Bağcılar Sunny Servis

Bahçelievler Sunny Servis

Bahçelievler Sunny Servis

Bahçelievler Sunny Servis olarak Bahçelievler’de yaklaşık olarak 20 seneye yakın bir zamandır hizmet imkanı sağlamaktayız. Bizim için müşteri memnuniyetini her zaman ön planda yer almıştır. Müşterilerimizi memnun etmek için gece gündüz demeden uğraşırız ve onları mutlaka memnun ederiz. Çünkü kaliteli firmalar kaliteli hizmet imkânı sağlar. Bu düşünce ile hareket ederek kendimize yüksek düzeye çıkarmayı başardık. Sunny marka televizyonlarda meydana gelen arızayı  kısa bir süre içerisinde tespit ediyoruz ve daha sonra ise onarıyoruz. Hangi model televizyonların arıza ve bakımını yapıyoruz?

  • LCD televizyonların
  • LED televizyonların
  • Plazma televizyonların

 Bakımını, onarımını ve aynı zamanda montajını gerçekleştirmekteyiz. Plazma televizyonlar günümüzde artık çok fazla tercih edilmez. Bu sebepten dolayı da bu televizyonların bakımı ve onarımı her firma tarafından yapılmaz. Fakat firmamız köklü bir firma olduğu için cihazınıza meydana gelen tüm arızalara gidererek onarır.

Bahçelievler Sunny Servis

Sunny servis olarak senelerdir bu sektörde bulunduğumuz için profesyonel bir şekilde hizmet sağlarız. Cihazınızda bilmediğiniz bir arıza mı oluştu? Bu arızayı kendiniz çözüme kavuşturmak için uğraşmayın. Çünkü kendiniz televizyonda meydana gelen arızayı bulmak için uğraştığınız da ciddi olumsuzluklar ile karşılaşabilirsiniz. Bu durum cihazınızın maliyetinin artış göstermesine sebep olur. Aynı zamanda cihazınızın kullanım ömrünü düşürür. Bize ulaşım sağladığınız da gün içerisinde adresinize geliriz. Adresinize geldikten sonra cihazınızı inceler ve arızayı tespit ederek onarma işlemini gerçekleştiririz

Sunny Teknik Servis

Sunny teknik servis arayışında mısınız? Aradığınız bu teknik servisin profesyonel, kaliteli ve aynı zamanda uygun fiyat vermesini mi istiyorsunuz? O zaman daha fazla aramayın ve bu arayışınızda bir son verin. Çünkü artık aradığınız firmaya ulaştınız. Firmamız cihazınızda meydana gelen arızayı kısa bir süre içerisinde bulma özelliğine sahiptir. Çünkü bünyemizde bulundurduğumuz cihazların her biri son teknolojiktir. Bu sebepten dolayı daha cihazlarda meydana gelen arızayı kısa bir süre içerisinde bulur. Bulduktan sonra ise profesyonel ekibimiz tarafından cihazda meydana gelen arıza onarılır. Şimdi sizlere televizyonlarda meydana gelen arızalardan kısaca bahsetmek istiyoruz

  • Televizyon çalıştıktan belirli bir süre sonra kendiliğinden kapanıyor
  • Televizyonun ışığı yanıyor ve hiçbir şekilde açılmıyor
  • Televizyonda görüntü ve aynı zamanda ses yok
  • Televizyonda dikey veya yatay çizgiler oluştuLg Smart Tv
  • Televizyonun ekranı çatlak gözüküyor

Sunny Yetkili Servissunny,servisi

Sunny yetkili servis olarak istediğiniz süre içerisinde sizlere hizmet imkânı sağlarız. Haftanın her günü mesai saatleri içerisinde bizleri ulaşım sağlayabilirsiniz. Bize ulaşım sağladığınız takdirde adresinize gelir ve kontrollerimizi gerçekleştiririz. Cihazınızı inceledikten sonra sizlere detaylı bir şekilde bilgiler veririz. Fiyat konusunda anlaşma sağlanır ise cihazınızı en kısa süre içerisinde onarırız. Fiyatlarımız piyasaya göre çok düşüktür. Çünkü firmamız uygun fiyata kaliteli hizmet imkânı sağlamayı tercih eder.

Bahçelievler Tuzla Servisi
Bahçelievler Tuzla Servisi

Bahçelievler Sunny servis

Günden güne birçok insanın sahip  olduğu elektronik eşya olarak anılan televizyon günümüzün vazgeçilmezi oldu. Yaygınlaşan kullanım sebebiyle kurulum ve onarım ihtiyacını gerekli kıldı. Birden fazla çeşit olduğu gibi onarımı da çok çeşitlidir.

İşinden uzman kişilerce yapılan tamir işlemleri sizlere daha uzun ömürlü kullanım sağlayacaktır. Elektronik ürünler de her evde bulunan günümüzde de herkesin sahip olduğu televizyon zamanla bozulmaktadır.

Sunny Garanti süresi devam eden ürünlerinizde üretici kaynaklı hataları bulunan televizyonunuzda Bahçelievler Sunny servis ürünlerinizin tamirini ücretsiz gerçekleştirmektedir. Sunny marka ürünlerimiz kalitesi ve parça temini bakımın oldukça güvenilirdir.

Bahçelievler Sunny servis olarak Sunny marka tüm televizyon ve ürünlerinizin tamir ve onarımını  en iyi şekilde yapıp  sizlere sunmaktayız. Tamirini istediğiniz ürünü bizlerle iletişime geçerek ekip arkadaşlarımız tarafından gerekli işlemler yapıldıktan sonra en uygun onarım işlemi belirlenir.

Bahçelievler Sunny servis olarak yapılan onarım ve kurulum işlemlerini büyük bir titizlik ve ustalıkla yerine getirmekteyiz. Televizyonunuzun da oluşan arızayı tespit edip gerekli tamir işlemi için işinde profesyonel çalışma ekibimizle çalışmaktayız. Televizyonunuzda arızanın  olduğundan  emin olmak için önce gerekli kontrolleri yapmalısınız.

Televizyonunuzun açılmaması durumunda öncelikle elektrik aksanı, fiş anten kontrolü kumanda sinyal kontrolü gibi kontrolleri  diğer düşme, kırılma yada ekranda oluşan hasarlarda mutlaka Bahçelievler Sunny servis ile iletişime geçilmeli gerekli işlemler tespit edilip tamiri için başvurulmalıdır..

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri