bir akis veriş içerisinde olduğumuzdan bunu yapmakta çok fazla zorlamayız. Yedek parça teminini ise sadece sizlerin cihazlarının eski performansı ile çalışmasını kaldığı yerden devam etmesi adına yapıyoruz. Yedek parçada orijinalliğe önem veriyoruz çünkü bu sizin Lcd Tv, Plazma Tv ve Led Tv cihazlarınız için oldukça önemlidir.

Arızalanmış olan bir parçanın orijinali ile değişim yapılması, hem cihazın ömrünü uzatacak hem de eski performansına kavuşmasını sağlayacaktır. Bunun yanında yan ürün bir yedek parça cihaza uyum sağlayamayarak diğer parçaların da kısa bir süre içinde olmasa da ilerleyen zamanlarda arıza yapmasına neden olabilecektir.

Bir de şunu söylemeden geçemeyeceğiz. Değişimini yaptığımız her parça da yine işçilik hizmeti gibi 1 yıl süre dahilinde garantili olarak işlem görür. Yani karşılıklı imzalanan bir evrak ile bunu da sizlere garanti ediyoruz.

Plazma Tv, Led Tv ve Lcd Tv’ lerde Üstün Teknoloji İle Arıza Tespiti

Gaziosmanpaşa Vestel Servisi, arıza tespitinde oldukça hassas davranan bir firmadır. Çünkü, bunu bir hasta tedavisine benzetirsek yanlış koyulan bir teşhis sonucu nasıl ki hasta hayatından olabilirse, yine yanlış bir aruz tespiti yapılan Plazma Tv, Led Tv ve Lcd Tv de veri dönüşü olmayan bir arızaya maruz kalabilir. Bunun içinden de siz, ne de tamirini yapan firma çıkamaz. Çünkü sonuçta pahalı bir üründür ve her iki taraf için de zor durumlar yaşatabilecektir. Bundan dolayı da Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve isterse Led Değişimi her türlü arıza için doğru tespitin önemi büyüktür.

VESTEL Müşteri Hizmetleri Numarası:0850 466 24 07

VESTEL Teknik Servis Numarası:0216 498 52 32

VESTEL Destek Numarası:0212 271 52 32

Hızlı iletişim için tvtamirim.com a ulaşabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri