Bağcılar Sunny Servis

Esenler sunny servis

Esenler Sunny Servis

Esenler sunny servis olarak senelerdir sizlere televizyon tamiri, bakımı ve montajı konusunda profesyonel, kaliteli ve uyun fiyata hizmet sağlarız.

Kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimizin talepleri ve sonrasında bizden memnun ayrılmaları bizim için önemli olmuştur. Müşterilerimizi memnun etmek adına üst düzey hizmet imkânı sağlıyoruz. Cihazınızda meydana gelen sorunu kısa zaman içerisinde ekipmanlarımız ile buluyoruz ve daha sonra ise sorunu çözüme kavuşturuyoruz. Peki, seri bir şekilde sorunu nasıl çözeriz? Firmamızda gerekli olan sorunu kısa zamanda bulmak için ekipmanlar mevcuttur. Bu ekipmanlarımız sayesinde kısa zamanda cihazdaki sorunu buluruz ve daha sonra ise onarırız.

Esenler sunny servis ile Etkili Çözümler

Esenlerde profesyonel ve kaliteli hizmet veren sunny servis mi arıyorsunuz. O zaman daha fazla aramayın ve hemen bizimle iletişime geçin. Sizlere en iyi hizmeti kısa zamanda sağlarız. Peki, tamirat dışında hangi hizmetleri veriyoruz?

Firmamız kapsamlı bir şekilde hizmet verdiği için bakım, montaj hizmeti de sağlamaktadır. Cihazınızın onarımını yaptıktan sonra ise bakımını mutlaka yaparız. Çünkü bakımını yaptıktan sonra cihazların ömrü uzar. Bu nedenle de düzenli bir şekilde mutlaka cihazların bakımları yapılmalıdır. İzin verirseniz şimdi sizlere hangi mahallere hizmet sağladığımızdan bahsedelim. İşte esenlerde hizmet verdiğimiz mahalleler aşağıdaki gibidir.

 • 15 Temmuz mahallesi
 • Birlik mahallesi
 • Çifte havuzlar mahallesi
 • Davutpaşa mahallesi
 • Fatih mahallesi
 • Fevzi çakmak mahallesi
 • Havaalanı mahallesi
 • Kazımkarabekir Mahallesi
 • Kemer mahallesi
 • Menderes mahallesi
 • Mimar Sinan Mahallesi
 • Namık kemal mahallesi
 • Nine hatun mahallesi
 • Oruçreis mahallesi
 • Tuna mahallesi
 • Turgut reis mahallesi

  Esenler Sunny Servis
  Esenler Sunny Servis
 • Yavuz selim mahallesi

 

Sunny Teknik Servis

Sunny teknik servis olarak cihazınızdaki her türlü sorunu buluruz. Bizim için önemli olan kısa zamanda sizleri bekletmeden cihazınızdaki sorunu bulmak ve ardından ise onarmaktır. Bunun için seri bir şekilde hareket etmeye gayret ederiz. Çünkü müşterilerimizi bekletmekten hoşlanmıyoruz. Sizde iyi bir firma arıyorsanız bize ulaşabilir ve bizden hizmet alabilirsiniz. Tv tamiri kapsamında sizlere hizmet sağlamaktan gurur duyarız efendim.

İletişime geçerek birebir görüşmeleri yapacağınız ekiplerimiz ile tüm sorunların tespit edileceğini görmüş olacaksınız. Neden bizi tercih etmeniz gerektiğinin yanıtını alarak televizyonlarınızı gönül rahatlığıyla emanet edebileceksiniz. Elektronik servis alanında en kaliteli, kalıcı ve ekonomik çözümleri bu sayede elde edebileceksiniz.

Yerinde hizmetleri sunan ve sizlere masraf çıkarmayan adreslerimizden destek almanız mümkün olacaktır. Parça stok çalışmalarından faydalanabileceğiniz adreslerimizde orijinal yedek parça değişimlerinin gerçekleştirileceğini belirtmekteyiz. Beklediğinizden daha üstün performansları bu sayede elde edeceksiniz.

Ayrıca parazit adı verilen görüntü bozukluklarının oluşması ya da gölgelenme meydana gelmesi durumunda farklı sistemler üzerinde çalışmalara yer verilecektir. Renklerin bozulması halinde tüm ayarların kontrolleri başarılı bir şekilde tamamlanacaktır. Ses veya görüntüden herhangi birisinin olmaması durumunda ayarların gözden geçirilmesi gerekecektir.

Sorunlarınızın tespiti ve çözümü için bulunduğunuz bölgede titizlikle çalışmakta olan ekiplerimizin desteğini alabilirsiniz. Telefonlarınızdan hemen ulaşabileceğiniz adreslerimiz sayesinde aynı gün içerisinde problemlerinizin çözüme ulaşacağını görmeniz mümkündür. En az maliyetle sonuç alabilmek için doğru firmalara başvurmanız gerekmektedir.

Sunny Yetkili Servis

Sunny yetkili servis arıyorsanız firmamız sizin için iyi bir seçenek olacaktır. Televizyonlar sürekli çalışan cihazlar oldukları için arıza meydana gelebilir. Arıza meydana geldiğinde ise hemen çözüme kavuşturulması gerekir. Firmamız cihazınızda meydana gelen sorunları kısa zaman içerisinde bulur ve ardından ise onararak sizlere teslim eder.

Kısa zamanda onarmaya özen gösteririz. Bunun için birçok teknolojik aletimiz mevcuttur. Aynı zamanda personellerimizin de bilgisi üst düzeydedir. Bu nedenle bize güvenebilir ve hayal ettiğinizin üzerinde bir hizmeti sadece bizde bulabilirsiniz. Bu sektörde profesyonel hizmet imkânı sağlayan tek firmayız. Sizde üst düzey bir hizmet almak istiyorsanız o zaman bizi tercih edebilirsiniz.

Esenler sunny servis kapsamında, en ufak bir hataya dahi yer vermeyecek olan adreslerimizin ustalıkla gerçekleştireceği çalışmalardan faydalanmış olacaksınız. Verimli ve kaliteli sonuçlara ulaşabilmek için geç kalmadan adreslerimizi arayabilirsiniz. Önceliğiniz olan cihazlarınızdaki tüm problemlerin giderileceğini belirtmekteyiz. Hem evleriniz, hem de iş yerlerinin eğlence araçlarından olan bu cihazlardaki tüm problemlerin gözden geçirileceğini aktarıyoruz.

Esenler sunny servis kapsamında uzun süre arıza yaşamadan kullanmak isteyeceğiniz cihazlarınızda ek masrafları yapmaktan kaçınabileceğinizi aktarıyoruz. Sizler de hemen sorun çıkarmayacak dayanıklılığa sahip ürünlere kavuşabileceksiniz. Tv sorunlarının hızlı ve kesin olarak çözümlenmesi için işini titizlikle yapan ekiplerimizle 7/24 iletişim kurabilirsiniz

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri