Adalar Samsung Servis

Esenler samsung servis – Garantili Servis

Esenler Samsung Servis
Esenler Samsung Servis

 Esenler samsung servisi olarak 1993 senesinde kurulmalı ve senelerde bu sektörde tek firma olmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Kurulduğumuz günden bu yana amacımız müşteri memnuniyetini %100 sağlamak ve profesyonel bir şekilde hizmet vermektir. Kendimizi geliştirdik ve hala da geliştirmeye devam ediyoruz. Teknoloji ile yakından ilgileniyoruz ve bütün teknolojik aletleri bünyemizde barındırıyoruz. Televizyonunuzda meydana gelen sorunları kısa bir süre içerisinde çözebilme yeteneğimiz vardır. Çünkü firmamızda gerekli olan tüm ekipmanlar mevcuttur ve aynı zamanda profesyonel personeller vardır. Personellerimizin her biri uzman teknik bilgisi yeterli olan kişilerdir. Bu sebepten dolayı siz de bize güvenebilir ve hayal ettiğinizin üzerinde bir hizmeti bizden alabilirsiniz. Peki, hangi televizyonların arızasını gideriyoruz.Esenler samsung servisi olarak bizlere ulaşabilirsiniz 0212 270 52 32

 1. LCD televizyon
 2. LED televizyon
 3. Plazma televizyon

Samsung Servis

Esenler’de samsung servis arıyorsanız lütfen bu arayışınıza bir son veriniz. Çünkü aradığınız firmaya sonunda ulaştınız. İletişim numaramız da veya whatsapp hattımızdan kısa bir süre içerisinde bizimle irtibata geçebilirsiniz ve istediğiniz hizmeti bizden en iyi şekilde alabilirsiniz. Bize ulaşım sağladığımız da sizlere gün içerisinde ulaşarak adresinize geleceğimizi bildiririz. Adresinize geldikten sonra ise cihazınızda meydana gelen sorunu bulur ve sizlere detaylı bir şekilde sorunun ne olduğu hakkında bilgi veririz. Daha sonra ise çözüm yollarını söyleyerek sizlere fiyat aktarımı sağlarız. Siz de bize ulaşım sağlayarak cihazınızda meydana gelen sorunun kısa bir süre içerisinde halledilmesini sağlarız.

 Samsung Teknik Servis

 Esenler’de teknik servis kapsamında hizmet veren firmalar arasında yer alırız. Uzun senelerdir bu sektörde bulunduğumuz için ise profesyonel bir şekilde hareket ederiz. deneyimli yapımız sayesinde referanslarımız fazladır ve artış göstermeye de devam etmektedir. Çünkü öncelikle müşterilerimizi dinleriz ve daha sonra onların taleplerine göre hizmetimizi devam ettiririz. Peki, Esenler’de hangi mahallelere hizmet imkânı sağladığımızı merak ediyor musunuz? O zaman sizlere bu konudan bahsedelim. İşte Samsung teknik servis olarak hizmet sağladığımız mahalleler şu şekildedir

 1. 15 Temmuz mahallesi
 2. Birlik mahallesi
 3. Çifte havuzlar mahallesi
 4. Davutpaşa mahallesi
 5. Fatih mahallesi
 6. Fevzi çakmak mahallesi
 7. Havaalanı mahallesi
 8. Kazımkarabekir Mahallesi
 9. Kemer mahallesi
 10. Menderes mahallesi
 11. Mimar Sinan Mahallesi
 12. Namık kemal mahallesi
 13. Nine hatun mahallesi
 14. Oruçreis mahallesi
 15. Tuna mahallesi
 16. Turgut reis mahallesi
 17. Yavuz selim mahallesi

 

Samsung Yetkili Servis

Samsung yetkili servisi olarak sizlere hafta içi ve aynı zamanda hafta sonu kapsamlı ve sorunsuz bir şekilde hizmet sağlarız. Kurulduğumuz zamanlar sadece hafta içi hizmet veriyorduk. Fakat talepler artış gösterdikçe müşterilerimizin sorunlarını çözme gereği duyduk ve artık hafta sonu da sizlere hizmet edeceğini sağlıyoruz. İhtiyacınız olduğu her an sizlerin yanında olduğumuzu belirtmek istiyoruz. İhtiyaç duyduğunuzda iletişim numaramızdan bize ulaşım sağlamanız yeterlidir. Gün içerisinde adresinize gelerek cihazınızda meydana gelen sorunu buluruz ve daha sonra ise onarırız.

Kaynak:

Esenler Samsung Servis
Esenler Samsung Servis

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri