Güngören Tv Tamir

Güngören TV Tamir

Güngören TV tamir

Güngören TV tamir teknik servisi olarak, her zaman sizlere yakınız. Televizyonunuz açılmıyor mu? Ya da açıldıktan bir süre sonra kapanıyor mu? Görüntüler, şekiller garipleşti, anormalleşti mi? Belki de ekran donuyor. Yoksa karıncalanma mı var? Veya ses var, görüntü mü yok? Her türlü tv tamir işlemleri için, her zaman ve rahatlıkla, Güngören TV tamir teknik servisi olarak, bizlere ulaşabilirsiniz.

Güngören TV Tamir Kalitesi

Güngören Tv Tamir
Güngören Tv Tamir

Güngören TV tamir teknik servisi, 15 yıllık bilgi, birikim, deneyim ve tecrübeye sahiptir. Yaptığımız her işin arkasındayız. Hizmet ve yedek parça garantili çalışıyoruz. Kaliteyi, müşteri memnuniyetini ve uygun fiyatı, sizlerle buluşturuyoruz.
Tüm hizmetlerimiz ve kullandığımız yedek parçalar garantilidir.

Led değişimi 1 yıl garantili,

Anakart, ekran kartı 6 ay garantili,
Panel değişimi 6 ay garantilidir.

Güngören TV Tamir Fiyatları

Güngören TV tamir fiyatları, bütçenize uygundur. Bizimle iletişime geçtiğiniz anda, teknik desteğe başlıyoruz. Adresinize gelerek televizyonunuzu yerinde görüyoruz. İleri teknolojili hasar tespit aletlerimizle, televizyondaki hasarı tespit ediyoruz. Hasarın büyüklüğü, değişecek yedek parça ve televizyonun markasına göre, en uygun fiyatı belirliyoruz. Ve fiyat teklifini size sunuyoruz. Bu işlemi tamamen ücretsiz yapıyoruz. Siz onay vermeden TV tamir işlemine başlamıyoruz. Siz onay verirseniz, TV tamir işlemini başlatıyoruz. Böylece sürpriz yüksek fiyatlarla karşılaşmıyorsunuz. Ayrıca televizyonunuzun teknik servise götürülmesi gerekirse, bunu da ücretsiz olarak, evinizden alıp evinize bırakıyoruz.

Her Marka Her Model TV Tamiri

Güngören TV tamir teknik servisi olarak her marka ve her model TV tamiri yapmaktayız. 15 yıllık tecrübemize dayanarak sıradan bir TV tamircisi ile farkımızı fark etmek için, bizimle tanışmanız yeterli.

Kadıköy Beko Servisi
Güngören Tv Servisi

LCD TV tamiri
Plazma TV tamiri
LED TV tamiri yapmaktayız.

Ayrıca, Panasonic, Philips, Sony, Sanyo, Botec marka TV tamir işlemlerinde, yetkili servis olarak hizmet vermekteyiz. Seg, Samsung, Vestel, Beko, Regal, Toshiba, Arçelik, LG TV tamir işlemlerinde ise, özel servis olarak hizmet vermekteyiz. Her türlü arızayı tamir ediyoruz. Anakart, ekran kartı, led değişimi, panel değişimi hizmeti vermekteyiz. TV kurulum ve montaj işlemi, hoparlör ve kumanda tamiri yapmaktayız. Yaptığımız tüm hizmetler garanti kapsamındadır. Değiştiğimiz yedek parçalar, orijinal, kaliteli ve garantilidir.

Led değişimi 1 yıl garantili,
Panel değişimi 6 ay garantili,
Anakart değişimi 6 ay garantili,
Ekran kartı değişimi 6 ay garantili.
Yaptığımız her işin arkasındayız.

Sertifikalı Teknisyenlerle Çalışıyoruz

Çalışma arkadaşlarımızın her biri Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika sahibidir. Hepsi alanında uzman ve profesyoneldir. Günümüzde, değişen teknolojiye ayak uyduran, yenilikçi kişilerdir. Dürüst, samimi, güler yüzlü, güvenilir çalışma arkadaşlarımıza, aklınıza takılan her şeyi sorabilirsiniz.
Güngören TV tamir teknik servisi çalışanları ile muhteşem bir aileyiz. Ne zaman bir TV tamircisi ihtiyacınız olsa, hemen bizimle irtibata geçin.

www.tvtamirim web sitemizdeki telefon numaralarıyla, bizi arayabilirsiniz. Ayrıca 7/24 TV tamiri ile ilgili merak ettiklerinizi yorum yazarak bizlere sorabilirsiniz. Güngören TV tamir teknik servisi olarak bize beğenilerinizi ve eleştirilerinizi de yorum yazarak bildirebilirsiniz.
Hepinize sağlıklı güzel günler diliyoruz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri