SERVİS BÖLGELERİ

Beylikdüzü Beko Servis

0212 271 52 32

Beylikdüzü Beko Servis

Beylikdüzü beko servis olarak geniş kadromuz ile televizyon tamiri hizmeti sağlamaktayız. Sadece televizyon değil aynı zamanda elektronik cihazların arızalarını da tespit eder onarırız.

Firmamız senelerdir bu sektörde bulunmakta ve popüler bir firma olarak bilinmektedir. Kadromuzda bulunan elemanlarımızın her biri sertifikalı teknisyenlerdir. Televizyonlarda ve aynı zamanda elektronik cihazlarda meydana gelen sorunlar onarma becerisi yüksek olan firmalara emanet edilmelidir. Firmamızın onarma becerisi maksimum düzeydedir. Peki  hangi televizyonların bakımını onarımını ve montajını gerçekleştirmekteyiz

 • Led televizyon
 • Lcd televizyon
 • Plazma televizyon

Beylikdüzü Beko Servis

Beko servis mi arıyorsunuz, bu servisin beylikdüzü’nde hizmet imkânı sağlanmasına mı istiyorsunuz. Aynı zamanda uygun fiyat arayışında mısınız? O zaman aradığımız firmayız ve ihtiyaç duyduğunuz her an acil talep oluşturabilirsiniz. Kurulduğumuz günden bu yana sizlere her zaman hizmet sağlamaktan büyük mutluluk ve onur duyduk. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ise kendimizi sürekli olarak geliştiriyoruz. Peki, beylikdüzü’nde hangi mahallelere hizmet imkânı sağlamaktayız. İzin verirseniz şimdi sizlere bu konudan bahsetmek  istiyoruz. İşte değerli müşterilerimiz beylikdüzü’nde hizmet imkânı sağladığımız mahalleler şu şekildedir

 • Adnan kahveci mahallesi
 • Barış mahallesi
 • Büyükşehir mahallesi
 • Cumhuriyet mahallesi
 • Dereağzı mahallesi
 • Gürpınar mahallesi
 • Kavaklı mahallesi
 • Marmara mahallesi
 • Sahil mahallesi
 • Yakuplu mahallesi

Beko Teknik Servis

Beko teknik servis olarak elektronik cihazların ve aynı zamanda televizyonların bakımını onarımını ve hatta montajını sağlamaktayız. Elektronik cihazlar düzenli bir şekilde bakım yapılması gereken aletlerdir. Bakım yapılmadığı takdirde içerisinde bulunan malzemeler de yıpranma meydana gelebilir. Bu sebepten dolayı daha çeşitli arızalar ile karşılaşmanız kaçınılmazdır. Siz de cihazınızın bakımını ve onarımını yaptırmak istiyorsanız muhakkak profesyonel bir firma bulmalısınız. Firmamız senelerdir bu sektörün içerisinde bulunduğu için profesyoneldir. Alanında uzman olan ve sertifikaya sahip olan tek çok personelimiz mevcuttur. Aynı zamanda tam donanımlı ekipmanlarımız da vardır. Tam donanımlı ekipmanlarımız ve aynı zamanda personellerimiz ile meydana gelen arızayı kısa süre içerisinde buluruz.

Beko Yetkili Servis

Beko yetkili servis olarak meydana gelen arızayı bulur ve daha sonra sizlere detaylı bir şekilde bilgi aktarımı sağlarız. Fiyatlarınız nedir diye soracak olursanız hemen açıklayalım. Sabit bir fiyatımız yoktur ve fiyatlarımız her zaman için meydana gelen arızaya ve değişecek olan parçaya göre farklılık göstermektedir. Bu sebepten dolayı da arıza tespitini yaptıktan sonra sizlere fiyat hakkında detaylı bir şekilde bilgi veririz. Fiyatta anlaşma sağlanır ise onarım aşamasına geçeriz. Kısa bir süre içerisinde cihazınızı onu aldıktan sonra sizlere teslim ederiz. Bize vermiş olduğunuz emanet e her zaman için sahip çıkarız ve aldığımız gibi sizlere bırakırız. Cihazınızı bize emanet ettiğiniz de ilk günkü verimli hali ile karşılaşacaksınız. Bizi tercih ettiğiniz için ise asla bir pişmanlık duymayacaksınız. Sizlere Hizmet imkanı sağlamak bizim için büyük mutluluktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir