SERVİS BÖLGELERİ

Bahçelievler Vestel Servis

vestel servis

Bahçelievler Vestel Servis

Bahçelievler Vestel Servis olarak senelerin vermiş olduğu tecrübe ile maksimum düzeyde hizmeti siz değerli müşterilerimize sağlarız. Her türlü televizyonumuzun tamiratını itina ile yaparız. Hedefimiz kısa bir süre içerisinde yüksek düzeylere gelmekti. Verimli ve kaliteli çalışmamız sayesinde hedefimizde ki yere geldik. Bahçelievler’de bulunan bütün mahallelere hizmet verebilme imkânına sahibiz. Sizler için sunduğumuz hizmetler şu şekildedir

  • Vestel marka cihazınızda meydana gelen sorunu profesyonel bir şekilde çözeriz
  • Kaliteli bir şekilde onarım yaparken aynı zamanda bu hizmeti sizlere uygun fiyata veririz
  • Titiz bir şekilde çalışma sağlayarak tamir işlemini etkili bir şekilde gerçekleştiririz

Bahçelievler Vestel Servis

Vestel servis sayesinde güvenilir bir şekilde cihazınızı teslim edebilir ve bakım-onarım hizmetinden faydalanabilirsiniz. Üstün hizmet anlayışımız mevcuttur ve bünyemizde bulundurduğumuz ekibimiz son derece profesyoneldir. Televizyon bir evin olmazsa olmaz eşyasıdır. Bu sebepten dolayı da arıza meydana geldiği zaman müşteri hemen bu arızanın onarılmasını ister. Müşterilerimizin beklentilerini karşılayacağımıza inanıyoruz.  Hangi model televizyonun tamirini ve bakımını yapıyoruz?

  • LED televizyonlar
  • Plazma televizyonlar
  • LCD televizyonlar

Televizyonun bazı kanalları göstermiyor. Televizyonda ses var ama görüntü gelmiyor. Televizyonumda çizgiler oluştu. Bu gibi sorunlarınız meydana geldiğinde iletişim numaramızdan bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Hemen adresinize gelir ve sizlere profesyonel hizmetimize veririz.

Vestel Teknik Servis

Vestel teknik servis olarak yaptığımız için her zaman arkasındayız. Cihazınız arızalandı ise gelip hemen onu ararız. Cihazınızda parçaların değişmesi gerekiyor ise orijinal parçalar ile değiştirmesini sağlarız.  Kullandığımız parçaların her biri orijinaldir ve aynı zamanda kalitelidir. Değişimini yapmış olduğumuz parçalarda yeniden arıza meydana gelir ise ne olur? Bunu hiç dert etmenize gerek yoktur. Çünkü garantili bir şekilde hizmet verir. Eğer değiştirdiğimiz parçalar tekrar arızalanır ise ücretsiz bir şekilde gelip tekrardan değişim yaparız. Sizden herhangi bir parça ücreti ve hizmet ücreti talep etmeyiz. 

Vestel Yetkili Servis

Bahçelievler’de en iyi hizmeti veren yetkili servis mi arıyorsunuz. O zaman firmamız sizin için doğru bir tercih olacaktır. Firmamızda çalışan personellerimizin her biri bu işte ustadır. Profesyonel hizmetimizin yanı sıra seri bir hizmeti sizlere sunarız. Hedefimiz en iyi hizmeti en kısa sürede sizleri bekletmeden vermektir. 

Vestel yetkili servis bakım, onarım ve montaj konusunda ihtiyacınız olduğu her an yanınızda olmaya hazırdır. Bizim için müşteri memnuniyeti her zaman birinci sırada yerini alır. Müşterilerimizi memnun eder ve onların mutlaka mutluluklarına şahit oluruz. Yıllardır bu sektörde bulunduğumuz içim referanslarımız ise giderek artmaktadır. Sizde referansı bol olan bir firmaya cihazınızı emanet etmek istiyorsanız daha fazla beklemeyin. İletişim numaramızdan bize ulaşın. Daha sonra hemen gelelim ve cihazınızda bulunan arızayı tespit edelim. Arızayı tespit ettikten sonra sizlere en uygun fiyatı veririz. Vermiş olduğumuz hizmet ise garanti kapsamındadır efendim

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir