Adalar Vestel Servis

Esenler vestel servis

Esenler Vestel Servis

Esenler vestel servis olarak esenlerde bulunan bütün mahallere televizyon tamiri hizmeti sağlamaktayız ve sizlerin memnuniyetini sağlarız.

Profesyonel bir televizyon tamircisi arıyorsanız bu arayışınıza bir son vermenizi rica ediyoruz. Çünkü biz aradığınız firmayız. Televizyonların çok çeşidi vardır. Televizyonlar sürekli olarak aktif bir şekilde çalıştığı için sorun oluşma ihtimali fazladır. Bazı zamanlar parçalarının değişmesi gerekir. Televizyonların uzun ömürlü olması için ise bakımlarının düzenli bir şekilde yapılması gerekir. Firmamız cihazlarınızın bakımlarını yapar ve en iyi şekilde sizlere teslim eder. Peki, hangi televizyonların tamirini yapıyoruz. İşte tamir yaptığımız televizyon modelleri;

 • LED
 • Plazma
 • LCD   .

Vestel Servis

Vestel servis arayışında mısınız? Bu servisin tecrübeli olmasını mı istiyorsunuz. Cihazınızın kısa zamanda size teslim edilmesinden mi yanasınız. Bunun yanı sıra uygun fiyat garantisi mi istiyorsunuz. O zaman daha fazla aramayın ve hemen bizimle iletişime geçin. Çünkü aradığınız firmayız ve bu sektörde tekiz. Bize ulaştığınızda ve bizden hizmet aldığınızda farkımızı sizde kısa zaman içerisinde göreceksiniz. Bize ulaştığınız da arızayı gidermek adına adresinize geliriz.

Ekibimizde çalışan her birey profesyonel ve sertifikalıdır. Bu nedenle de meydana gelen sorunu kısa zaman içinde tespit eder ve onarırız. Cihazınızdaki problemi çözeriz ve daha sonra sizlere detaylı bir şekilde bildiririz. Daha sonra sizinde isteğiniz doğrultusunda tamiratı gerçekleştiririz. Sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk uymaktayız.

Sizlere vermiş olduğumuz hizmet 1 sene garanti kapsamındadır. Cihazınızda meydana gelen sorunu çözdükten sonra ya da parçası değiştirdikten sonra bir sene içerisinde tekrar bir arıza meydana gelir ise ücretsiz bir şekilde hizmet veriyoruz.

25 seneyi aşkın bir zamandır bu sektördeyiz ve uzun yıllar daha bu sektörde bulunacağız. Bizim varoluş sebebimiz sizsiniz ve sizleri memnun etmek için ise çaba gösteriyoruz. LCD, LED, plazma gibi televizyonlarınız için bizlere her zaman ulaşım sağlayabilirsiniz. Sizlere destek olur ve sorunlarınızı en kısa süre içerisinde çözeriz.

Esenler Vestel Servis ile Pratik Çözümler

Şirketimiz müşterileri ile ilgilenir ve müşteri memnuniyetini önemser. Her zaman için müşterilerimizin taleplerini dinleriz ve ona göre hareket ederiz. Esenlerde bulunan birçok mahalleye kısa zaman içinde ulaşır ve destek sağlarız. Peki, hangi mahallere hizmet imkânı sağlıyoruz. Şimdi sizlere bu mahallelerden bahsedelim. İşte vestel teknik servis olarak aşağıdaki mahallelere hizmet sağlamaktayız.

 • 15 Temmuz Mahallesi
 • Birlik mahallesi
 • Çifte havuzlar mahallesi
 • Davutpaşa mahallesi
 • Fatih mahallesi
 • Fevzi çakmak mahallesi
 • Havaalanı mahallesi
 • Kazımkarabekir Mahallesi
 • Kemer mahallesi
 • Menderes mahallesi
 • Mimar Sinan Mahallesi
 • Namık kemal mahallesi
 • Nine hatun mahallesi
 • Oruç reis mahallesi
 • Tuna mahallesi
 • Turgut reis mahallesi
 • Yavuz selim mahallesi

Vestel cihazınızda meydana gelen sorunu en kısa süre içerisinde teşhis eder ve onarır. Cihazınızın parçası mı değişmesi gerekiyor? O zaman firmamız sizlere orijinal parça garantisi sağlıyor. Cihazınızda meydana gelen ve değişmesi gereken parçalar için her zaman orjinal parça tercih ederiz. Siz de bundan emin olmak istiyorsanız firmamızı ziyaret ederek buna kendiniz de şahit olabilirsiniz

Sizlere her konuda yardımcı olmaya hazırız. Bize aradığınızda gün içerisinde adresinize gelir ve sizlere hızlı servis imkânı sağlarız. Firmamızda bulunan personellerimizin her biri güler yüzlü, profesyonel, tecrübeli kişilerdir. Uzman ekibimiz sayesinde cihazınızda bulunan problem en kısa süre içerisinde çözülür. Ekonomik bir fiyat verdiğimiz için ise siz de paranızdan kar edebilirsiniz.

Esenler Vestel Servis
Esenler Vestel Servis

Vestel yetkili servis arıyorsanız o zaman bu arayışınızı bırakın. Senelerdir bu sektördeyiz ve sizlere tecrübeli bir şekilde hizmet imkânı sağlarız. Televizyonlarda meydana gelen her türlü sorunları gideririz. Cihazlara detaylı bir şekilde bakım yaparız.

Neden bizi tercih etmelisiniz? Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sağlamakta ve cihazınızı tamir ettikten sonra sizlere İlk günkü verimli hali ile teslim etmektedir.

Bize cihazınızı emanet ettikten sonra asla herhangi bir şekilde deforme, çizik gibi sorunlar meydana gelmez. Yani cihazınız firmamız sayesinde güvende olur. Bizi tercih ettiğiniz için herhangi bir pişmanlık yaşamaz ve memnun kalırsınız

Aynı zamanda montaj hizmeti de sağlıyoruz. Montaj biliyorsunuz ki herkes tarafından yapılmaz. Bu konuda son derece profesyoneliz.

Profesyonel olduğumuz için kısa zaman içerisinde bütün sorunları çözeriz. Aynı zamanda sizlere ekonomik bir fiyat çıkarırız. Bizlere hafta içi ve hafta sonu istediğiniz zaman ulaşabilir ve bizden hizmet alabilirsiniz efendim.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri