Arnavutköy Grundig Servis

Beylikdüzü Grundik Servis

Beylikdüzü Grundik Servis

Beylikdüzü grundik servis olarak 1996 senesinde kurulduk ve kurulduğumuz günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sağladık.

Kuruluş amacımız müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak ve onlara her zaman uygun fiyat sunmaktır. İlkemiz firmamızı maksimum düzeye ulaştırmak olmuştur. Hedefimize kısa bir süre içerisinde ulaşım sağlamak için ise elimizden ne gelir. Televizyonunuzda meydana gelen sorunlar firmamız tarafından kısa bir süre içerisinde çözüme kavuşturulur. Peki, televizyonlarda meydana gelen arızalar nelerdir? İzin verirseniz sizlere bu konudan bahsetmek istiyoruz. Genel olarak televizyonlarda şu sorunlar meydana gelir ve firmamız bu soruları kısa bir süre içerisinde çözer

 • Televizyon açılır fakat kısa bir süre sonra kendiliğinden tekrar kapanır
 • Televizyonda ses ve görüntü olmaz
 • Televizyonda görüntü olduğu halde set olmaz
 • Televizyonda ses olduğu halde görüntü olmaz
 • Televizyondan yanık kokusu gelir 

Beylikdüzü Grundik Servis

Grundik servis arayışı içerisindeyseniz doğru yerdesiniz. Firmamız beklentilerimizi en üst düzeyde karşılayacak ve sizlere en iyi hizmeti verecektir. Aynı zamanda diğer firmalar ile kıyaslama yapacak olur isek seri bir şekilde hizmet imkânı sağlıyoruz. Bu sektörde profesyonel ve hızlı hizmet veren firma olarak ilk sırada yerimize alırız. Sizde alanında uzman olan personellerimiz den en iyi ve en hızlı hizmeti almak istiyorsanız iletişim numaramızdan bize ulaşın sağlayabilirsiniz. Peki, sizleri hangi hizmetleri sağlıyoruz

 • Grundik marka televizyon bakım 
 • Grundik marka televizyon onarım
 • Grundik marka televizyon montaj
 • Grundik marka diğer elektronik aletlerin bakımı ve onarımı

Grundik Teknik Servis

Grundik servis olarak siz değerli müşterilerimize çok önem veriyoruz. Bize ulaşımı sağladığınız da ve arıza kaydı oluşturduğunuzda o gün mutlaka adresinize geliriz. Sizleri hiçbir zaman bekletmeyiniz ve beklediğiniz hizmete sizlere sağlarız. Peki, beylikdüzü’nde hangi mahallelere hizmet sağlamaktayız. Firmamızın hizmet sağladığı mahalleler şekildedir

 • Adnan kahveci mahallesi
 • Barış mahallesi
 • Büyükşehir mahallesi
 • Cumhuriyet mahallesi
 • Dereağzı mahallesi
 • Gürpınar mahallesi
 • Kavaklı mahallesi
 • Marmara mahallesi
 • Sahil mahallesi
 • Yakuplu mahallesi

Grundik Yetkili Servis

Grundik yetkili servis arayışınız devam ediyor mu? Aradığınız yetkili servisin profesyonel ekonomik bir fiyat vermesini mi istiyorsunuz. O zaman çok doğru bir yerdesiniz. Firmamız sizin için en doğru seçenek olacaktır. Cihazınızda bir sorun meydana geldiğinde, cihazınızda bakım yaptırmak istediğinizde ve aynı zamanda cihazınızın montajlanması gerekiyorsa bize ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bize ulaşım sağladığınız zaman servisimizden hemen adresinize ulaşmak için yola çıkarız. Adresinize geldikten sonra ise yazınızda meydana gelen sorunu öğreniriz. Bunun ardından ise sizlere fiyat hakkında ve sorun hakkında daha detaylı bilgiler aktarırız. Siz de kabul ederseniz cihazınızın onarımını yaptıktan sonra sizlere teslim ederiz. Cihazınıza en iyi şekilde bakım yaparız. Aynı zamanda montaj işi için ise ustalarımız mevcuttur. Ustalarımız cihazınızı en doğru şekilde montajlar. Sizlere hizmet vermekten büyük onur ve mutluluk duymaktayız.

Beylikdüzü Grundik Servis
Beylikdüzü Grundik Servis

Beylikdüzü Grundik Servis

Beylikdüzü Grundik Servis olarak montaj, bakım ve aynı zamanda tamir konusunda sizlere servis hizmeti sağlamaktayız. Grundik marka televizyonlarınız için bize istediğiniz her an ulaşım sağlayabilirsiniz. Sorununuzun çözülmesini istiyorsanız hızlı servis veren firmamıza ulaşım sağlayabilir ve sorununuzun kısa bir süre içerisinde çözülmesine yardımcı olabilirsiniz.

Cihazınızı incelediğimizde eğer parça arızası tespit edilir ise orijinal parça ile arızalanan parçayı değiştiriyoruz. Yani firmamızda her zaman için orijinal parçalar bulunuyor ve çıkma parçaları asla firmamızda bulundurmuyoruz. Sizin de cihazınızın parçası değişmesi gerekiyorsa ve bu konuda uzman bir firma arıyorsanız bizi gönül rahatlığı ile tercih edebilir ve hizmet alabilirsiniz.

Firmamız sizlere destek olabilmek için 7/24 saat çalışma sağlamaktadır. Bu sebepten dolayı da televizyonlarınız da meydana gelen sorunu hızlı bir şekilde bulur ve daha sonra ise çözüme kavuşturuyoruz. Adresinize gelen personellerimiz bu konuda tecrübelidir ve aynı zamanda sertifikaya sahiptir. Bu nedenden dolayı da arıza tespitini en kısa süre içerisinde gerçekleştirirler ve daha sonra ise arızayı tamir ederler.

Hiçbir şekilde işimizi şansa bırakmayız ve garantili bir şekilde işçilik sağlarız. Sizinde televizyonunuzda bir arıza meydana geldiyse, cihazınıza bakım yaptırmak istiyorsanız ya da montaj hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız Beylikdüzü Grundik Servis olarak bizi tercih edebilirsiniz ve bizden dilediğiniz hizmeti en kısa süre içerisinde alabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri