Büyükçekmece Lg Servis

Başakşehir LG Servis

Başakşehir LG Servis

Başakşehir LG servis olarak televizyonlarda meydana gelen sorunlar çözeriz. Aynı zamanda bakım ve montaj hizmeti de sağlamaktayız. Bu sektörde en eski firmayız ve senelerin vermiş olduğu deneyimimiz mevcuttur.

Başakşehir Lg Servis
Başakşehir Lg Servis

Her televizyonun farklı özelliği mevcuttur. Bu sebepten dolayı da her televizyonun bakımı, onarımı ve tamiri farklıdır. Firmamızda bütün televizyon modellerinden anlayan ustalarımız mevcuttur. Bu sebepten dolayı da meydana gelen arıza kısa zamanda tespit edilir. Bunun ardından ise onarımı yapılır. İzin verirseniz şimdi sizlere başakşehirde nerelere hizmet verdiğimiz hakkında daha detaylı bilgiler vereceğiz. İşte hizmet verdiğimiz mahalleler;

 • Altınşehir mahallesi
 • Ziya Gökalp mahallesi
 • Şahintepe mahallesi
 • İkitelli osb mahallesi
 • Başakşehir mahallesi
 • Başakşehir 2. Kısım mahallesi
 • Şamlar mahallesi
 • Bahçeşehir 1.kısım mahallesi
 • Kayabaşı mahallesi
 • Başakmahallesi
 • Güvercintepe mahallesi

Sizde bu saymış olduğumuz mahallede bulunuyorsanız hemen bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Kısa zamanda vermiş olduğunuz konuma ulaşır ve sizlere destek sağlarız.

Başakşehir LG Servis

LG servis olarak sizlere her türlü desteği yapmaya hazırız. Peki, bizden beklentileriniz nelerdir? Aslında biz müşterilerimizin bizden beklentilerini biliyoruz ve ona göre hareket ediyoruz. Müşterilerimiz kalite, profesyonellik, titiz çalışma ve aynı zamanda uygun fiyat istiyor. Müşteri memnuniyetini önemseyen ve müşterilerine kıymet veren bir firmayız. Bu sebeple de sizlerin beklentilerini en iyi şekilde karşılarız.

 • LCD TV
 • LED TV
 • Plazma TV

Modelleriniz için bize mesai saatleri içerisinde ulaşabilirsiniz. Bakım, onarım ve aynı zamanda montaj hizmeti sağlarız. 

Başakşehir LG Servis

Başakşehir LG servis olarak televizyon tamiri, ekran tamiri, kurulum, montaj gibi hizmetleri sizlere vermekteyiz. 20 seneden fazla bir zamandır bu piyasada yerimizi almaktayız ve profesyonel firma olarak bilinmekteyiz.  LG marka cihazınızın her türlü sorununu ve aynı zamanda arızasını kısa süre içerisinde gideririz. Teknoloji her gün hızlı bir şekilde ilerleme göstermektedir.

Teknolojiyi yakından takip eden ve aynı zamanda teknolojiye ayak uyduran bir firmayız.  Led tvleriniz, plazma ve aynı zamanda lcd tvlerinizin problemleri için bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Cihazınızın modeli ne olursa olsun sizlere her konuda yardımcı olacağımızı bilmenizi isteriz. Cihazınızda meydana gelen sorun için ise hemen bize ulaşabilirsiniz.

Cihazınızı almak için adresinize geldiğimizde herhangi Ek bir ücret yani servis bedeli ücreti almayız. Tamirhanemiz mevcuttur ve cihazınızda bulunan sorunu kısa zaman içerisinde buluruz.  Cihazınızda bulunan sorunu belirler ve sizlere ulaşım sağlayarak konu hakkında detaylı bilgi veririz. Aynı zamanda fiyat konusunda da sizlerin bilgi sahibi olmasına yardımcı oluruz.

Fiyatlarımız her zaman alt düzeydedir ve uygundur. Eğer fiyat konusunda da anlaşma sağlanır ise tamiratı gerçekleştirir ve daha sonra sizlere tekrardan cihazınızı teslim ederiz.  Arızayı gidermek bizim işimizdir. Çünkü uzun süredir var olan bir firmayız ve bu konuda tecrübeliyiz. Sizde tecrübeli ve aynı zamanda profesyonel düzeyde hizmet verem bir tv tamircisi arıyorsanız Başakşehir LG servis olarak bizi tercih edebilirsiniz.

LG Teknik Servis

LG teknik servis olarak cihazınızda meydana gelen sorunu kısa zaman içerisinde tamir ederiz.  Firmamızda TV onarım teknisyenleri ve aynı zamanda donanımlı ekipmanlar mevcuttur. LG marka cihazınız mı var? Bu cihazınızda arıza mı meydana geldi? Meydana gelen arızanın kısa zaman içinde çözüme kavuşmasını mı istiyorsunuz? O zaman bizi arayın ve hemen gelim. Şimdi sizlere ermiş olduğumuz hizmetin özelliklerinden bahsetmek istiyoruz

 • Müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmet garanti kapsamındadır
 • Cihazda parça değişikliği meydana gelmişse; bu parçalar orijinaldir ve garantilidir. Yani parçada yine bir arıza meydana gelir ise ücretsiz bir şekilde hizmet veririz
 • Kaliteli ve profesyonel hizmeti ekonomik bir fiyata veririz.

LG Yetkili Servis

En yakın LG yetkili servis mi arıyorsunuz? Bu servisin hem kaliteli hem de uygun fiyat vermesini mi arzuluyorsunuz? Seri hizmetten mi yanasınız? O zaman daha fazla beklemeden iletişim numaramızdan bize ulaşın. Cihazınızda arıza var ise arıza kaydı oluşturun. Arıza kaydı oluşturduğunuzda kısa zamanda adresinize geliriz. Daha sonra meydana gelen arızayı bulur ve çözeriz. Sizlere vermiş olduğumuz her hizmet garantilidir ve bizim kendimize olan güvenimiz tamdır. O halde daha fazla beklemeden bizden hizmet almaya ne dersiniz?

TV sorunlarınız için bizleri arayarak destek isteyebilirsiniz. Sitemizde bulunan iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri