Bağcılar Beko Servis

Beylikdüzü Beko Servis

Beylikdüzü Beko Servis

Beylikdüzü beko servis olarak geniş kadromuz ile televizyon tamiri hizmeti sağlamaktayız. Sadece televizyon değil aynı zamanda elektronik cihazların arızalarını da tespit eder onarırız.

Firmamız senelerdir bu sektörde bulunmakta ve popüler bir firma olarak bilinmektedir. Kadromuzda bulunan elemanlarımızın her biri sertifikalı teknisyenlerdir. Televizyonlarda ve aynı zamanda elektronik cihazlarda meydana gelen sorunlar onarma becerisi yüksek olan firmalara emanet edilmelidir. Firmamızın onarma becerisi maksimum düzeydedir. Peki  hangi televizyonların bakımını onarımını ve montajını gerçekleştirmekteyiz

 • Led televizyon
 • Lcd televizyon
 • Plazma televizyon

Beylikdüzü Beko Servis

Beko servis mi arıyorsunuz, bu servisin beylikdüzü’nde hizmet imkânı sağlanmasına mı istiyorsunuz. Aynı zamanda uygun fiyat arayışında mısınız? O zaman aradığımız firmayız ve ihtiyaç duyduğunuz her an acil talep oluşturabilirsiniz. Kurulduğumuz günden bu yana sizlere her zaman hizmet sağlamaktan büyük mutluluk ve onur duyduk. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ise kendimizi sürekli olarak geliştiriyoruz. Peki, beylikdüzü’nde hangi mahallelere hizmet imkânı sağlamaktayız. İzin verirseniz şimdi sizlere bu konudan bahsetmek  istiyoruz. İşte değerli müşterilerimiz beylikdüzü’nde hizmet imkânı sağladığımız mahalleler şu şekildedir

 • Adnan kahveci mahallesi
 • Barış mahallesi
 • Büyükşehir mahallesi
 • Cumhuriyet mahallesi
 • Dereağzı mahallesi
 • Gürpınar mahallesi
 • Kavaklı mahallesi
 • Marmara mahallesi
 • Sahil mahallesi
 • Yakuplu mahallesi

Beko Teknik Servis

Beko teknik servis olarak elektronik cihazların ve aynı zamanda televizyonların bakımını onarımını ve hatta montajını sağlamaktayız. Elektronik cihazlar düzenli bir şekilde bakım yapılması gereken aletlerdir. Bakım yapılmadığı takdirde içerisinde bulunan malzemeler de yıpranma meydana gelebilir. Bu sebepten dolayı daha çeşitli arızalar ile karşılaşmanız kaçınılmazdır.

Siz de cihazınızın bakımını ve onarımını yaptırmak istiyorsanız muhakkak profesyonel bir firma bulmalısınız. Firmamız senelerdir bu sektörün içerisinde bulunduğu için profesyoneldir. Alanında uzman olan ve sertifikaya sahip olan tek çok personelimiz mevcuttur. Aynı zamanda tam donanımlı ekipmanlarımız da vardır. Tam donanımlı ekipmanlarımız ve aynı zamanda personellerimiz ile meydana gelen arızayı kısa süre içerisinde buluruz.

Beylikdüzü Beko Servis

Beylikdüzü Beko Servis olarak profesyonel, kaliteli ve aynı zamanda siz değerli müşterilerimiz için hızlı hizmet imkânı sağlarız. Öncü bir firmayız ve cihazınızda meydana gelen sorunu kısa bir süre içerisinde tespit edebilme kapasitesine sahibiz.

Beylükdüzün’de bulunuyorsanız ve tv tamiri üzerine bir servis arıyorsanız bizi tercih etmek sizin için iyi bir seçenek olur. Televizyon gün içerisinde çalışan ve sıklıkla kullanılan cihaz olduğu için zaman zaman sorun meydana gelebilir. Meydana gelen bu sorunun ise mutlaka uzman kişiler tarafından bakılması ve tamir edilmesi şarttır. Alanında uzman olan personellerimiz sizlere bu konuda yardımcı olacaktır.

Alanında uzman olan personellerimizin uzman teknik bilgileri yeterlidir ve aynı zamanda her birinin farklı sertifikası mevcuttur. Bunun yanı sıra meydana gelen sorunu bulmak için gerekli olan bütün ekipmanlar bizde mevcuttur. Ekipmanlarımız sayesinde cihazlarınızda meydana gelen sorunu kısa bir süre içerisinde bularak çözüme kavuşturuyoruz.

Çözüm odaklı hizmet imkânı sağlar ve müşterilerimizin memnuniyetini ise gerçekleştiririz. Çünkü müşterilerimize çok değer veriyoruz ve onlar için gece gündüz demeden emek sarf ediyoruz. Beko marka her türlü televizyonlarınızın bakımı, montajı ve aynı zamanda tamiri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Beylikdüzü Beko Servis olarak her zaman ve her koşulda sizlere destek olmaya hazırız. Hafta içi ya da dilerseniz hafta sonu bizimle iletişime geçebilir ve bizden istediğiniz hizmeti alabilirsiniz.

Beylikdüzü Beko Servis
Beylikdüzü Beko Servis

Beko Yetkili Servis

Beko yetkili servis olarak meydana gelen arızayı bulur ve daha sonra sizlere detaylı bir şekilde bilgi aktarımı sağlarız. Fiyatlarınız nedir diye soracak olursanız hemen açıklayalım. Sabit bir fiyatımız yoktur ve fiyatlarımız her zaman için meydana gelen arızaya ve değişecek olan parçaya göre farklılık göstermektedir. Bu sebepten dolayı da arıza tespitini yaptıktan sonra sizlere fiyat hakkında detaylı bir şekilde bilgi veririz. Fiyatta anlaşma sağlanır ise onarım aşamasına geçeriz.

Kısa bir süre içerisinde cihazınızı onu aldıktan sonra sizlere teslim ederiz. Bize vermiş olduğunuz emanet e her zaman için sahip çıkarız ve aldığımız gibi sizlere bırakırız. Cihazınızı bize emanet ettiğiniz de ilk günkü verimli hali ile karşılaşacaksınız. Bizi tercih ettiğiniz için ise asla bir pişmanlık duymayacaksınız. Sizlere Hizmet imkanı sağlamak bizim için büyük mutluluktur.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri