Arnavutköy Axen Servis

Ataşehir Axen Servis

Ataşehir Axen Servis

Ataşehir axen servis olarak televizyon tamiri konusunda en kapsamlı bir şekilde hizmet veren tek firmayız.

Teknolojik tam donanımlı ekipmanlarımız ve geniş profesyonel personelimiz vardır. Bu sayede monitör, TV, oled tv, lcd tv, led tv ve plazma gibi cihazların en iyi şekilde tamirini yaparız.

Ataşehir Axen Servis
Ataşehir Axen Servis

Hizmet ağımız son derece geniştir. Geçmiş dönemlerde cihazınızda arıza meydana gelmiş olabilir. Servise cihazınızı vermiş ve memnun kalmamış da olabilirsiniz. Fakat yaşadığınız bütün olumsuz olayları unutun lütfen. Bizi tanıdığınıza memnun kalacak ve artık bizden vazgeçemeyeceksiniz. Çünkü alanında profesyonel, deneyimli, kaliteli, güler yüzlü, güvenilir ekibimiz sizlere her türlü hizmeti sağlar. 

Ataşehir Axen Servis

Axen  servis olarak Ataşehir’de bulunan bütün bölgelere hizmet verebilme imkânına sahibiz. Servis ağımız hızla genişlemeye devam  etmektedir.  Axen marka her türlü cihazınızın montajını, bakımını ve onarımını yapıyoruz. Mesai saatleri içerisinde yani 08.00-20:00 saatleri arasında bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Haftanın her günü sizlerin beklentilerini karşılamak için sizlere hizmet sağlıyoruz.

Bizlere whatsapp hattımızdan, çağrı merkezimizden ya da telesekreter sistemimizden ulaşım sağlayabilirsiniz. Hemen talebinizi oluştururuz ve gün içerisinde adresinize geliriz. Oluşan sorunu kısa bir süre içerisinde gidermek ve sizi memnun etmek için büyük çabalar harcarız. Sizde sorununuzu kısa bir süre içerisinde çözüme kavuşturmak için mutlaka bizi tercih edin.

Axen Teknik Servis

Axen teknik servis arayışında mısınız?  O zaman evet doğru yerdesiniz. Peki, bizden ne gibi hizmetler alabilirsiniz. TV ekran  tamiri, TV parça değişimi, kart tamiri, TV panel tamiri, TV montajı, TV yazılım kanal hizmetlerini alabilirsiniz. Sizlere hayal ettiğinizin üst düzeyinde bir hizmet veririz. Sizlere sağlamış olduğumuz hizmetlerimizin garantisini sağlıyoruz. Yani televizyonunuzun tamirini yaptıktan sonra tekrar arızalanır ise ücretsiz tamir ederiz.

Sizden hiçbir şekilde ücret istemeyiz. Bu sebepten dolayı da servisimize her zaman için güvenebilirsiniz. Kurulduğumuz günden bu yana kalitemizden asla ödün vermedik. Bu sebepten dolayı da müşterilerimiz tarafından sıklıkla tercih ederiz. Bizi tanıdığımız da siz de ihtiyacınız olduğu her an bizi yanınızda isteyeceksiniz. İletişim numaramızdan bizi arayarak daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Ataşehir Axen Servis LED TV Bar Değişimi

Ataşehir Axen Servis kapsamında LED Barınızı değiştirebilmeniz için öncelikle arızayı tehşis etmeniz gerekmektedir. Bunu sağlayabilmek için test cihazları kullanılmaktadır. Eğer bir test cihazı aldıysanız kontrol sağlayabilirsiniz. Televizyonlarda birden fazla LED bar olabilmektedir. Tüm LED Barları tek tek kontrol etmenizi öneririz. Çünkü sadece arızalı adet kadar LED Bar alırsanız daha az maliyet ödemiş olursunuz. Kontrolünüz sırasında tespit ettiğiniz LED Barların yerine yenisini satın alarak değişim işlemine başlayabilirsiniz. Değişim işlemini sağlayabilmeniz için öncelikle arızalı LED Barı yerinden çıkartmanız gerekmektedir.

Eski LED Barın kalıntılarını da temizlemeniz gerekmektedir. Tüm kalıntıları çıkarttıktan sonra yeni LED Barınızda bir arıza var mı diye tekrar test cihazı ile kontrol edin. Akabinde eskisinin yerine yeni LED Barınızı takarak televizyonunuzu tekrar eskisi gibi toparlayın. Eğer tüm işlemleri doğru ve yerinde yaptıysanız, Beko plazma servisi çağırmadan probleminiz ortadan kalkmış demektir.

Fakat televizyonu toparladıktan ve güç kablosunu taktıktan sonra televizyonunuz hala yanıt vermiyorsa Beko plazma servisi çağırmanız gerekmektedir. Bu sayede Beko plazma servisi personelleri gelerek televizyonunuzu tekrar inceleyebilirler. Bir ihtimaldir ki televizyonunuzu açtığınızda ve yeterince tecrübeli değilseniz, farklı bir parçaya zarar vermiş olabilirsiniz. Bundan dolayı televizyonunuz çalışmıyor olabilir.

Ataşehir Axen Servis kapsamında, Ayrıca unutulmamalıdır ki eğer televizyonunuzun garanti süresi devam ediyorsa yetkili Beko servisi hizmeti almanız gerekmektedir. Eğer garantiniz devam ediyor ve televizyona müdahalede bulunuyorsanız, televizyonunuz garantiden çıkabilir. Eğer kullanıcı hatası olmadığını düşünüyorsanız ve garanti ile emin ellerde yapılmasını istiyorsanız, yetkili Beko servisi çağırmanız gerekmektedir.

Axen Yetkili Servis

Ataşehir Axen Servis alanında, Tanındık ve çok fazla tercih edilen bir marka olan axen, uygun fiyatlı olmasından ve kalitesinden dolayı tercih edilmektedir. Axen marka televizyonunuz bulunuyor ve arıza meydana geldi ise hemen bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Bize ulaşım sağladığınız da arıza kaydı açtırmanız gerekir..

Arıza kaydı  açtırdıktan sonra ise adresinize geliriz. Axen marka her türlü televizyonunuzun tamirini yaparız. Aynı zamanda montaj hizmeti de verdiğimizi belirtmek isteriz. Size en yakın axen yetkili servis arıyorsanız;  daha fazla arayışa girmeyin ve hemen bize ulaşın. Eğitimli personellerimiz ile sizlere yüksek kalitede hizmet veririz. Bizi seçtiğiniz ve hizmet aldığınız için teşekkür ederiz efendim.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri