Adalar Toshiba Servis

Bahçelievler Toshiba Servis

Bahçelievler Toshiba Servis

Bahçelievler Toshiba Servis 15 seneyi aşkın bir süredir siz değerli müşterilerine maksimum düzeyde hizmet imkânı tanır. Senelerdir bu sektörde bulunduğumuz için bize bu piyasada herkes tanır. Bizden memnun ayrılan ve mutlu olan her müşterimiz bizim referansımızdır. Televizyonlarda kullanım hatalarına bağlı olarak veya zamanla arıza meydana gelebilir. Meydana gelen arızayı kısa zaman içerisinde çözüme kavuşturuyoruz. Şimdi sizlere televizyonlarda meydana gelen arızalar hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Bahçelievler Toshiba Servis
Bahçelievler Toshiba Servis
 • TV açılırken uzun bir zaman alır
 • Ekranda çatlama meydana gelebilir
 • Ekranda çizgiler oluşabilir
 • Ses olduğu halde görüntü gelmeyebilir
 • Görüntü olduğu halde ses gelmeyebilir
 • Televizyonun fişini prize takıldığı  zaman sigorta atabilir
 • Televizyondan yanık kokusu gelebilir
 • Televizyon çalıştığı halde kendiliğinden kapanabilir
 • Televizyon hiçbir şekilde açılmayabilir
 • Televizyonda hem ses hem de görüntü olmayabilir

Bu şekilde problemler ile karşılaştığınızda ne yapacaksınız? Asla kendiniz müdahale etmeyin. Çünkü kendiniz müdahale ettiğiniz zaman ciddi sorunları ortaya çıkarabilirsiniz. Hemen bizi arayın ve cihazınızı profesyonel ellere teslim edin. 

Bahçelievler Toshiba Servis

Toshiba Servis olarak garantili hizmeti müşterilerimize veririz. Yaptığımız işin her zaman arkasında dururuz. Herhangi bir olumsuzluk ile karşılaşmamanız için büyük çabalar sarf ederiz.

Firmamızda çalışan personellerimizin her biri profesyoneldir ve uzman teknik bilgileri yeterlidir. Fakat daha fazla kendilerini geliştirmeleri için düzenli aralıklar ile eğitime girerler. Her türlü cihazda meydana gelen sorunu bulur ve onarımına yaparız. Bahçelievler de bir servis arıyorsanız bizi tercih edebilirsiniz

Toshiba Teknik Servis

Toshiba teknik servis Bahçelievler’de bulunan bütün semtlere kısa süre içerisinde ulaşır. Adresinize geldiğimizde öncelikle tam donanımlı ekipmanlarımız ile arızayı tespit ederiz. Arızayı her zaman için seri bir şekilde hiçbir ederiz. Çünkü son teknoloji ekipmanları kullanıyoruz ve bu bizim işimize çok yarıyor. Arızayı tespit ettikten sonra ise sizlere en uygun fiyatı sunarız. Siz de kabul ederseniz o zaman cihazınızda meydana gelen sorunu çözeriz. Peki, hangi cihazlarda meydana gelen sorunu çözüp onarımına gerçekleştiriyoruz?

 • LCD televizyonlar
 • LED televizyonlar
 • Plazma televizyonlar

Toshiba Yetkili Servis

Firmamızın geçmişi uzun senelere dayandığı için köklü bir firma olarak biliniriz.  Bu sebepten dolayı da her yaptığımız işin arkasındayız ve garantili bir şekilde hizmet veririz. Yaptığımız işte herhangi bir sorun meydana geldiğinde bu işi ücretsiz bir şekilde tekrardan yaparız. Daha önce karşılaştığınız olumsuzluklar unuttun ve cihazınız için bizi tercih edin.

Toshiba yetkili servis sayesinde cihazınızda meydana gelen arıza kısa zamanda bulunur. Arıza bulunduktan sonra seri bir şekilde onarılır ve sizlere teslim edilir. Fiyat konusunda kuşkunuz olmasın mutlaka anlaşmaya varırız. Çünkü bizim için müşteri memnuniyeti ön plandadır ve ücret her zaman arka planda yer alır. Siz de bize iletişim numaramız ulaşma sağlayarak merak ettiğiniz bütün soruların cevabını bizde bulabilirsiniz.

Bahçelievler Toshiba Servis

Bahçelievler Toshiba Servis kapsamında, Teknolojik aletlerin başını çeken televizyon artık ev ve işyerlerinde oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır. Her bütçeye uygun olarak satılan yüzlerce çeşidi olan televizyon zamanla bozulmaktadır. Bahçelievler Toshiba Servis tercih ederek Toshiba marka tüm ürünlerinizin tamir ve kurulumlarınızı yaptırabilirsiniz. Satın almış olduğunuz televizyonun  ilk kurulumu için Bayrampaşa Toshiba servisini seçerek garanti kapsamına girmesini sağlayarak  ücretsiz hizmet alabilirsiniz.

Örneğin; kurulum aşamasında ekranda bozukluk sistemsel bir sıkıntı üründen kaynaklı bir hata. Kullanıcı dışında meydana gelen her türlü arıza ve sorunlarda ücretsiz yaptırabilirsiniz. Kullanıcı kaynaklı oluşan arızalarda düşme, ekran kırılma ve benzeri sorunlar Bahçelievler Toshiba Servis olarak en uygun fiyat ve en iyi hizmeti alabilirsiniz.

Bizlerden tamirini talep ettiğiniz ürününüz Bahçelievler Toshiba Servis olarak sizden   teslim alınır. Arıza sebebine ilişkin tutanak hazırlanıp ürünün sorununa ilişkin en uygun tamir işlemi yapılır. En  kısa zamanda da  işinde uzman çalışma arkadaşlarımız tarafından profesyonelce tamir edilip sizlere teslimi yapılır. Sizlere  kaliteli ve en iyi hizmeti vermek

Bahçelievler Toshiba Servis olarak gerekli eğitim ve ekipmanlarımız ile ürünlerimizin tamirini ve onarımını en iyi şekilde yapıp sizlere ürünlerinizi eskisi gibi çalışır vaziyette sunmaktır. Toshiba markamız bakım onarım hizmetleri için Bahçelievler Toshiba Servis olarak sınırsız hizmet sunmakta ürünlerinizi sizlere  ilk günkü gibi çalışır durumda teslimini yapıp sizlerin de memnuniyetini kazanmaktır.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri