Bağcılar Sony Servis

Bahçelievler Sony Servis

Bahçelievler Sony Servis

Bahçelievler Sony Servis olarak 20 seneyi aşkın bir zamandır siz kıymetli müşterilerimize hizmet imkânı sağlamaktayız. Cihazınızın modeli LCD, LED veya plazma olması bizim için hiçbir sorun teşkil etmez. Her türlü Sony marka televizyonun bakımını, onarımını gerçekleştiririz. Müşteri memnuniyetine önem veririz ve müşterilerimizi memnun ederek işimizi sonlandırırız. Televizyonda meydana gelen birçok arızayı kısa bir süre içerisinde çözeriz. Peki, televizyonda  ne tür arıza meydana gelir?

 • Durduk yere televizyonun kapanması ve bir daha açılmaması
 • Televizyonda görüntü ve sesin olmaması
 • Televizyonun çalışması fakat sinyal gelmemesi
 • Televizyondan yanık kokusu gelmesi
 • Televizyonda görüntünün olması fakat sesini olmaması
 • Televizyonda ekranda çizgiler belirlenmesi

 Cihazınızda meydana gelen her türlü sorun için gönül rahatlığı ile bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Siz kıymetli müşterilerimize evde bakım, onarım ve aynı zamanda montaj hizmetini sağlamaktan büyük mutluluk ve onur duymaktayız

Bahçelievler Sony Servis

Sony servis cihazlarımızda meydana gelen arızayı kısa bir süre içerisinde tespit eder. Teknolojiyi yakından takip etmeyi seviyoruz. Bu sebepten dolayı daha kendimizi sürekli olarak yenileyerek geliştiriyoruz. Firmamızda teknolojik birçok ekipman mevcuttur. Bu sebeple de cihazlarda meydana gelen arıza kolay bir şekilde bulunur. Sektörde en iyi hizmeti vermek bizim için bir görevdir. Sizlere vermiş olduğumuz hizmetler de her zaman bir hedefimiz vardır. Bu hedefimiz ise şu şekildedir

 • Cihazlarda meydana gelen arızayı kısa bir süre içerisinde tespit etmek ve aynı hızla onarmak
 • Profesyonel bir firma olduğumuz için profesyonel bir çözüm üretmek
 • Ekonominizi sarsmadan sizlere kaliteli ve aynı zamanda titiz bir şekilde hizmet vermek
 • Garantili bir şekilde hizmet imkanı sağlamak

Sony marka cihazınızda arıza meydana geldi? O zaman hemen iletişim numaramızdan bize ulaşın sağlayın ve hemen gelip adresinize cihazınız tamir edelim.

Bahçelievler sony servis

Birçok ilde servisi bulunan Sony ürünlerimizin Bayrampaşa Sony servisi olarak hizmet vermekteyiz. Ürünlerinizi uzun süre  kullanmak ve bozulan televizyon ve Sony marka ürünlerin tamirini işinde uzman ekibimizle en uygun sürede yapıp teslimini sağlıyoruz.

Yaptırmak istediğiniz ürünle ilgili sorunu bizlerle paylaşıp sorunun tespiti sonrasında gerekli çalışmaları titizlikle yapıyoruz. En kısa zamanda sizlere hazır tamiri yapılmış bir şekilde ürünün teslimi sağlanır. Herhangi bir memnuniyetsizlik durumunda televizyon da oluşan sorunu tekrar çözmek üzere Bayrampaşa Sony servisi ile iletişime geçip onarım ve bakım talep edebilirsiniz.

Artık haberleşme aracı olarak da kullanılan televizyonlarımız zamanla teknik yada kullanıcı hatasından dolayı bozulmaktadır. Elektronik aletlerin arasında en yaygın olarak kullanıldığı varsayılan televizyon tamiri bakımından oldukça özen isteyendir.

İşinde başarılı  Bayrampaşa Sony servisi gerek eve hizmet gerekse ürün getirilerek sorunu gidermektedir. Üründeki arıza tespit edilip en uygun fiyatla tamiri yapılır. Bayrampaşa Sony servisi tarafından ilk kurulumu yapılan televizyonlarda garanti süresi başlatılır herhangi bir arıza tespit edilmesi durumunda yeni ürünle değişim talep edilir. Ancak kurulumunu kendinizin yaptığı televizyonlarda böyle bir hakkınız maalesef ki kalmıyor .

Bu sebeple her ne kadar  kolay gelse de mutlaka ilk kurulumu yetkili servislere yaptırılmalıdır. Bayrampaşa Sony servis sonrası televizyonlarınızda ilk günkü performansı sağlayacak memnuniyetle kullanmaya devam edebileceksiniz. Sizlerin memnuniyeti bizlerin başarısı olucaktır.

Sony Teknik Servis

 Sony teknik servis olarak kullanıcı hatalarına bağlı olarak veya cihazda kendiliğinden oluşan her türlü arızayı çözüme kavuştururuz. Bu tür cihazlar sıklıkla kullanıldığı için arıza meydana getirmesi kaçınılmazdır. Sizlere vermiş olduğumuz hizmet garanti kapsamındadır. Aynı zamanda değiştirdiğimiz parçalarda 2 sene garantilidir. Peki, hangi model televizyonun tamir bakım ve montajını gerçekleştiriyoruz

 • LCD televizyon
 • LED televizyon
 • Plazma televizyonSonyy

Sony Yetkili Servis

Bahçelievler sony servis olarak sizlerin her koşulda yanında olmaktan çok mutluyuz. Bahçelievler’de en iyi hizmeti veren nadir firmalar arasında yerimizi alırız. Bize iletişim numaramızdan ulaşım sağlayarak merak ettiğiniz bütün soruların cevabını bulabilirsiniz.

Fiyatlarımız ise her zaman sizleri memnun edebilecek türdedir. Sizlere profesyonel bir şekilde hizmet imkânı sağlarken bunu uygun fiyata yapmaya özen gösteriyoruz. Çünkü ücret bizim için her zaman arka planda kalıyor. O zaman cihazınızda arıza meydana geldiğinde bizi tercih edin ve farkımızı görün. Sizlere hizmet vermek bizim için büyük onur ve mutluluktur efendim.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri