SERVİS BÖLGELERİ

Ataşehir Axen Servis

axen televizyon servisi

Ataşehir Axen Servistvservis

Ataşehir axen servis olarak televizyon tamiri konusunda en kapsamlı bir şekilde hizmet veren tek firmayız.

Teknolojik tam donanımlı ekipmanlarımız ve geniş profesyonel personelimiz vardır. Bu sayede monitör, TV, oled tv, lcd tv, led tv ve plazma gibi cihazların en iyi şekilde tamirini yaparız. Hizmet ağımız son derece geniştir. Geçmiş dönemlerde cihazınızda arıza meydana gelmiş olabilir. Servise cihazınızı vermiş ve memnun kalmamış da olabilirsiniz. Fakat yaşadığınız bütün olumsuz olayları unutun lütfen. Bizi tanıdığınıza memnun kalacak ve artık bizden vazgeçemeyeceksiniz. Çünkü alanında profesyonel, deneyimli, kaliteli, güler yüzlü, güvenilir ekibimiz sizlere her türlü hizmeti sağlar. 

Ataşehir Axen Servis

Axen  servis olarak Ataşehir’de bulunan bütün bölgelere hizmet verebilme imkânına sahibiz. Servis ağımız hızla genişlemeye devam  etmektedir.  Axen marka her türlü cihazınızın montajını, bakımını ve onarımını yapıyoruz. Mesai saatleri içerisinde yani 08.00-20:00 saatleri arasında bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Haftanın her günü sizlerin beklentilerini karşılamak için sizlere hizmet sağlıyoruz. Bizlere whatsapp hattımızdan, çağrı merkezimizden ya da telesekreter sistemimizden ulaşım sağlayabilirsiniz. Hemen talebinizi oluştururuz ve gün içerisinde adresinize geliriz. Oluşan sorunu kısa bir süre içerisinde gidermek ve sizi memnun etmek için büyük çabalar harcarız. Sizde sorununuzu kısa bir süre içerisinde çözüme kavuşturmak için mutlaka bizi tercih edin.

Axen Teknik Servis

Axen teknik servis arayışında mısınız?  O zaman evet doğru yerdesiniz. Peki, bizden ne gibi hizmetler alabilirsiniz. TV ekran  tamiri, TV parça değişimi, kart tamiri, TV panel tamiri, TV montajı, TV yazılım kanal hizmetlerini alabilirsiniz. Sizlere hayal ettiğinizin üst düzeyinde bir hizmet veririz. Sizlere sağlamış olduğumuz hizmetlerimizin garantisini sağlıyoruz. Yani televizyonunuzun tamirini yaptıktan sonra tekrar arızalanır ise ücretsiz tamir ederiz. Sizden hiçbir şekilde ücret istemeyiz. Bu sebepten dolayı da servisimize her zaman için güvenebilirsiniz. Kurulduğumuz günden bu yana kalitemizden asla ödün vermedik. Bu sebepten dolayı da müşterilerimiz tarafından sıklıkla tercih ederiz. Bizi tanıdığımız da siz de ihtiyacınız olduğu her an bizi yanınızda isteyeceksiniz. İletişim numaramızdan bizi arayarak daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Axen Yetkili Servis

Tanındık ve çok fazla tercih edilen bir marka olan axen, uygun fiyatlı olmasından ve kalitesinden dolayı tercih edilmektedir. Axen marka televizyonunuz bulunuyor ve arıza meydana geldi ise hemen bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Bize ulaşım sağladığınız da arıza kaydı açtırmanız gerekir.. Arıza kaydı  açtırdıktan sonra ise adresinize geliriz. Axen marka her türlü televizyonunuzun tamirini yaparız. Aynı zamanda montaj hizmeti de verdiğimizi belirtmek isteriz. Size en yakın axen yetkili servis arıyorsanız;  daha fazla arayışa girmeyin ve hemen bize ulaşın. Eğitimli personellerimiz ile sizlere yüksek kalitede hizmet veririz. Bizi seçtiğiniz ve hizmet aldığınız için teşekkür ederiz efendim.

 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir