Sony Yetkili Servisi

Eyüpsultan sony servisi

Eyüpsultan Sony Servisi

Eyüpsultan Sony Servisi, en eski markalardan bir tanesi olan ve dünyaca ünlü Sony markasına da hizmet veren bir firmadır. Teknik servis hizmeti anlamında Sony marka Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv leriniz için çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Servisimiz, tüm çalışanları ile birlikte sizlere hizmete hazırıdır. Gerek ekipman gerekse servis araçlarımızın fazla sayıda olması sayesinde sizlere kısa sürede ulaşır ve sorun neyse bir an önce çözmeye çalışırız.

Yerinde Çözüm Üretme

Eyüpsultan Sony Servisi
Eyüpsultan Sony Servisi 2

Gerekirse arızayı yerinde kısa sürede tespit ettiğimiz anda orada tamirat işlemini de gerçekleştirebiliriz. Kanal Ayarlama, Philips Tv Güncelleme, Tv Guncelleme, Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi ve de Led Değişimi hizmetlerimiz başlıca sunduğumuz hizmetlerdendir. Sizler de eğer bizi tanımak ve de hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz sadece bir telefon kadar uzağınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Kaliteli ve Orijinal Yedek Parça Temini Ve Değişimi

Eyüpsultan Sony Servisi, sizlerin Led Tv, Lcd Tv ve de Plazma Tv lerinizi kaliteli bir işçilik himmeti ile tanır ederken parça değişimi gerektiğinde de bunu orijinali ile değiştirir. Bu anlamda tv leriniz de eski performansına kavuşmuş olacaktır. Parça değişiminde orjinallige önem veriyoruz çünkü değiştirilen parçanın orijinal olmaması, ileride Tv nizde daha farklı arızalara da yol açabileceği gibi orijinal olmayan bir parça da zaten uzun ömürlü olmayacaktır.

Güvenli Hizmet

Bazı servis hizmeti sunan firmalar sizlere daha ucuz hizmet verebilir. Ancak hem işçilik, hem de kaliteli orijinal yedek parça kullanımında sorun yaşarsınız. Sonuçta her şeyin bir bedeli var. Bunun için de orijinal parça ile yan ürün parça arasında da fiyat farkı bulunur.

Bunun da sizlere aldatıcı gelmemesi için dikkat etmenizde fayda görüyoruz. Bunun yanında Kanal Ayarlama, Philips Tv Güncelleme, Tv Guncelleme, Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi ve de Led Değişimi hizmetlerimiz için de işçilik hizmeti en kaliteli haliyle devam ediyor.

Garanti Kapsamı Hakkında

Eyüpsultan Sony Servisi olarak hizmetlerimizde sürekli 1 yıl garanti sözümüzü yeniliyoruz. Bizlere gelin ve kafanız rahat bir şekilde hareket edin diyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken altta yazılı olan iletişim numaralarından bizlere ulaşmaktır.

Kendi bölgemizde Led Tv, Led Tv ve Plazma Tv leriniz için em doğru adresin bizim servisimiz olduğu konusunda kendimizi oldukça iddialı görüyoruz. Diğer servis firmaları ile de iletişim konusunda sorunumuz olmadığı için gerektiğinde karşılıklı destek halinde hareket ediyor bundan dolayı da daha geniş bir kitleye hitap ediyoruz.

Tüm Markalara Hizmet Veren Servis

Tüm bunlarla birlikte zaten yetkili servisi olduğumuz Philips, Woon, Sanyo, Sony markalarına garanti kapsamı dahilinde hizmetlerimizi sürdürürken diğer tüm markalara da ücretli olarak servis hizmet vermeye devam ediyoruz. Bu hizmet, Led Değişimi, Kanal Ayarlama, Philips Tv Güncelleme, Tv Guncelleme, Kırık Tv Ekran Değişimi ve de Tv Ekran Değişimi fark etmeksizin Eyüpsultan Sony Servisi bünyesinde devam etmektedir.

Geniş Servis Ağı

Eyüpsultan Sony Servisi Led Değişimi, Kanal Ayarlama, Philips Tv Güncelleme, Tv Guncelleme, Kırık Tv Ekran Değişimi ve de Tv Ekran Değişimi hizmetlerini sizlere daha kısa bir zaman içerisinde ulaştırmak amacıyla servis araçlarının sayısını da arttırmıştır. Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv hangisi olursa olsun fark etmeden geniş bir servis hizmeti anlayışı ile yolumuza devam ediyoruz.

Bununla birlikte servis araçlarımız içerisinde yerinde arıza tespiti ve tamiri amacıyla tüm âlet ve ekipmanları elimizden geldiğince bulundurmaya çalışıyoruz. Bu amaçla da başarılı bir hizmet sunduğumuz sizlere söylemek isteriz. Evinizde televizyon ya da başka bir cihaz arızalandığında bunun zor bir süreç olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle yaşam konforunuzu direk olarak etkileyen Tv lerinizin arızalarını bir an önce gidermeyi ve sizleri bu sıkıntılı süreçten bir an önce kurtarmayı amaçlıyoruz.

Bizlere sen sitemiz aracılığı ile ya da çağrı merkezi numaralarımız yoluyla ulaşmanız her zaman mümkündür. Aşağıda yazılı olan iletişim numaralarımız mesai saatleri içinde sizler için hizmete devam etmektedir.

SONY Müşteri Hizmetleri Numarası:(0850) 466 24 07

SONY Teknik Servis Numarası:(0216) 498 52 32

SONY Destek Numarası:(0212) 271 52 32

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri