Bağcılar Beko Servis

Gaziosmanpaşa Beko Servisi -Garantili Servis

Gaziosmanpaşa Beko Servisi, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir servis olduğu için, her zaman en iyi hizmeti sunmak için çalışırlar. Televizyonlar, elektrikle çalışmakta olan ve arıza anında da adeta hayatımızı karartan cihazlardır. Günümüzde özellikle o kadar yeri bellidir ki kapandığı anda ortam aniden bir sessizliğe bürünür adeta insanlar ne yapacağını şaşırır.

Çünkü televizyon aslında hayat ile ara hızda bir bağdır. Ve bu bağ koptuğu anda itibaren hayatımız da koymuş gibi hissederiz. Elektrikle Lcd Tv, Led Tv ya da Plazma Tv olsun fark etmeksizin Gaziosmanpaşa Beko Servisi sizin bu cihazlarınıza Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama, Led Değişimi hizmeti sunmaya devam ediyor.

 

Gaziosmanpaşa Beko Servisi
Gaziosmanpaşa Beko Servisi

Garantili Gaziosmanpaşa Beko Servisi

Gaziosmanpaşa Beko Servisi, sizler garantili servis hizmeti sunmayı bir borç bilir. Çünkü piyasada kol gezmekte olan onlarca servis hizmeti veren firma, garanti sözü verip bunu da yerine getirmeden insanları mağdur etmektedir. Bizler ise verdiğimiz her sözün sonuna kadar arkasında dururuz.

Bunu sadece sözle bırakmayıp, aynı zamanda kâğıda da dökerek, sizi garanti kapsamına alırız. Garanti kapsamı dahiline Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve Led Değişimi konusu fark etmeksizin hepsi de girmektedir. Bu sayede sizler de gönül rahatlığı içerisinde bizlere Lcd Tv, Led Tv ya da Plazma Tv lerinizi emanet edebilirsiniz.

Kaliteli Hizmet

Gaziosmanpaşa Beko Servisi, hizmette kaliteye önem veren bir duruş sergiler. Zaten bugünlere kadar sapa sağlam ve dimdik ayakta gelebilmemizin en güçlü sebeplerinden biri de budur. Sizler hiç düşünmeden Lcd Tv, Led Tv ya da Plazma Tv cihazlarınızı bizler emanet ederken bizim de bunun karşılığında ihanet etmeden hakkını vermemiz gerekir.

Gerek işçilik anlamında, gerekse de parça değişimi gerektiğinde en kaliteli işçiliğimizin yanında değişim yapılacak olan yedek parçanın da orijinal olmasına özen gösteririz.

Bunun yanında müşterimizle olan ilişkilerimize de oldukça dikkat ederiz. Çünkü sonuç olarak bizim işimiz müşterimizle bire bir ilişkiye dayanır ve onu memnun edemezsek tekrar bize gelmeyi istemeyebilir.

Sonuçta piyasada sayısız elektronik firması bulunmakta ve bunlardan tercih yapmak ta müşterinin en doğal hakkıdır. Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve Led Değişimi hizmetlerimizden faydalanmak ve bizi de tanımak isterseniz yerimize bekleriz.

Her Marka Bizim İçin Ayrı Öneme Sahiptir

Gaziosmanpaşa Sony Yetkili Servisi, Gaziosmanpaşa Panasonic Yetkili Servisi, Gaziosmanpaşa Philips Yetkili Servisi, Gaziosmanpaşa Sanyo Yetkili Servisi, Gaziosmanpaşa Botech Yetkili Servisi başta olmak üzere Samsung, LG, Arçelik, Beko, Vestel, SEG, Toshiba, Sharp, Hometech, Awox, Dijitsu, Regal, Grundig, Axen, Kamosonic, Nexon, Sunny, Xiaomi, Televona, Telefox, Redline, Hitachi, Telefunken, Profilo,Yumatu, Jameson, Hi-level markalarina da yine aynı mesafede yaklaşıyor ve her tür arızada çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Tüm bu saydığımız marka ve model Lcd Tv, Led Tv ve de Plazma Tv leriniz haricinde yine farklı bir model olsun yine fark etmeksizin sizlerin hizmetinde olduğumuzu belirtmek isteriz. Ne zaman bir televizyon tamircisine ihtiyaç duyarsanız bizleri arayabilir ve yardım talebinizi bizlere ileterek kayıt oluştura da bilirsiniz. Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama ve Led Değişimi bizim sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazılarıdır diyebiliriz.

Parça Değişimi Ve Fiyatlandırma

Gaziosmanpaşa Beko Servisi olarak sizlerin Lcd Tv, Led Tv ve de Plazma Tv cihazlarınıza yaptığımız küçük dokunuşlar ile kolay arıza çözümü sağlayabiliriz. Bize gelen onlarca müşteriden biri de siz olmak istemiyorsanız piyasada ucuz fiyatlar ile tamir servis hizmeti veren firmalara aldanmayın diyoruz. Bize gelen müşterilerden birçok mağdur olan olmuş ve bundan dolayı da araştırma yapmayı kesinlikle ihmal etmeyin diyoruz.

Bizim ücretlendirme kısmına gelecek olursak her işin bir hakkı olduğu gibi bizim işinizin de bir hakkı vardır. İşçilik ücretimiz sabit olup bunun yanında eğer cihazınızı biz gelip alırsak mesafeye göre de değişmekle beraber farklı fiyatlar çıkacaktır. Bunun yanında yedek parça değişimi gereken durumlarda da yine orijinal ya da yan ürün yedek parça değişimine göre fiyat belirleriz.

BEKO Müşteri Hizmetleri Numarası:0850 466 24 07

BEKO Teknik Servis Numarası:0216 498 52 32

BEKO Destek Numarası:0212 271 52 32

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri