Adalar Toshiba Servis

Esenler toshiba servis

Esenler Toshiba Servis

Esenler toshiba servis olarak toshiba marka her türlü televizyonun; tamirini, bakımını ve aynı zamanda montajını yapmaktayız

Neden bizi tercih etmelisiniz? Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sağlamakta ve cihazınızı tamir ettikten sonra sizlere İlk günkü verimli hali ile teslim etmektedir. Bize cihazınızı emanet ettikten sonra asla herhangi bir şekilde deforme, çizik gibi sorunlar meydana gelmez. Yani cihazınız firmamız sayesinde güvende olur. Bizi tercih ettiğiniz için herhangi bir pişmanlık yaşamaz ve memnun kalırsınız.

Kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimizin talepleri ve sonrasında bizden memnun ayrılmaları bizim için önemli olmuştur. Müşterilerimizi memnun etmek adına üst düzey hizmet imkânı sağlıyoruz. Cihazınızda meydana gelen sorunu kısa zaman içerisinde ekipmanlarımız ile buluyoruz ve daha sonra ise sorunu çözüme kavuşturuyoruz. Peki, seri bir şekilde sorunu nasıl çözeriz? Firmamızda gerekli olan sorunu kısa zamanda bulmak için ekipmanlar mevcuttur. Bu ekipmanlarımız sayesinde kısa zamanda cihazdaki sorunu buluruz ve daha sonra ise onarırırız.

Esenler toshiba servis ile Pratik Çözümler

Toshiba servis cihazınızda meydana gelen sorunu en kısa süre içerisinde teşhis eder ve onarır. Cihazınızın parçası mı değişmesi gerekiyor? O zaman firmamız sizlere orijinal parça garantisi sağlıyor. Cihazınızda meydana gelen ve değişmesi gereken parçalar için her zaman orjinal parça tercih ederiz. Siz de bundan emin olmak istiyorsanız firmamızı ziyaret ederek buna kendiniz de şahit olabilirsiniz.

Profesyonel bir hizmeti siz değerli müşterilerimiz için en uygun fiyatta sağlamaya özen gösteriyoruz. İzin verirseniz şimdi sizlere Esenler’de hangi mahallelere hizmet imkânı sağladığımızdan bahsederim. İşte firmamızın hizmet sağladığı mahalleler şekildedir

 • 15 Temmuz mahallesi
 • Birlik mahallesi
 • Çifte havuzlar mahallesi
 • Davutpaşa mahallesi
 • Fatih mahallesi
 • Fevzi çakmak mahallesi
 • Havaalanı mahallesi
 • Kazımkarabekir Mahallesi
 • Kemer mahallesi
 • Menderes mahallesi
 • Mimar Sinan Mahallesi
 • Namık kemal mahallesi
 • Nine hatun mahallesi
 • Oruçreis mahallesi
 • Tuna mahallesi
 • Turgut reis mahallesi
 • Yavuz selim mahallesi

Firmamız cihazınızda meydana gelen sorunları kısa zaman içerisinde bulur ve ardından ise onararak sizlere teslim eder. Kısa zamanda onarmaya özen gösteririz. Bunun için birçok teknolojik aletimiz mevcuttur. Aynı zamanda personellerimizin de bilgisi üst düzeydedir. Bu nedenle bize güvenebilir ve hayal ettiğinizin üzerinde bir hizmeti sadece bizde bulabilirsiniz. Bu sektörde profesyonel hizmet imkânı sağlayan tek firmayız. Sizde üst düzey bir hizmet almak istiyorsanız o zaman bizi tercih edebilirsiniz.

Esenler Toshiba Servis
Esenler Toshiba Servis

Teknolojiyi her zaman takip ederiz ve firmamızın birinci sırada olması için ekip halinde çaba gösteririz. Teknolojiyi takip etmemizin sebebi ihtiyacımız olan bütün ekipmanları firmamızda bulundurmaktır. Ekipmanlarımız sayesinde cihazınızda meydana gelen sorunlar kısa zaman içerisinde bulur ve daha sonra ise onarıl

Toshiba Teknik Servis

Toshiba teknik servis arıyorsanız o zaman bu arayışınıza hemen bir son verin. Çünkü Esenler’de hizmet imkânı sağlayan tek teknik servisiz. Sizlere garantili bir şekilde hizmet imkânı sağlar ve mutlaka bizim hizmetimizden memnun olmanızı sağlarız. Ödemelerinizi isteğe bağlı olarak temassız bir şekilde ve post cihazına kart ile yapabilirsiniz.

Sizlere her konuda yardımcı olmaya hazırız. Bize aradığınızda gün içerisinde adresinize gelir ve sizlere hızlı servis imkânı sağlarız. Firmamızda bulunan personellerimizin her biri güler yüzlü, profesyonel, tecrübeli kişilerdir. Uzman ekibimiz sayesinde cihazınızda bulunan problem en kısa süre içerisinde çözülür. Ekonomik bir fiyat verdiğimiz için ise siz de paranızdan kar edebilirsiniz.

Esenler Toshiba Servis
Esenler Toshiba Servis

Sizlere vermiş olduğumuz hizmet 1 sene garanti kapsamındadır. Cihazınızda meydana gelen sorunu çözdükten sonra ya da parçası değiştirdikten sonra bir sene içerisinde tekrar bir arıza meydana gelir ise ücretsiz bir şekilde hizmet veriyoruz.

25 seneyi aşkın bir zamandır bu sektördeyiz ve uzun yıllar daha bu sektörde bulunacağız. Bizim varoluş sebebimiz sizsiniz ve sizleri memnun etmek için ise çaba gösteriyoruz.

LCD, LED, plazma gibi televizyonlarınız için bizlere her zaman ulaşım sağlayabilirsiniz. Sizlere destek olur ve sorunlarınızı en kısa süre içerisinde çözeriz. Sizlere en iyi hizmeti sağlamak için ise hem hafta içi hem de hafta sonu kesintisiz bir şekilde çalışıyoruz. Toshiba yetkili servis olarak bizi tercih ettiğiniz için asla pişman olmaz ve her zaman memnun ayrılacağınızın garantisini veririz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri