SERVİS BÖLGELERİ

Beylikdüzü LG Servis

LG TELEVİZYON SERVİSİ

Beylikdüzü Lg Servis

Beylikdüzü LG servis olarak Beylikdüzü’nde kurulan ve senelerdir bu bölgede hizmet imkanı sağlayan firmamız;  öncelikle televizyon ve diğer elektronik cihazların  bakımını ve onarımını gerçekleştirir.

Bu sektörde kurulduğumuz günden bu yana her zaman bir ilerleme gösterdik. Kendimizi geliştirmek ve müşterilerimize iyi bir hizmet imkânı sağlayabilmek için gece gündüz ayırt etmeden çalıştık. İlkemiz vazgeçmemek ve maksimum düzeyde hizmet imkânı sağlamak olmuştur. Cihazlarınızda bir sorun meydana geldi? O zaman yapmanız gereken iletişim numaramızdan bize ulaşmak olmalıdır. Bize ulaşım sağladığımız da cihazınıza meydana gelen sorunu mutlaka buluruz ve daha sonra çözüme kavuşturuyoruz. Peki, hangi televizyon modellerine bakım onarım hizmeti sağlamaktayız.

 • Led tv
 • Plazma tv
 • Lcd tv

Beylikdüzü Lg Servis

 LG servis olarak uydu değişimi, uydu arıza tespiti, uydu tamiratı, uydu montajı gibi hizmet imkanlarını da siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde sağlamaktayız. Bizi tercih ettiğiniz zaman beklentilerinizi karşıladığımızı göreceksiniz. Çünkü her zaman için müşterilerimizin memnuniyetine özen gösteririz ve onları mutlu etmek için elimizden ne geliyorsa yaparız. Televizyonunuzun anakartı değişmesi gerekiyorsa veya anakartında bir sorun bulunuyor ise mutlaka bize ulaşın. Çünkü bu sorunun profesyonel kişiler tarafından onarılması büyük önem taşımaktadır. Eğer kendiniz yapmaya çalışırsanız ve bu konuda profesyonel değilsiniz ciddi sorunlara meydana getirebilirsiniz.

Lg Teknik Servis

LG teknik servis olarak bize tercih ettiğiniz zaman kesin sonuç alabileceksiniz. Aynı zamanda seri bir şekilde hizmet imkanı sağlarız ve asla sizi bekletmeliyiz. Bizden hizmet almak istediğiniz zaman whatsapp hattımızdan veya çağrı merkezimizden bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Eğer cihazınızı arıza meydana geldiyse o zaman arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Arıza kaydı oluşturduğunuzda gün içerisinde adresinize geliriz ve arıza tespiti yaparız. Peki, hangi mahallelere hizmet sağlamaktayız. Bu konu hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz ve şimdi sizlere bu konudan bahsetmek istiyoruz. İşte beylikdüzü’nde hizmet imkânı sağladığımız mahalleler şekildedir 

 • Adnan kahveci mahallesi
 • Barış mahallesi
 • Büyükşehir mahallesi
 • Cumhuriyet mahallesi
 • Dereağzı mahallesi
 • Gürpınar mahallesi
 • Kavaklı mahallesi
 • Marmara mahallesi
 • Sahil mahallesi
 • Yakuplu mahallesi

Lg Yetkili Servis

Televizyonunuzda bir sorun mu meydana geldi. Ya da yeni bir televizyon aldınız ve profesyonel bir ekibe montajını mı yaptırmak istiyorsunuz. O zaman daha fazla beklemenize gerek kalmadı. Artık sürekli olarak aradığımız firmaya ulaşım sağladınız. İletişim numaramızdan bize ulaşın ve hemen arıza kaydını oluşturun. Arıza kaydı oluşturduğunuz zaman gün içerisinde adresinize geliriz. Adresinize geldikten sonra ise cihazınızda meydana gelen arızanın tespitini gerçekleştiririz. Arıza tespitinin ardından ise sizlere fiyat konusunda ve hangi işlemlerin yapılacağı hakkında detaylı bilgi aktarımı gerçekleştiririz. Sizde profesyonel kaliteli ve aynı zamanda uygun fiyat veren bir firma arıyorsanız LG yetkili servisi tam size göre bir firmadır. Bizi tercih edin ve asla pişmanlık yaşamayın.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir