Arçelik Televizyon Servisi (1920 × 1080 Piksel) (20)

Arçelik Televizyon Servisi 7/24 Açık

Alanında yenilikçi ve çözüm odaklı yaklaşımı ile Arçelik televizyon servisi 7/24 hizmetini sunuyor. Sunulan hizmette deneyimin ve özverili yaklaşımın farkında olarak bulunduğunuz her yere yetkili teknik hizmetimizi kısa sürede sunuyoruz.

Güvenilir bir teknik destek hizmeti alabilmek ve alanında yetkin elemanlarımıza kısa sürede ulaşabilmek için telefon hattımızı kullanabilirsiniz. İşimizi tecrübe ile yapıyor yaşamış olduğunuz sıkıntıya yönelik hızlı, kolay ve pratik sonuçlar üretiyoruz. Uzun yıllar bu sektörde varoluşumuz çalıştığımız alanda tanınır ve işini en doğru şekilde yapan firmalar arasında yerini almamızı destekliyor.

Arçelik Televizyon Servisi
Arçelik Televizyon Servisi

Bizlere 7/24 müşteri hizmeti hattı aracılığı ile ulaşabilir, uygun fiyatlı teknik destek hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Akşam ailecek izlediğiniz televizyon dizileri en sevdiğiniz takımın maçları artık teknik destek hizmetimiz ile arıza probleminiz gidererek.

Sorunsuz bir şekilde izlenebilecek size daha konforlu bir yaşam alanı sunabilmek yaşadığınız probleme ortak olabilmek için 7/24 iletişim kurabileceğiniz telefon hattı ile arıza şikayetinizi iletebilmenizi sağlıyoruz.

Televizyonu izlerken bir anda kararması, televizyonun içerisinden hiç durmayan bir cızırtı sesinin gelmesi, rengin kararması, solması, bulanıklaşması, sürekli olarak bir gidip bir gelen görüntü kalitesi, cihazınızdan istenmeyen bir koku ya da yanma belirtisi fark etmeniz durumunda arayabilir yaşadığınız durumun aciliyetini bildirebilir ve hızlı bir şekilde teknik destek ekibimizden yararlanabilirsiniz.

Arçelik TV Arızasında Orjinal ve Yedek Parça Temini Sunuyoruz!

Arcelik Televizyon Servisi 1
Arçelik Televizyon Servisi 7/24 Açık 4

Türkiye genelinde sunduğumuz servis hizmeti ile beyaz eşya ürünleriniz başta olmak üzere her türlü akıllı ve son model televizyon tamiri için bizlere ulaşabilirsiniz. Alanında yetkin ve profesyonel ekip elemanlarımızın her biri uzmanlık sertifikasına sahip olarak hizmetini sunar. Garanti kapsamında olan ürünlerinizi orjinal yedek parçaları ile değiştiriyor ve cihazınızın onarımını kısa sürede tamamlıyoruz.

Bizlere ulaşarak uzman müşteri destek hattımızı arayabilir, yaşadığınız problemi ileterek randevu talebinizi oluşturabilirsiniz. Arçelik televizyon teknik destek hizmeti yararlanabilmek için sitemiz üzerindeki talep formunu kullanabilir ya da çağrı merkezi numaramız üzerinden bizleri arayabilirsiniz.

7/24 acil olarak ulaşabileceğiniz firmamız ile yaptığınız görüşme sonrasında hızlı ve kolay tamirat süreci uzman ekip işçiliği ile sunuluyor. Evlerinize kadar gelerek sizlere profesyonel bir hizmet ile buluşuyor ve sizlere profesyonel bir hizmet sağlıyor.

Arçelik Televizyon Servisi
Arçelik Televizyon Servisi

Arçelik Televizyon Servisi Whatsapp Destek Hattı İle Randevu Oluşturun!

Arçelik televizyon servisi teknik destek hizmeti kapsamında televizyon tamiri, bakım ve onarımı, arıza probleminin giderilmesi, televizyon montaj işlemi ya da televizyon iç donanım temizlik işlemleri ya da kullanılan aksesuarlara yönelik çözüm önerileri için bizlere kısa sürede servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Bulunduğumuz her noktadan ulaşılabilir olmak yaşadığınız problemlere değer vererek müşteri memnuniyete odaklı hizmet sunabilmek hedefimizdir. Alanında yetkin yetkili servis bayisi olarak her geçen gün ağımızı genişletiyor ve sunduğumuz hizmetin kalitesini arttırıyoruz. Arçelik markası üzerinden talep edeceğiniz yetkili servisi hizmetimiz bulunduğunuz bölgeye göre değişebiliyor.

İl ve İlçeye göre değişen yetkili servis birimlerini öğrenebilmek için telefon hattımız ile bizleri arayabilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinden de bizlere ulaşabilirsiniz. Arçelik yetkili servis hattı 0850 210 0 888’dir. Servisi randevu talebinizi WhatsApp destek hattı ya da 7/24 açık olan çağrı destek merkezi üzerinden iletebilirsiniz. Arçelik olarak sunmuş olduğumuz yetkili teknik destek hizmeti sonrasında görüşlerinizi değer veriyoruz.

Yaşadığınız probleme yönelik işlem sonrasında yetkili destek hizmet hattımız ile iletişime devam edebilir ve verilen hizmet sürecinin daha verimli olarak tamamlanabilmesini sağlayabilirsiniz. Görüş, istek, öneri ve şikayet hattı ile servis yorumunu yapabilir. Bulunduğunuz bölgeye kısa sürede yetkili teknik destek hizmetinizi çağırabilirsiniz.

Arçelik Televizyon Servisi Uygun Fiyatlı Hizmet Garantisi

Arçelik televizyon servisi teknik destek hizmeti kapsamında farklı markaların tamiratını, bakım ve onarımını sağlıyoruz. Arızalanan televizyonunuz Sony, Vestel, Philips, Samsung, LG ve benzeri farklı markalar içeriyor olabilir. Uzman personelimiz sizlere arızalı alana yönelik ön bilgilendirme sunarak kısa sürede yaşadığınız problemi çözüme kavuşturuyor.

Yaşadığınız televizyon tamiratı problemlerinde en önemli olan karşılıklı olarak belirlenmiş gün ve saatte problemin giderilebilmesi ve müşteri ile olan ilişkilerin kontrollü ve seviyeli şekilde gerçekleştirilebilmesidir. Talep edeceğiniz televizyon tamiri hizmeti için öncelikle servis elemanlarımızla ön görüşme gerçekleştirilir.

Bizlere müşteri hizmetleri hattımız üzerinden ulaşarak randevu kaydınızı iletebilirsiniz. Ortaklaşa belirlenen gün ve saatte bulunduğunuz yere uzman personelimiz gelerek yaşadığınız problemi anlamaya çalışır. Ön tespit sonrasında kısa sürede arıza giderilerek daha sonra karşılaşılabilecek problemlerde nasıl davranmanız gerektiğine dair kısa bir bilgi verilir ve bölgeden ayrılır.

Hızlı, kolay, akılcı çözümler Arçelik teknik destek hizmeti ile memnuniyet duyacağınız bir kalite sunuyor. Teknik destek hizmeti ile ilgili yaşamış olduğunuz problemi bize aktardığınız anda sizlere ulaşarak fiyat hakkında ön bir bilgi verebiliriz. Ancak kesin fiyat bilgisini ürün incelendikten ve problem anlaşıldıktan sonra vermek mümkündür. Onarım süreci tamamlandığında teknik servisimiz tarafından tespit edilen arızaya yönelik genel bir fiyatlandırma söz konusu olur.

Bizlere ulaştıktan ve servis kaydı oluşturduktan sonra yaklaşık 24 saat içerisinde sizlere geri dönüş yapılır. Eğer ekip elemanlarımız meşgul değillerse kısa sürede sizler için hızlı ve kolay bir takip sürüp randevu talebi oluşturulur. Bazı durumlarda cihazın içerisine yedek parça temini yapılması gerekebilir ve bazen de cihazın probleminden kaynaklı olarak firma çalışma alanına götürülerek ürünün tamir edilmesi gerekebilir.

Tüm bu süreçte yaşadığınız problemin ne olduğu ve çözüm sürecinde nelerle karşılaşacağınız uzman ekip elemanlarımız tarafından sizlere anlatılır.

Arçelik Televizyon Servisi; Onarım, Tamir Hizmeti

Arçelik orjinal ve yedek parça temini için servis ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Garantili olarak satışı yapılan yedek parça hizmetimiz sunduğumuz teknik destek hizmeti ile ortak bir paralelde müşteriye sunulur. Arçelik televizyon servisi tamiratında ön tespit işlemleri için ek bir bedel istenmez. Ancak eve gelen servis elemanları için bir servis bedeli bulunmaktadır.

Tamirat noktasında televizyonun cinsi, yaşanılan problem fiyat belirlemede etkili olur. Bakım, onarım ve tamirat işlemlerini gerçekleştirdiğimiz televizyon modelleri arasında LED, TV, LCD TV modelleri, monitörler, OLED TV, QLED TV ve farklı televizyon ürünlerinin tamiratı kısa sürede gerçekleşir. 7 gün 24 saate ulaşabileceğiniz televizyon ürününüze yönelik bakım, onarım ve tamirat işlemlerinden yararlanabileceğiniz gerekli görüldüğünde montaj yardımının da sunulduğu teknik destek servisimizi her an arayabilirsiniz.

Çağrı merkezinde sizleri yanıtlayacak olan çalışanlarımız kısa sürede randevu kaydınızı oluşturur. Yaşadığınız aksaklık alanında yetkin ve profesyonel ekip elemanlarımız tarafından kısa sürede gideriliyor. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak gerçekleştirdiğimiz televizyon bakım, tamiri, onarım hizmetleri, ek aksesuar hizmetlerinde sunularak sizlere her an 7/24 sunulmaktadır. Uygun fiyat ve kalite garantisi ile sunmuş olduğumuz teknik destek hizmetinden sizlerle kısa sürede faydalanabilirsiniz..

Arçelik TV Arıza Hizmeti Sonrası İstek, Öneri, Şikayet Hattı

Önemli olanın farkındayız. Yaşamış olduğunuz problemlere yönelik bizlere en kısa sürede müşteri hizmeti hattımızdan ulaşabilirsiniz. Hedefimizde müşterileri memnun edebilmek ve onları daha çok Arçelik yetkili bayileri ile sıkı bir iletişimde olmalarını sağlamak yatıyor. Eğer aldığınız hizmete dair herhangi bir probleminiz olursa şikayet, istek, görüş, öneri ya da memnuniyet bildiriminizi geri bildirim kanalları üzerinden sağlayabilirsiniz. Gerekli görüldüğünde televizyon ürününüz bulunduğunuz yerden alınarak bakım ve onarım yapılabilmesi için teslim alınır ve işlem tamamlandığında tekrar sizlere teslim edilebilir. Yaşamış olduğunuz problemi müşteri hizmetleri hattından bize ilettiğinizde vaktinizi en doğru şekilde kullanmanızı sağlayacak ve problemi gidererek yaşadığınız zorlu sürece daha kolaylaştırabilmek için sizlere her an geri dönüş sağlıyoruz.

Arçelik TV Arızasında Hizmet Sunulan Problem Türleri

Arçelik televizyon tamir ya da işçilik hizmeti kapsamında oluşacak ücretler yaşanan probleme göre farklılaşabiliyor. Destek alabileceğiniz işlemler üzerinden oluşabilecek fiyatlar hakkında da net bilgiyi müşteri hizmetleri hattını arayarak öğrenebilirsiniz. Arçelik teknik servisi arıza tespiti için herhangi bir ödeme almamaktadır. Fakat Arçelik servisi ücreti ek olarak alınır. Televizyon montajı işlemleri, kanal ve yazılım güncelleme işlemleri farklı boyutlarda televizyon modellerinin tamirat bedeli değişebiliyor. Kullanılan sistem, televizyonun büyüklüğü ve farklılığı marka farklılığı kullanılması gereken yedek parça süreci gibi nedenlerden kaynaklı olarak servis ücretinde de farklılık yaşanabilir. Sizlere en doğru hizmeti sunabilmek adına uzun yıllardır bu sektörde varlığımızı koruyor, uygun fiyatlı ve müşteri memnuniyeti odaklı servis hizmetimizi sunmaktan dolayı memnuniyet duyuyoruz.

Yaşamış olduğunuz televizyon arızası problemi Arçelik teknik servisi garanti kapsamı altındaysa ek bir ücret ödemeniz gerekmez. Ancak garanti kapsamı dışında olduğunda problemin yaşandığı parçaya göre fiyat değişimi olabiliyor. Sabit tamir ücreti alındıktan sonra ürün içerisindeki parçaların değişiminde fiyat farklılaşabiliyor. Ek parça temini yapılırken işçilik bedelinin yanında bu da değerlendiriliyor. Yaşamış olduğunuz televizyon arıza, bakım, onarım işlemleri ve montaj işlemleri için 7/24 bizleri arayabilir, randevu kaydınızı oluşturabilir ve fiyat listesi üzerine net bir bilgi alabilirsiniz.

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri