Sanyo Yetkili Servisi

Eyüpsultan sanyo servisi

Eyüpsultan Sanyo Servisi olarak müşterilerimizin Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv lerinde oluşan arızaların giderilmesi için hizmet vermekte olan bir firmayız. Bu arızalar öyle ki zamanında tespit edilmiş ve çözüme kavuşturulmaz ise ilerde daha da çözümü zorlaşabilir. Bundan dolayı televizyonlarınızda gördüğünüz herhangi anormal surumu mutlaka size en yakın servis firmasına bildirmenizi tavsiye ederiz. Bizler, Led Değişmi, Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Kanal Ayarlama ve Philips Tv Güncelleme hizmeti olarak yürüttüğümüz hizmetlerimize yine arıza fark etmeksizin de devam ediyoruz.

Eyüpsultan Sanyo Servisi
Eyüpsultan Sanyo Servisi

Arıza Tespiti

Arıza tespiti, bir cihazın tamiri için ilk yapılması gereken işlemdir. Bir de doğru tespitin yapılması da önemlidir. Yanlış bir arıza tespiti sonucunda zaten yapacağınız hiç bir işlemine de önemi olmayacaktır. Lcd Tv, Led Tv ya da Plazma Tv lerinizin arızaları ilk olarak doğru bir şekilde tespit amacıyla işin ehli kimselere bırakılmalıdır. Aksi takdirde bizim de hiç hoşnut olmadığımız mağduriyetleri yaşayabilirsiniz. Yani televizyonunuz eğer yanlış kimselerin eline teslim edilirse bunun sonu hüsranla sonuçlanabilir. Çünkü geri dönüşü olmayan durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Bundan dolayı da televizyonlarınız Arıza yaptığında ilk yapacağınız iş Eyüpsultan Sanyo Servisi firmamız gibi işinin ehli bir firma ile çalışmak olmalıdır.

Güçlü Referans

Eyüpsultan Sanyo Servisi olarak yaptığımız işe değer verir ve her müşterimizi adeta ailemizin bir bireyi gibi görürüz. Bundan dolayı da yaptığımız her işe ayrı bir ciddiyet ile yaklaşırız. Referanslarımız her zaman müşterilerimizin iyi niyetli yaklaşımları ile oluşmuş ve tamamen doğaldır. Referanslarımız ulaşarak bizler hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilir ve hizmetlerimizin kalitesi ile ilgili de şüphe duymadan bizden hizmet alabilirsiniz. Lcd Tv, Led Tv ve Plazma Tv fark etmeksizin tamirini yapıyoruz. Bununla beraber gerektiğinde kurulum ve duvar montajı da hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Led Değişmi, Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Kanal Ayarlama işlemlerinin tamamı sizler için yaptığımız çalışmalardır.

Hızlı Servis

Led Değişmi, Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Kanal Ayarlama hizmetleri sunan Eyüpsultan Sanyo Servisi sizlerin yardımına çok kısa bir süre içerisinde ulaşma imkanına sahiptir. Bunu da alışkanlıklarımızdan olarak görebilirsiniz. Çünkü yılların vermiş olduğu tecrübemiz bunu gerektiriyor ya da biz böyle düşünüyoruz. Lcd Tv, Led Tv ve Plazma Tv lerinizde oluşabilecek her arıza ya da sorun, bizim için önemlidir.

Telefonla Yardım Hizmeti

Telefon ile dahi ariza tespiti yapabilecek kapasitede bir personel yapımız ile sizlere kısa bir süre içinde dönüş sağlarız. Eğer telefon ile çözülebilecek bir sorun yaşıyorsanız bu durumda sizi yalnız bırakmıyor ve bu sayede de sizi çözüme kavuşturuyoruz. Bu da sizin için oldukça avantajlı bir durumdur. Çünkü hiç kimse evinde ya da iş yerinde arızalı bir televizyon ile hayat sürmek istemez. Bundan dolayı da servis tercihi yaparken bunlara da dikkat etmenizde fayda görüyoruz. Eyüpsultan Sanyo Servisi firmamızın hızlı servis ve hızlı teslimat anlamında şimdiye kadar yaptığı çalışmalar sizlere örnek olarak sunabileceğimiz türdendir.

Yedek Parçada Orijinal Değişim

Eyüpsultan Sanyo Servisi müşterisine hizmette her zaman uzun ömürlü bir sunum yapma gayreti gösterir. Bundan dolayı da baştan savma işlere müsaade etmez. Çalıştırdığımız teknik personelleri sürekli denetim altında tutarak hareket eder ve yaptığı işçilik konusunda onlara gerek gördüğümüz yerde uyarılar yaparız. Çünkü Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv ler her zaman arızaya maruz kalmaması gereken cihazlardır. Müşteriler sürekli bir kere arızaya servise gelen Tv lerinin sürekli bundan sonra tamire geleceği konusunda hem fikirdirler. Bizler ise Eyüpsultan Sanyo Servisi olarak bu düşünceleri ortadan kaldıran bir anlayış içinde hareket ederiz.

Garantili Servis

Eyüpsultan Sanyo Servisi olarak tamirini yaptığımız Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv lerinizin servis hizmetinde 1 yıl garanti sözü veriyoruz. Evet, yanlış okumadınız bizim servisimize tamire gelen ve tamiri yapılan her televizyon, 1 yıllık süre zarfında yine aynı arızayı yaparsa ücretsiz servis hizmetimiz devam ediyor.

SANYO Müşteri Hizmetleri Numarası:0850 466 24 07

SANYO Teknik Servis Numarası:0216 498 52 32

SANYO Destek Numarası:0212 271 52 32

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri