Adalar Vestel Servis

Bahçelievler Vestel Servis

Bahçelievler Vestel Servis

Bahçelievler Vestel Servis olarak senelerin vermiş olduğu tecrübe ile maksimum düzeyde hizmeti siz değerli müşterilerimize sağlarız. Her türlü televizyonumuzun tamiratını itina ile yaparız. Hedefimiz kısa bir süre içerisinde yüksek düzeylere gelmekti. Verimli ve kaliteli çalışmamız sayesinde hedefimizde ki yere geldik. Bahçelievler’de bulunan bütün mahallelere hizmet verebilme imkânına sahibiz. Sizler için sunduğumuz hizmetler şu şekildedir

  • Vestel marka cihazınızda meydana gelen sorunu profesyonel bir şekilde çözeriz
  • Kaliteli bir şekilde onarım yaparken aynı zamanda bu hizmeti sizlere uygun fiyata veririz
  • Titiz bir şekilde çalışma sağlayarak tamir işlemini etkili bir şekilde gerçekleştiririz

Bahçelievler Vestel ServisGarantili Tv Ekranlari2

Vestel servis sayesinde güvenilir bir şekilde cihazınızı teslim edebilir ve bakım-onarım hizmetinden faydalanabilirsiniz. Üstün hizmet anlayışımız mevcuttur ve bünyemizde bulundurduğumuz ekibimiz son derece profesyoneldir.

Televizyon bir evin olmazsa olmaz eşyasıdır. Bu sebepten dolayı da arıza meydana geldiği zaman müşteri hemen bu arızanın onarılmasını ister. Müşterilerimizin beklentilerini karşılayacağımıza inanıyoruz.  Hangi model televizyonun tamirini ve bakımını yapıyoruz?

  • LED televizyonlar
  • Plazma televizyonlar
  • LCD televizyonlar

Televizyonun bazı kanalları göstermiyor. Televizyonda ses var ama görüntü gelmiyor. Televizyonumda çizgiler oluştu. Bu gibi sorunlarınız meydana geldiğinde iletişim numaramızdan bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Hemen adresinize gelir ve sizlere profesyonel hizmetimize veririz.

Vestel Teknik Servis

Vestel teknik servis olarak yaptığımız için her zaman arkasındayız. Cihazınız arızalandı ise gelip hemen onu ararız. Cihazınızda parçaların değişmesi gerekiyor ise orijinal parçalar ile değiştirmesini sağlarız.  Kullandığımız parçaların her biri orijinaldir ve aynı zamanda kalitelidir. Değişimini yapmış olduğumuz parçalarda yeniden arıza meydana gelir ise ne olur? Bunu hiç dert etmenize gerek yoktur. Çünkü garantili bir şekilde hizmet verir. Eğer değiştirdiğimiz parçalar tekrar arızalanır ise ücretsiz bir şekilde gelip tekrardan değişim yaparız. Sizden herhangi bir parça ücreti ve hizmet ücreti talep etmeyiz. 

Vestel Yetkili Servis

Bahçelievler’de en iyi hizmeti veren yetkili servis mi arıyorsunuz. O zaman firmamız sizin için doğru bir tercih olacaktır. Firmamızda çalışan personellerimizin her biri bu işte ustadır. Profesyonel hizmetimizin yanı sıra seri bir hizmeti sizlere sunarız. Hedefimiz en iyi hizmeti en kısa sürede sizleri bekletmeden vermektir. 

Vestel yetkili servis bakım, onarım ve montaj konusunda ihtiyacınız olduğu her an yanınızda olmaya hazırdır. Bizim için müşteri memnuniyeti her zaman birinci sırada yerini alır. Müşterilerimizi memnun eder ve onların mutlaka mutluluklarına şahit oluruz. Yıllardır bu sektörde bulunduğumuz içim referanslarımız ise giderek artmaktadır. Sizde referansı bol olan bir firmaya cihazınızı emanet etmek istiyorsanız daha fazla beklemeyin. İletişim numaramızdan bize ulaşın. Daha sonra hemen gelelim ve cihazınızda bulunan arızayı tespit edelim. Arızayı tespit ettikten sonra sizlere en uygun fiyatı veririz. Vermiş olduğumuz hizmet ise garanti kapsamındadır efendim.

Bahçelievler Vestel Servis

Bahçelievler vestel servisi olarak tamiri mümkün olan her türlü  Vestel Lcd, led, plazma ve tüm  televizyonlarınızın tamir, bakım ve onarımları tarafımızca yapılmaktadır. Hızlı ve kaliteli hizmet anlayışımız, işinde uzman  takım arkadaşlarımız ile her türlü  televizyon tamir bakım ve kurulum işlerini en kısa sürede yapmaktayız. Üstelik garanti kapsamındaki televizyonlarınıza da aynı hassasiyet ve titizlikle çözüm  odaklı çalışmakta  kısa sürede televizyonlarımızın tamirini yapıp teslimini gerçekleştirmekteyiz.

Elektronik eşyaların başında gelen televizyon günümüz şartlarında hemen hemen her evde bulunmaktadır. Son teknoloji televizyonların da çıkması ile televizyon artık hayatımızın olmazsa olmazlarından oldu. Zamanla kullanımdan veya dışsal sebeplerden meydana gelen düşme, ekran kayması, görüntü gitmesi, ses kaybı vb. arızalar sebebiyle yetkili servisin önemi çok büyüktür. İşini özenle yapan gerekli özveriyi gösteren  sizlere en uygun ve en iyi hizmeti veren Bayrampaşa Vestel servisi olarak büyük bir ehemmiyet le işimizi yapmaktayız.

Bahçelievler vestel servisi olarak televizyonlarınız da aniden oluşan bozulmalar, düşme, ekran kırılması, görüntü gitmesi, ses gelmemesi, ekranda çizgiler oluşması ve benzeri bozulmalarda hizmetinizdeyiz. Bahçelievler vestel servisi tarafından yapılan Vestel ürününüzün teslimi yapılmadan önce gerekli deneme ve testler den geçirilir.  Gereken parça değişimi yapılır.  En kısa süre zarfında da  işinde uzman çalışma arkadaşlarımız tarafından  tamiri yapılan televizyonunuz kullanıma hazır hale gelir ve tarafınıza teslimi yapılır.

 

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri