Adalar Panasonic Servis

Başakşehir Panasonic Servis

Başakşehir Panasonic Servis

Başakşehir panasonic servis olarak senelerdir siz değerli müşterilerimize profesyonel, kaliteli ve uygun fiyata hizmet imkanı sağladığımız için mutluyuz.

Panasonic marka cihazınızda bir sorun mu meydana geldi? Ya da cihazınızın montaj hizmetinemi ihtiyacı var? Her türlü ihtiyacınız da sizlere bir telefon kadar yakın olduğumuzu belirtmek isteriz. Firmamız son derece profesyonel ve aynı zamanda deneyimdir. Senelerin vermiş olduğu deneyim ile sizlere hak ettiğiniz hizmeti en iyi şekilde ve aynı zamanda kısa süre içerisinde veririz. Peki, başakşehir’de hangi mahallelere hizmet imkânı sağlıyoruz? İzin verirseniz hemen bu konudan sizlere bahsetmek istiyoruz.

Başakşehir Panasonic Servis
Başakşehir Panasonic Servis
 • Altınşehir mahallesi
 • Bahçeşehir bir kısım mahallesi
 • Bahçeşehir 2. Kısım mahallesi
 • Başak mahallesi
 • Başakşehir mahallesi
 • Güvercintepe mahallesi
 • İkitelli osb mahallesi
 • Kayabaşı mahallesi
 • Şahintepe mahallesi
 • Şamlar mahallesi
 • Ziya gökalp mahallesi 

Başakşehir Panasonic Servis

 Biliyorsunuz ki televizyon icat edildikten sonra çok fazla rağbet gören bir cihaz olmuştur. Özellikle son zamanlarda birçok özelliğe sahip olan bu cihazların üretimi artış göstermiştir. Panasonic servis olarak cihazınızda meydana gelen sorunları kısa bir süre içerisinde çözeriz. Anakar tamiri, anakart değişimi gibi  pek çok hizmeti sizlere en iyi şekilde sağlarız. Amacımız müşterilerimize en iyi şekilde memnun etmek ve onların mutluluğuna şahit olmaktır. Peki, hangi model televizyonların bakımını onarımını ve montajını gerçekleştiriyoruz.

 • lcd de tel televizyon
 • led televizyonlar

 Plazma televizyonlar için istediğin zaman bir de ulaşım sağlayabilir ve hayal ettiğimiz hizmetimizi bulabilirsiniz

Panasonic Teknik Servis

Panasonic teknik servis olarak kısa bir süre içerisinde adresinize geliriz. Kesin ve aynı zamanda doğru bir şekilde cihazınızda meydana gelen arızayı tespit ederiz. Bunun ardından ise tamirat işlemine geçeriz. Sizlere fiyat hakkında detaylı bir şekilde bilgiler arttırırız ve onayınızın ardından tamiratı yaparız. Fiyatlarımız da her zaman müşterilerimizi düşünerek hareket etmeye çalışırız. Bu sebepten dolayı da piyasada en uygun fiyatı sizlere firmamız sağlar. Peki, bize ne zaman ulaşabilir ve ne zaman hizmet alabilirsiniz? Firmamızı haftanın her günü mesai saatleri içerisinde ulaşım sağlayarak hizmet imkânına sahip olabilirsiniz.

Başakşehir Panasonic Servis

Başakşehir panasonic servis olarak 15 seneyi aşkın bir sektörel deneyimimiz mevcuttur. Çalışma prensibimiz ise müşteri memnuniyeti esaslıdır. Panasonic marka televizyonlarınızın tamirini, bakımını ve aynı zamanda montajını gerçekleştirmekteyiz. Kuruluş tarihimizden günümüze kadar kendimizi geliştirdik ve yeniledik.

Bu sebepten dolayı da müşterilerimizin bizden beklentilerini en iyi şekilde karşıladığımızı düşünüyoruz. Bizi tercih ettiğiniz takdirde pratik, hızlı ve aynı zamanda kaliteli bir şekilde hizmet alırsınız. Hizmetimiz garanti kapsamındadır. Servis ağımız ise son derece geniştir. Başakşehir’de bulunan bütün bölgelere kısa bir süre içerisinde hizmet verebilme imkanına sahibiz. Siz de ihtiyaç duyduğunuz her an bize ulaşım sağlayarak bizden hizmet alabilirsiniz.

%100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sağlayan firmamız televizyon tamiri konusunda profesyoneldir. Siz de televizyon tamiri konusunda profesyonel ve kaliteli bir şekilde hizmet veren bir firma arıyorsanız o zaman aradığınız yerdesiniz. Öncü bir firma olarak bilinmekte ve bu sebepten ötürü de çok fazla tercih edilmekteyiz.

Cihazınızda bir arıza meydana geldiğinde bir başka firmaya danışmadan önce bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Aynı zamanda cihazınıza kendinizde müdahale etmeyin. Kendiniz müdahale ettiğinizde pek çok sorun ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Cihazınız bu durumdan olumsuz bir şekilde etkilenebilir ve tamiri mümkün olmayabilir. Hizmet almak istiyorsanız firmamızı ziyaret edebilir veya iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz. Başakşehir panasonic servis olarak her daim sizlere hizmet vermeye hazırız.

Panasonic Yetkili Servis

Panasonic yetkili servis olarak sizlere bir telefon kadar yakınız. Bizlere ulaşım sağladığınız da mutlaka gün içerisinde belirtmiş olduğunuz konumuza yanınıza geliriz. Daha sonra ise televizyonunuza meydana gelen arızayı tespit eder ve ilk günkü verimli hali ile sizlere teslim ederiz. Televizyonlarda meydana gelen sorunlar ise genellikle şu şekildedir

 • Televizyonun ekranında çatlama veya çizgiler meydana gelebilir ( bu durum kullanıcı hatasından meydana gelmektedir)
 • Televizyonda görüntü ve ses olmayabilir
 • Televizyondan ciddi bir şekilde yanık kokusu gelebilir
 • Televizyon çalışır durumdayken sürekli olarak kapanabilir
 • Televizyon hiçbir şekilde açılmayabilir

Bu gibi sorunlar meydana geldiğinde hemen iletişim numaramızdan bize ulaşması almanızı tavsiye ederiz. Sizlere hizmet imkânı sağlamak bizim için büyük onur ve mutluluktur efendim.

Daha fazla bilgi için tvtamirim.com yetkililerine ulaşabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri