Arnavutköy Arçelik Servis

Ataşehir Arçelik Servis

Ataşehir Arçelik Servis

Ataşehir arçelik servis olarak siz kıymetli müşterilerimize; bizden beklentilerinizin maksimum düzeyinde hizmet sağlarız.

Ataşehir’de maksimum düzeyde hizmet veren arçelik servis arayışında mısınız? O zaman lütfen bu arayışınız bir son veriniz. Servisimiz uzun senedirr müşterilerine üst düzey hizmet imkânı sağlar. Bizim için kaliteli hizmet %100 müşteri memnuniyetidir.

Ataşehir Arçelik Servis
Ataşehir Arçelik Servis

Ekip olarak müşteri memnuniyetine çok önem veririz. Bu sebeple de hizmetlerimiz kapsamında büyük çaba sarf ederiz. Televizyonunuzda meydana gelen her sorun için bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz kısa bir süre içerisinde sorunun neden kaynaklandığını çözecektir. Daha sonra ise cihazı onarıp size en iyi şekilde teslim edecektir.

Ataşehir Arçelik Servis

Kuşkusuz bu sektörde bulunan öncü bir firmayız. Uygun fiyat, profesyonel hizmet ve deneyimli personel ile en iyi hizmeti sizlere veririz. Sizde firmamızın adresini öğrendiğinize göre hemen sorununuzu bize bildirebilirsiniz. Tabii ki bunun için adresimize gelmenize gerek yok. İletişim numaramızdan bize ulaşım sağlayabilir ve sorununuzu bildirebilirsiniz. Arıza kaydı açıldıktan sonra ekibimiz kısa bir süre içerisinde adresinize ulaşır.

Adresinize ulaşım sağladıktan sonra televizyonunuzda meydana gelen sorunu tespit ederiz. Daha sonra ise problemi çözeriz. Garantili bir şekilde hizmet veriyoruz ve herhangi bir sorun ile karşılaşacağınızı düşünmüyoruz. Sizde kesintisiz ve sorunsuz hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız hemen bize ulaşım sağlayabilirsiniz.

Arçelik Teknik Servis

Arçelik teknik servis olarak hangi günler hizmet veriyoruz? Sizlere en iyi hizmeti sunabilmek ve sorununuzu giderebilmek için haftanın her günü hizmet veriyoruz. Herhangi bir sorununuz da mesai saatleri içerisinde bize ulaşabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaya her zaman hazırız. Televizyonunuzda bilmediğiniz bir arıza mı meydana geldi? Daha fazla beklemeyin ve asla kendiniz müdahale etmeyin. Hemen bize ulaşın.  Şimdi sizlere televizyonda meydana gelen sorunlar ve verdiğimiz hizmetlerden bahsetmek istiyoruz.

  • Televizyonun ışığı yanmıyor görüntü ve ses gelmiyor
  • Televizyon açmaya çalışıldığında açılmıyor ya da uzun süre sonra açılıyor
  • Televizyonun ekranı kırıldı veya ekranda çatlaklar oluştu
  • Televizyonun bir kısmı karanlık gösteriyor
  • Televizyon bir süre çalıştıktan sonra kendiliğinden kapanıyor
  • Dikey bir şekilde televizyonda çizgiler oluştu
  • Televizyonun ekranında yatay çizgiler oluştu

 Televizyonda bu gibi sorunlar meydana gelebilir. Servis olarak bu tür sorunları kısa bir süre içerisinde tespit eder ve sorunu çözeriz. Bizden istediğiniz zaman hizmet alabilirsiniz. Eğer televizyonunuzda bu şekilde bir arıza meydana gelir ise asla fazla beklemeyin. Ya da kendiniz müdahale etmeyin. Kendiniz müdahale ettiğinizde sorunu çözemezsiniz ve tam aksine daha ciddi sorunları meydana getirebilirsiniz.

Ataşehir Arçelik Servis

Ataşehir Arçelik Servisuzman ekibi tarafından Beyoğlu ve diğer tüm noktalara 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Televizyon alanında marka ve model farketmeksizin kıymetli müşterilerimizin tüm sorunlarını gidererek sizlere tekrar teslim etmekteyiz. Tvtamirim profesyonel ekibi olarak ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız.

Televizyon sektöründe kurulduğumuz tarihten itibaren birçok başarıya imza atarak kendimizi günden güne geliştirmekteyiz. Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek için birçok kurslara katılarak sertifikaya hak kazanmış personeller ile çalışmaktayız. Sizlerin memnuniyeti karşısında daha da güçlenerek kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak için elimizden gelenin fazlasını yapmaktayız.

Tamamen müşteri memnuniyeti ilkesine sahip olan tvtamirim ekibi titiz ve disiplinli çalışma şekliyle sizlerin takdirini kazanarak televizyon servisi sektöründe ilk sıralarda yer almayı başarmıştır. Günlük yaşantımızda bizlerin vazgeçilmezi haline gelen televizyonlar, çok narin ve özenli kullanılması gereken parçalardır.

Ufacık bir hasara maruz kalan televizyonlar çalışmayarak ya da verimsiz olarak servis ihtiyacı duyabilir. Tvtamirim ekibi olarak televizyon alanındaki tüm marka ve model ayırt etmeksizin tamir, bakım, parça değişimi ya da oluşabilecek tüm diğer sıkıntılarınızı çözüme ulaştırarak sizlere teslim etmektedir.

İstenilen tarih, gün ve mekanda adresinize ulaşarak televizyon alanındaki tüm işlemlerinizi gün içerisinde çözüme kavuşturmaktayız. Sizlerde kaliteli ve güvenilir bir firma ile çalışmak istiyorsanız iletişim adresimizden bizlerle iletişime geçerek servis desteği talebinde bulunabilirsiniz.

Arçelik Yetili Servis

Arçelik yetkili servis olarak sizlere uygun seviyelerde fiyat teklifi sunarız. Amacımız müşterilerimizin sorunlarını giderek onlara uygun fiyata en iyi hizmeti sağlamaktır. Seneler öncesinden kurulduk ve kurulduğumuz günden bu yana bu sektörde lider olarak bilindik. Çünkü müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmet her zaman maksimum düzeyde olmuştur. Sizde bizden en iyi hizmeti en iyi fiyatlar ile almak istiyorsanız hemen bize ulaşın. Size hizmet vermek bizim için onurdur. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz efendim.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri