Philips Bayramoğlu Servisi

Philips Çayırova Servisi 0212 271 52 32

Philips Çayırova servisi, Çayırova ve semtlerinde en çok tercih edilen dayanıklı tüketim malları tamir ve bakım servisidir. Philips marka ürünler içerisinde buzdolabı, çamaşır makineleri, kurutma makinesi ile bulaşık makineleri sıklıkla tercih edilir. Televizyon markası olarak ta en çok tercih edilen markaların başında yer alır.  Beyaz eşyalarda oluşabilecek arızalar da çok farklı sınıflara ayrılır.

Buzdolaplarında en çok görülen sesli çalışma, motor arızaları, kapak lastiklerindeki sıkıntılardır. Çamaşır ve bulaşık makineleri için şebeke suyundaki kireç miktarı ve boru tıkanıklıkları göze çarpar. Philips Çayırova servisi, her türlü beyaz eşyayı en kısa süre içerisinde tamir eden işletmelerin başında gelir. Ayrıca, elektrik akım farklılıkları da beyaz eşyaların otomatik çalışma prensipleri için önemli sorunlar oluşturur. Televizyon arızaları da farklı sebeplere bağlı olarak en sık servis gerektiren durumlardır.

Beyaz Eşyaların Düzenli Şekilde Kontrolü

Philips Çayırova servisibeyaz eşyaların düzenli şekilde bakımlarının yapılmasını önerir. Beyaz eşyaların kullanım sürelerine bağlı olarak bazı fonksiyonlarını yerine getirememesi gayet normaldir. Kullanım hatalarına bağlı olarak da birtakım arızalar meydana gelebilir. Böyle durumlarda servisimizle iletişime geçilmesi önerilir. Beyaz eşya bakımlarının en önemli yararı, ileride oluşabilecek bazı büyük boyutta arızalar için erken tespit imkanıdır. Bu sayede çok daha büyük maliyetli arızalar oluşmadan sadece servis ücreti ödenerek tespit edilmiş olur.

Firmamız LCD televizyon tamiri konusunda da uzman olan servislerdendir. LCD televizyonlar son zamanlarda en çok tercih edilen televizyonlardır. Bu televizyonların temizliği son derece dikkat gerektirmektedir. Nemli bezlerle silinmemesi, kuru ya da nemi alınmış özel temizlik bezleri ile temizlenmesi önerilir. Darbelere bağlı olarak ta hasar alabilen beyaz eşyalar için firmamız, garantili servis hizmeti sunar.

Televizyon Tamirinde Uzman Firmalar

LED TV tamiri konusunda işletmemiz her zaman için önerilen kuruluşlardandır. LED sistemler, günümüzde en çok tercih edilen sistemlerdir. Oda sıcaklıklarında bile görüntü kalitesinin olumsuz yönde etkilendiği bilinir. Bu sebeple, yüksek sıcaklıklar, LED televizyonlarda görüntüyü de etkileyebilir. Her türlü televizyon arızası için firmamız kısa sürede tespit ve tamir hizmeti sunar. 

Plazma TV tamircisi, plazmalarda oluşabilecek sorunlar için de önerilecek adreslerin başında gelir. Plazma televizyonlarda ekran camlarının çatlaması ya da kırılması halinde de orijinal ürünlerle değişimi sağlanır. LED televizyon servisi olarak, sorunu terinde ve en kısa zamanda tespit ederek, direkt tamir hizmeti verilir.

Philips Çayırova Servisi
Philips Çayırova Servisi

Televizyon Arızalarına Kısa Sürede Müdahale

Televizyonlarda meydana gelen arızalar, çok farklı şekillerde yer alır. Görüntünün kesilmesi, ekrana ışık gelememesi, kanal kurulum ayarlarının bozulması gibi farklı sorunlar en sık görülenleridir. Firmamız arandığı takdirde müşteri temsilcilerimiz detaylı şekilde sorular sorarak, sorunla ilgili bilgi edinir. Bu bilgiler ışığında teknik servis elemanlarımız, yeterli şekilde hazırlık yaparak, müşteriye gider. Plazma televizyon servisi, televizyon arızalarını yerinde tamir eder. Ancak yerinde tamiri mümkün olmayan büyük boyutta arızalar için servise götürmek gerekebilir. Kısa sürede tamir hizmeti veren firmamız, müşteri memnuniyetine önem verir.

Orijinal Ürün Değişimi ve Garantili Hizmet

Firmamız orijinal ürün değişimi yaparak, değişim sonrasında da garanti belgesi verir. Yan sanayi ürün takan firmaların sebep olduğu beyaz eşya arızaları, sektörde uzman servis arayışını gerektirir. Uygun fiyatlı servis ve bakım hizmeti sunduklarını iddia eden firmaların sitelerinin incelenmesi önerilir. Firmamız uygun fiyatlı bakım ve işçilik hizmeti sunarken, güvenceli servis hizmeti de verir. Güler yüzlü elemanlarımız, müşteriyi doğru bilgilendirir. Kurumsal ve güvenilir servis hizmeti için firmamız ile iletişime geçilmesi önerilir.

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri