Fatih Tv Tamir

Fatih Tv Tamir

Fatih tv tamir teknik servisi, sizlere hizmet için burada. Televizyonunuz açılmıyor mu? Ya da açıldıktan kısa süre sonra kapanıyor mu? Belki de her geçen gün açılma süresi uzuyor. Ekranda donma var mı? Ya da görüntüde karıncalanma. Renkler karışıyor mu? Çift görüntü mü var? Yoksa “sinyal yok” yazısı mı var? Tüm bunlar bir televizyon arızasının habercisi olabilir.

Ancak öncesinde, siz şu kontrolleri yapın. Televizyonunuz fişe takılı mı? Anten girişleri takılı mı? Kumandanın pili var mı? Ya da kumanda arızalı olabilir mi? Elektrik sigortası kapalı mı? Tüm bu durumları kontrol ettiğiniz halde, televizyonunuz hala çalışmıyorsa, uzman bir tv tamir servisine haber vermeniz gerekebilir. Herhangi bir tv tamircisi ile irtibata geçmeden önce, Fatih tv tamir teknik servisi olarak bizlerle mutlaka tanışın.

Profesyonel Çalışanlarımızla Harika Bir Ekibiz

Fatih tv tamir teknik servisi çalışanları olarak, muhteşem bir ekibiz. Her biri sertifikalı olan teknisyenlerimiz, alanında uzmandır. Gelişen teknolojiye ayak uyduran, donanımlı kişilerdir. Dürüst, güvenilir, samimi, sıcakkanlı çalışanlarımızla tanışmaktan mutlu olacaksınız.

Fatih TV Tamir FiyatlarıTvtamiri

Fatih tv tamir teknik servisi olarak kaliteyi, güveni ve uygun fiyatı, bir araya getirdik. Televizyon tamiri çok mu pahalı? Sürpriz fiyatlarla karşılaşır mıyım? Tamir ettirince, tekrar arıza yapar mı? gibi sorularınızın cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fatih tv tamir teknik servisi olarak kaliteyi, hizmet garantisini ve müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz. Televizyonunuz arızalandığında, bizimle irtibata geçtiğiniz anda, teknik desteğimiz başlar. Televizyonunuzu, evinize gelerek, yerinde görüyoruz. İleri teknolojili hasar tespit aletlerimizle, hasarı tespit ediyoruz.

Bu işlemi tamamen ücretsiz yapıyoruz. Televizyonun markası, modeli, hasarın büyüklüğü, değişecek parça varsa fiyatlarını hesaplayıp, size sunuyoruz. Sizin onayınızı almadan, hiçbir şekilde tv tamir işlemi başlatmıyoruz. Siz izin verip, kabul ederseniz, tv tamiri işlemlerine başlıyoruz. Şayet televizyonunuzu teknik servise götürmek gerekiyorsa, ücretsiz olarak evinizden alıp evinize bırakıyoruz.

Hangi Model ve Hangi Marka Tv Tamiri Yapıyoruz?

15 yılı aşkın tecrübemizle, her marka ve her model tv tamiri yapıyoruz. Herhangi bir tv tamircisi ile farkımız kalitemiz, profesyonelliğimiz ve yaptığımız iştir.

LCD TV tamiri LED TV tamiri, HD TV tamiri, plazma TV tamiri yapıyoruz. Ekran kartı değişimi, Panel değişimi, Anakart değişimi, Led değişimi dahil olmak üzere, tüm arızaları tamir ediyoruz. Tv montaj ve kurulumu, hoparlör ve kumanda tamiri yapıyoruz. Philips, Panasonic, Sony, Sanyo, Botec marka tv tamiri işlemlerinde yetkili servisiz. Bununla beraber Seg, Samsung, Arçelik, Vestel, Beko, Toshiba, Regal, Sunny, LG tv tamiri işlemlerinde de özel servis olarak hizmet veriyoruz.

Yedek Parçalarımız Garantilidir

Fatih tv tamir teknik servisi olarak, hizmet garantiliyiz. Yaptığımız her işin arkasındayız. Bugüne kadar yaptığımız hiçbir işten şikayet almadık. Kullandığımız tüm yedek parçaların orijinal, kaliteli ve garantili olmasına dikkat ediyoruz.

Ekran kartı değişimi 6 ay garantili.
Panel değişimi 6 ay garantili.
Anakart değişimi 6 ay garantili.
Led değişimi 1 yıl garantili.

Televizyonunuzla ilgili herhangi bir sorunda, bizimle rahatlıkla irtibata geçebilirsiniz. www.tvtamirim web sitesi üzerinden bizimle iletişim kurabilirsiniz. İrtibat numaralarımız sitemizde mevcuttur. Ayrıca 7/24 tv tamiri hakkında merak ettiklerinizi yorum yazarak bize sorabilirsiniz.

Bunun yanında hizmetlerimiz hakkındaki tüm beğeni ve eleştirilerinizi, yorum yazarak bizlere bildirebilirsiniz. Ekibimiz tarafından her türlü yorumlarınıza kısa sürede dönüş yapılacaktır. Fatih tv tamir teknik servisi olarak sizlere hizmetten gurur duyuyoruz.

Fatih TV Tamir teknik servisi olarak kalite, güven ve uygun fiyatı bir araya getirdik. Televizyon tamiri çok mu pahalı? Sürpriz ödüllerle karşılaşacak mıyım? Düzeltirseniz tekrar çalışmaz mı? Bunun gibi sorularınızın yanıtlarını bu yazıda bulabilirsiniz.

Fatih tv tamir teknik servisi olarak kalite, hizmet garantisi ve müşteri memnuniyeti için çalışıyoruz. TV’niz arızalanırsa, bizimle iletişime geçtiğiniz anda teknik desteğimiz başlar. Evinize geliyoruz ve sitede TV’nize bakıyoruz. Gelişmiş hasar analiz araçlarımızla hasarı tespit ediyoruz.

Bunu tamamen ücretsiz yapıyoruz. Marka, model, hasar ölçüsü ve değişmesi gerekebilecek parçaların fiyatlarını hesaplayıp sizlere sunuyoruz. İzniniz olmadan TV onarımları yapmayacağız. Buna izin verir ve kabul ederseniz, TV’yi tamir etmeye başlayacağız. Televizyonunuzu teknik servise götürmeniz gerekirse, evinizden alıp ücretsiz olarak evinize bırakıyoruz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri