Büyükçekmece Lg Servis

Eyüpsultan lg servisi

Eyüpsultan Lg ServisiEyüpsultan Lg Servisi

Eyüpsultan Lg Servisi, kurumsal bir firma olma yolunda attığı adımlar ile adından da söz ettiren bir firmadır. Genel anlamda bakıldığında televizyon tamir, kurulum ve de montaj hizmetleri sunan firmamız, kaliteli hizmetten hiç bir şekilde taviz vermez ve de çalışmalarını her zaman bu şekilde devam ettirir. Led Tv, Lcd Tv, Plazma Tv marka ve de modeli ne olursa olsun bizim için önemli olan bu cihazların arızalarını gerektiği gibi onarmaktan başka bir şey değildir. Müşteri memnuniyeti ise bizim için birinci sırada yer alır.

Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama, Led Değişimi ve daha birçok arıza türünde sizlere doğrudan hizmet sunuyoruz. Evlerinizde ve ya iş yerlerinizde bulunan farklı marka ve model Tv lerinizi ücretsiz servis hizmetimizle gelip alıyor ve gereken işlemleri uyguladıktan sonra onarımını yapıyor ve sizlere tekrar adrese teslim hizmet veriyoruz.

Kaliteli İşçilik Hizmeti

Eyüpsultan Lg Servisi, bugüne kadar sunduğu hizmetlerde hiç bir zaman kaliteden ödün vermeyen bir firma profili çizmeyi başarmıştır. Led Tv, Lcd Tv, Plazma Tv arızalarında her zaman ihtiyaç olan alet ve ekipmanları kullanarak hareket etmekten de geri kalmamıştır. Kendi bünyemizde uzun süredir bu sektörde hizmet vermiş olmanın da rahatlığı içerisinde her türlü arızaya anında müdahale edebilmekteyiz.

Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama, Led Değişimi hizmetlerinden hangisi olursa olsun ihtiyacınız olduğunda sadece bize bir telefon kadar uzaktasınız. Tek yapmanız gereken aramak ve servis talebinde bulunmak olacaktır. Alanlarında uzman olarak sertifikalı çalışanlarımız ile her zaman kısa sürede arıza tespiti yaparak, gereken hizmetleri sizlere sunmanın mutluluğu ile hareket ederiz. Bizim çalışmalarımızda temel prensibimiz kaliteli ve sağlam işçilik ile uzun ömürlü tamirat işlemleri gerçekleştirmektir.

Uzman Kadro

Eyüpsultan Lg Servisi çalışanlarının her biri kendi alanında uzmanlaşmış bir kadrodan oluşur. Sadece kendi bölgemizde bulunan onlarca servis hizmeti sunan firma arasında parmakla gösterilen bir firmayız. Bu anlamda tecrübemiz ile arıza tespiti konusunda da bölgede ender firmalardanız. Led Tv, Plazma Tv ve de Lcd Tv tamir, kurulum ile montaj hizmeti servisimizin özenle sürüldüğü hizmetlerdir. Bir servis firmasında aradığınız tüm özellikleri Eyupsultan lg Servisi firmamızda bulabilirsiniz.

Led Tv, Plazma Tv ve de Lcd Tv Arasındaki Farklar

Led Tv, Plazma Tv ve de Lcd Tv hepsi de birbirinden tamamıyla olmasa da farklı özellikte olan cihazlardır. Background aydınlatma sistemi ile çalışmakta olan Lcd Tv ler florasanın sürekli açık olmasına bağlı olarak çalıştığı için elektrik tüketiminde diğerlerine göre daha çok elektrik tüketirler. Plazma Tv ler ise panel içine sıkıştırılmış iyonize gaz ile görüntüyü sağlamaktadır. Led Tv lerde de durum yine daha farklıdır. Bunlarda ise background aydınlatma sistemi biraz daha ileri seviyededir. Ancak Led Tv lerde kullanılan florasan, Led Tv açıldığı zaman yanmaya başlar. Böylelikle tv lerin görüntü sağlama sistemleri birbirinden ayrılır.

Orijinal Yedek Parça

Eyüpsultan Lg Servisi, her zaman işini sağlam yapmaktan ve de yaptığı işin uzun ömürlü olmasından yana olmuş bir firmadır. Bundan dolayı da Led Tv, Plazma Tv ve de Lcd Tv lerin parça değişimi konusunda titizlik içerisinde bir hizmet yürütür. Parça değişimi konusunda değişecek parçayı orijinali ile değiştirir. Bu da televizyonunuzun hem eski performansında, hem de daha uzun ömürlü çalışmasında önemli bir etki yaratır. Kırık Tv Ekran Değişimi, Tv Ekran Değişimi, Philips Tv Güncelleme, Kanal Ayarlama, Led Değişimi hizmetlerinde de işçilik anlamında da yine aynı politika ile hareket ederiz.

Bir Yıl Garanti Hizmeti

Eyüpsultan Lg Servisi, sizler için sunduğu her hizmette bir yıl boyunca garanti sözü ile hareket eder. Bu hizmetimiz işçilik ya da parça değişimi fark etmeksizin aslında sizlere sunulan bir avantajdır diyebiliriz. Piyasada bizimle aynı sektörden olan birçok firma buna hiç bir şekilde dikkat etmez ve Led Tv, Lcd Tv ve Plazma Tv lerinize garanti vermeyebilir. Bizler ise Eyüpsultan Lg Servisi olarak hem kendimize güvenin ispatı olarak, hem de sizlerin daha güven içerisinde bir hizmet almasını sağlamak amacıyla buna oldukça önem veriyoruz.

LG Müşteri Hizmetleri Numarası:0850 466 24 07

LG Teknik Servis Numarası:0216 498 52 32

LG Destek Numarası:0212 271 52 32

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri