SERVİS BÖLGELERİ

Bahçelievler Sunny Servis

sunny televizyon servisi

Bahçelievler Sunny Servis

Bahçelievler Sunny Servis olarak Bahçelievler’de yaklaşık olarak 20 seneye yakın bir zamandır hizmet imkanı sağlamaktayız. Bizim için müşteri memnuniyetini her zaman ön planda yer almıştır. Müşterilerimizi memnun etmek için gece gündüz demeden uğraşırız ve onları mutlaka memnun ederiz. Çünkü kaliteli firmalar kaliteli hizmet imkânı sağlar. Bu düşünce ile hareket ederek kendimize yüksek düzeye çıkarmayı başardık. Sunny marka televizyonlarda meydana gelen arızayı  kısa bir süre içerisinde tespit ediyoruz ve daha sonra ise onarıyoruz. Hangi model televizyonların arıza ve bakımını yapıyoruz?

  • LCD televizyonların
  • LED televizyonların
  • Plazma televizyonların

 Bakımını, onarımını ve aynı zamanda montajını gerçekleştirmekteyiz. Plazma televizyonlar günümüzde artık çok fazla tercih edilmez. Bu sebepten dolayı da bu televizyonların bakımı ve onarımı her firma tarafından yapılmaz. Fakat firmamız köklü bir firma olduğu için cihazınıza meydana gelen tüm arızalara gidererek onarır.

Bahçelievler Sunny Servis

Sunny servis olarak senelerdir bu sektörde bulunduğumuz için profesyonel bir şekilde hizmet sağlarız. Cihazınızda bilmediğiniz bir arıza mı oluştu? Bu arızayı kendiniz çözüme kavuşturmak için uğraşmayın. Çünkü kendiniz televizyonda meydana gelen arızayı bulmak için uğraştığınız da ciddi olumsuzluklar ile karşılaşabilirsiniz. Bu durum cihazınızın maliyetinin artış göstermesine sebep olur. Aynı zamanda cihazınızın kullanım ömrünü düşürür. Bize ulaşım sağladığınız da gün içerisinde adresinize geliriz. Adresinize geldikten sonra cihazınızı inceler ve arızayı tespit ederek onarma işlemini gerçekleştiririz

Sunny Teknik Servis

Sunny teknik servis arayışında mısınız? Aradığınız bu teknik servisin profesyonel, kaliteli ve aynı zamanda uygun fiyat vermesini mi istiyorsunuz? O zaman daha fazla aramayın ve bu arayışınızda bir son verin. Çünkü artık aradığınız firmaya ulaştınız. Firmamız cihazınızda meydana gelen arızayı kısa bir süre içerisinde bulma özelliğine sahiptir. Çünkü bünyemizde bulundurduğumuz cihazların her biri son teknolojiktir. Bu sebepten dolayı daha cihazlarda meydana gelen arızayı kısa bir süre içerisinde bulur. Bulduktan sonra ise profesyonel ekibimiz tarafından cihazda meydana gelen arıza onarılır. Şimdi sizlere televizyonlarda meydana gelen arızalardan kısaca bahsetmek istiyoruz

  • Televizyon çalıştıktan belirli bir süre sonra kendiliğinden kapanıyor
  • Televizyonun ışığı yanıyor ve hiçbir şekilde açılmıyor
  • Televizyonda görüntü ve aynı zamanda ses yok
  • Televizyonda dikey veya yatay çizgiler oluştu
  • Televizyonun ekranı çatlak gözüküyor
Sunny Yetkili Servis

Sunny yetkili servis olarak istediğiniz süre içerisinde sizlere hizmet imkânı sağlarız. Haftanın her günü mesai saatleri içerisinde bizleri ulaşım sağlayabilirsiniz. Bize ulaşım sağladığınız takdirde adresinize gelir ve kontrollerimizi gerçekleştiririz. Cihazınızı inceledikten sonra sizlere detaylı bir şekilde bilgiler veririz. Fiyat konusunda anlaşma sağlanır ise cihazınızı en kısa süre içerisinde onarırız. Fiyatlarımız piyasaya göre çok düşüktür. Çünkü firmamız uygun fiyata kaliteli hizmet imkânı sağlamayı tercih eder.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir