Fatih Tv Tamir

Gaziosmanpaşa TV Tamir

Gaziosmanpaşa Tv Tamir                                                           

Gaziosmanpaşa TV tamir teknik servisi olarak, tüm televizyon arızalarınızda, teknik desteğe hazırız. Televizyon, evlerimizde, iş yerlerimizde hayatımızın bir parçası olmuştur. Ülkemizde, pek çok ülkeden daha çok izlenen televizyon, bizler için hem bir haber kaynağıdır, hem bir eğlence aracıdır. Hem evlerimizde bir ses, hem bir arkadaştır. Televizyonun yokluğunu düşünemeyiz bile. Ancak zaman zaman, televizyonlar da arızalanabilir. Günün birinde, bir TV tamircisi ihtiyacı duyabilirsiniz. Bu gibi problemlerde, Gaziosmanpaşa TV tamir teknik servisi olarak bizi arayabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa Tv Tamir
Gaziosmanpaşa Tv Tamir

Gaziosmanpaşa TV Tamir Fiyatları

Gaziosmanpaşa TV tamir fiyatları, sanılanın aksine, oldukça uygun ve bütçe dostudur. Bizimle irtibata geçtiğiniz anda, ekibimizi, size yönlendiriyoruz. Televizyonunuzu yerinde görüyoruz. Yüksek teknolojili, arıza tespit cihazlarımızla, ücretsiz olarak arızayı tespit ediyoruz. Arızanın büyüklüğünü, televizyonun modelini ve markasını, değişecek parça olup olmamasını göz önünde bulundurarak, toplam maliyeti hesaplıyoruz. Fiyat teklifini size sunuyoruz. Onay verdiğiniz zaman, TV tamiri işlemine başlıyoruz.

Siz izin vermeden asla TV tamir işlemini yapmıyoruz. Böylece sürpriz yüksek fiyatlarla karşılaşmıyorsunuz. Bazı durumlarda, çok yüksek tamir ücreti ya da parça değişim ücreti çıkabiliyor. Bu durumda yeni televizyon almanızı tavsiye ediyoruz. Televizyonunuzu yerinde tamir ediyoruz. Ancak teknik servise götürülmesi gerekiyorsa, bunu da evinizden alıp, evinize bırakıyoruz. Bu arıza tespit işlemini ücretsiz yapıyoruz. Belirlediğimiz fiyatlar, olabilecek en uygun fiyatlardır. Kalite, müşteri memnuniyeti ve uygun fiyat firmamızdadır.

Hangi Model ve Hangi Marka TV Tamiri Yapıyoruz?

Gaziosmanpaşa tv tamir teknik servisimiz olarak, 15 yıllık tecrübe ve bilgi birikimi deneyimimizle, her marka, her model tv tamir işlemi yapıyoruz. Sıradan bir tv tamircisi ile farkımızı, bizimle tanışmadan anlamak zor.

LCD TV tamiri
Plazma TV tamiri
LED TV tamiri yapıyoruz.

Philips, Panasonic, Sony, Sanyo, Botec marka tv tamir işlemlerinde, yetkili servis olarak hizmet veriyoruz.
Sony, Arçelik Toshiba, Vestel, Beko, Regal, Seg, Siemens, Samsung ve LG tv tamir işlemlerini yapıyoruz. Bu markalarda, özel servis olarak hizmet veriyoruz.

Televizyonla ilgili tüm arızaları tamir ediyoruz. Parça değişimi gerekiyorsa, garantili ve kaliteli parça değişimi yapıyoruz. Ekran kartı, anakart, LED tamir ve değişimi yapıyoruz. Panel değişimi yapıyoruz. TV kurulum ve montaj işlemi yapıyoruz. Hoparlör ve kumanda tamiri yapıyoruz. Kullandığımız parçaların hepsi garanti kapsamındadır.

Led değişimi 1 yıl garantili,
Panel değişimi 6 ay garantili,
Anakart değişimi 6 ay garantili,
Ekran kartı değişimi 6 ay garantili.
Ayrıca yaptığımız tüm işlemlerin arkasındayız. Hizmet garantili çalışmaktayız.

Biz Muhteşem Bir Ekibiz

Çalışma arkadaşlarımızın her biri, Milli Eğitim Bakanlığı sertifikasına sahiptir. Eğitimli, tecrübeli, bilgili ve donanımlı, çalışma arkadaşlarımızın tüm hizmetleri garantilidir.

15 yıllık hayatımızda, bir tek şikayet dahi almadığımız teknisyenlerimizle çalışmaktan gurur duyuyoruz. Gelişen teknolojiye ayak uydurabilen Gaziosmanpaşa TV tamir teknik servisi çalışanları, ihtiyaç duyduğunuz her an sizlere desteğe hazır. Güler yüzlü, samimi, sıcakkanlı, ekip arkadaşlarımızla tanıştığınıza asla pişman olmayacaksınız.

Televizyonunuzun Arızalandığını mı Düşünüyorsunuz?

Televizyonunuzun arızalandığını düşünüyor olabilirsiniz. Belki de durum sizin sandığınız gibi olmayabilir. Bir TV tamircisi çağırmadan önce şunları kontrol edin. Televizyonunuzun fişi prize takılı mı? Belki de prizde arıza vardır. Başka bir prizde deneyebilirsiniz. Anten bağlantıları, hem televizyonunuza, hem duvara bağlı mı?

Kumandanızın pilleri dolu mu? Kumandanız çalışıyor mu? Elektrik sigortanız açık mı? Bunları kontrol ettiğiniz halde hala televizyonunuzda problem varsa, Gaziosmanpaşa TV tamir teknik servisi olarak, bizden destek alabilirsiniz.

www.tvtamirim web sitesindeki telefon numaralarından, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca bizimle ilgili beğenilerinizi ve yorumlarınızı, 7/24 tv tamiri ile ilgili, merak ettiklerinizi, sitemize yorum olarak yazabilirsiniz. Yorumlarınız, ekibimiz tarafından değerlendirilerek size dönüş sağlanacaktır. Sağlıklı günler dileriz.

Gaziosmanpaşa TV tamir fiyatları sanılanın aksine oldukça uygun ve bütçe dostudur. Bizimle iletişime geçer geçmez ekibimizi size ileteceğiz. Televizyonunuzu yerinde görüyoruz. Yüksek teknolojiye sahip hata tespit cihazlarımızla hataları ücretsiz buluyoruz. Arızanın boyutuna, TV’nin modeline ve markasına, yedek parçası olup olmadığına göre toplam maliyeti hesaplıyoruz. Size fiyat teklifini sunuyoruz. Kabul ettiğinizde, TV’yi tamir etmeye başlayacağız.

İzniniz olmadan asla TV tamiri yapmayız. Bu sayede şaşırtıcı derecede yüksek fiyatlar ile karşılaşmazsınız. Bazı durumlarda, onarım veya değiştirme maliyetleri çok yüksek olabilir. Bu durumda, yeni bir TV satın almanızı öneririz. Televizyonunuzu yerinde tamir ediyoruz. Ancak teknik servise götürülmesi gerekiyorsa, evinizden alıp evinize bırakacağız. Bu sorun giderme işlemini ücretsiz yapıyoruz. Belirlediğimiz fiyatlar olabilecek en iyi fiyatlardır. Kalite, müşteri memnuniyeti ve uygun fiyat firmamızdadır.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri