Bağcılar Sony Servis

Esenler Sony Servis

Esenler Sony Servis

Esenler sony servis olarak, siz değerli müşterilerimize bu sektörde en iyi hizmeti kısa zaman içerisinde sağlarız

Esenler’de sony servis arıyorsanız daha fazla aramayın ve kendinizi yormayın. Cihazınızı işinin ehli olan ustalara emanet edin. Firmamızda bulunan personellerimiz sertifikalı ve aynı zamanda profesyoneldir. Bu nedenle de cihazınızda meydana gelen sorunu kısa bir süre içerisinde buluruz ve daha sonra ise onarımını yaparız. Birçok mahalleye hizmet imkânı veririz. Bize ihtiyaç duyduğunuz her an ulaşabilir ve bizden hizmet alabilirsiniz.

Sony Servis

Sony servis olarak sizlere en iyi hizmeti sunacağımızın garantisini sağlarız. Firmamız kurulduğu günden bu yana garantili hizmet verir. Yani cihazınızı tamir ederiz ve tekrar bir sorun meydana gelir ise o zaman ücretsiz yaparız. Herhangi bir sorun meydana gelmemesi için ise büyük çaba harcarız. Kendimizi geliştirdik ve sizlere daha iyi hizmet imkânı tanımak için ise geliştirmeye devam ediyoruz. Peki, hangi mahallelere hizmet sağlarız. İşte hizmet imkânı sağladığımız mahalleler şu şekildedir;

Esenler Sony Servis
Esenler Sony Servis
 1. 15 Temmuz mahallesi
 2. Birlik mahallesi
 3. Çifte havuzlar mahallesi
 4. Davutpaşa mahallesi
 5. Fatih mahallesi
 6. Fevzi çakmak mahallesi
 7. Havaalanı mahallesi
 8. Kazımkarabekir Mahallesi
 9. Kemer mahallesi
 10. Menderes mahallesi
 11. Mimar Sinan Mahallesi
 12. Namık kemal mahallesi
 13. Nine hatun mahallesi
 14. Oruçreis mahallesi

Sony Teknik Servis

 • Tuna mahallesi
 • Turgut reis mahallesi
 •  
Esenler Sony Servis
Esenler Sony Servis

Teknolojiyi her zaman takip ederiz ve firmamızın birinci sırada olması için ekip halinde çaba gösteririz. Teknolojiyi takip etmemizin sebebi ihtiyacımız olan bütün ekipmanları firmamızda bulundurmaktır. Ekipmanlarımız sayesinde cihazınızda meydana gelen sorunlar kısa zaman içerisinde bulur ve daha sonra ise onarılır. Cihazınızda meydana gelen sorunu bulduktan sonra sizlere bu konu hakkında bilgi aktarımı sağlarız. Sizde isterseniz daha sonra cihazınızdaki arızayı gideririz. Arıza giderme işlemimizin ardından bakımı gerçekleştiririz. Cihazınızı sizlere ilk gün ki verimli hali ile teslim etmeye çalışırız. Sizde bize ulaşım sağlayarak cihazınızdaki arızanın seri bir şekilde çözülmesini sağlayabilirsiniz. Sony teknik servis arıyorsanız daha fazla zaman kaybetmeyin ve iletişim numaramızdan bizimle irtibata geçin.

Sony Yetkili Servis

Sony yetkili servis olarak esenlerde bulunan bütün mahallerle geliyoruz ve hizmet veriyoruz. Lcd, led ve aynı zamanda plazma televizyonların bakımını, tamiratını ve montajını gerçekleştiririz. Montaj ve tamir profesyonel bir şekilde yapılması gerekir. Firmamızın kendine olan güveni tamdır ve bu hizmetleri sizlere üst düzeyden verir. Aynı zamanda sizlere bu profesyonel hizmeti uygun fiyata sağlarız. Çünkü müşterilerimizi gerçekten önemsiyoruz ve onları memnun etmek için çalışıyoruz. Sizde uygun fiyata seri, profesyonel ve kaliteli hizmet almak istiyorsanız tek yapmanız gereken iletişim numaramızdan bize ulaşmak olmalıdır. Bize ulaştığınızda sizlere detaylı bir şekilde bilgi veririz ve destek sağlarız efendim.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri