Beko Televizyon Servisi

Beko Televizyon Servisi 0216 498 52 32

Beko markalı bir televizyonunuz arızalandı ve yapmanız gerekenleri bilmiyor musunuz? O halde yapmanız gereken tek şey Beko televizyon servisi olarak bizimle iletişime geçmek.

Geçmişten bugüne gelişen teknoloji, televizyon sektörünü de derinden etkiledi. Tüplü televizyonlardan plazma televizyonlara geçiş sonrası hızla ilerleme kaydeden televizyon teknolojisi, bugün 8K görüntü kalitelerine kadar ulaştı. Bunun yanı sıra akıllı (smart) televizyonlarında çıkmasıyla televizyonların fonksiyonları kat kat arttı.

Durum böyle olunca da her teknolojik alette olduğu gibi, teknolojinin gelişmesi ile daha karmaşık hale gelen yeni nesil televizyonlarda da çok sayıda teknik arızlar oluşmaya başladı. İşte bizde Beko televizyon servisi olarak bu gibi teknik bilgi gerektiren sorunlarla karşılaştığınızda sizlere en iyi şekilde yardımcı olabilmek için kurulduk. Dilerseniz gelin bu işin detaylarına birlikte inelim.

Beko Televizyon Servisi
Beko Televizyon Servisi

Öncelikle ilk başta söylediğimiz gibi biz Beko markalı televizyonlar için teknik servis hizmeti veriyoruz. Peki hani tür televizyonlar için hizmet veriyorsunuz diye soran çok olduğu için baştan söylemekte fayda var, biz teknik servis olarak Beko plazma TV, Beko LCD TV, Beko Led TV, Beko 4K televizyonlar ve Beko akıllı televizyonlar dahil tüm televizyon çeşitleri için hizmet vermekteyiz. Yani kısaca, Beko markalı herhangi bir televizyonun varsa ve bu televizyon için bir şikâyetiniz bulunuyorsa, bizimle çekinmeden iletişime geçebilir ve konu hakkında detaylı bilgi alıp, teknik servis randevusu oluşturabilirsiniz.

Teknik Servis Hizmetlerimiz Neler?

Peki her türlü Beko markalı televizyona servis hizmeti vermenin yanında, ne gibi sorunlar için bu hizmeti veriyoruz? Yani hizmet kapsamlarımız neler? Bu soruyla da çok sık karşılaşıyoruz açıkçası. O yüzden Beko televizyon servisi olarak bu konuyu sizin için detaylandırıp, sunduğumuz hizmetlerimizden birkaçını sizlere anlatarak konu hakkında fikriniz olmasını sağlayacağız. Öncelikle son zamanlarda çok sık karşılaştığımız sorunlar ve bu sorunlara karşı sunduğumuz hizmetlerden bazılarını söylemekle başlayalım. Sanıyoruz ki her teknik servisin verdiği bir hizmet olan televizyon kurulumu hizmetinden başlamak en doğrusu olur. Eğer bir televizyon aldıysanız, televizyonunuzun garanti kapsamında olması ve sorunsuz bir şekilde kurulumunun yapılması için bir teknik servise ihtiyacınız olacaktır. İşte bizde tam olarak bu noktada, sarın aldığınız Beko markalı televizyonlarınız için bu kurulum hizmetini veriyoruz.

Televizyonlarda Oluşan Ölü Piksel Sorunu

Beko Televizyon Servisi
Beko Televizyon Servisi

Tabii ki tek verdiğimiz hizmet Beko televizyon kurulumu değil. Bunun yanında televizyon ekranlarında oluşan ölü piksel sorunu için de hizmet vermekteyiz. Peki nedir bu ölü piksel sorunu derseniz şöyle anlatalım: Ekran bulunan her elektronik aletin bir görüntüyü gösterebilmesi için piksellere ihtiyaç vardır. Bu pikseller zamanla kendiliğinden ölebildiği gibi gerilim sorunlarından ve darbelerden ötürü de ölü pikseller oluşabilmektedir. İlk başlarda fark etmenin çok kolay olmadığı bu ölü pikseller, zaman geçtikçe çok can sıkıcı bir hal alabilmektedir. Eğer sizde burada anlattığımız gibi bir sorun ile karşı karşıyaysanız, hiç zaman kaybetmeden bizi arayabilir ve size sunacağımı hizmetler ile sorununuzdan kısa süre içerisinde kurtulabilirsiniz.

Ekran Değişimi Gerektiren Problemler

Açıkçası bir teknik servis için belki de en çok karşılaşılan sorunların başında belirli nedenlerden dolayı kırılmış ya da zarar görmüş ekranlar geliyor. Bu zarar kimi zaman küçük bir çocuk tarafından atılan sert bir cisimden kaynaklı oluşabildiği gibi, kimi zamanda donanımsal problemlerden dolayı kendiliğinden gerçekleşebiliyor.

Tabii ki ekran her kırıldığında ya da her zarar gördüğünde değişim yapmak mümkün olmuyor. Peki böyle bir durumla karşılaştığımızda ne yapmamız gerek? Öncelikle ilk yapılması gereken şey her sorun ile karşılaştığınızda olduğu gibi bir teknik servisi aramak olmalı. T

eknik servisi aradığınız zaman sorununuzu olduğu gibi anlatıp teknik servisten aldığınız randevu sonucunda, onların gelip sorununuzu çözmesini beklemeniz gerek. Televizyonu bilgisizce kurcalamak, içini açıp tamir etmeye çalışmak gibi her türlü eylem televizyonunuza çok daha büyük ve geri dönüşü olmayan hasarlar vermenize neden olabilir. O yüzden eğer evinizdeki televizyon Beko marka bir televizyon ise Beko televizyon servisi olarak bizi arayabilir ve bu konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Sizi mağdur etmemek adına en kısa sürede alanında uzman ekiplerimizi sizin evinize yönlendirip sorununuzu en hızlı şekilde çözeceğimizden şüpheniz olmasın. Ve son olarak bilmelisiniz ki ekran değişimi yapmak maliyetli bir işlemdir ancak yeni televizyon almak çok daha maliyetlidir. 

Yazılımsal Beko Televizyon Problemleri

Tabii ki sadece televizyon ekranları ile alakalı sorunlara da çözüm üretmiyoruz. Bunun yanında Beko televizyonların yazılımsal problemleri için de hizmet veriyoruz. Peki ama nasıl? Öncelikle karşılaştığınız tüm sorunlarda olduğu gibi ilk yapmanız gereken teknik servisi aramak olmalı. Siz bize sorun ile bilgi verdikten sonra ekiplerimiz gerekli ekipmanla evinize gelip Beko markalı televizyonunuzu kontrol edecekler. Eğer sorun anlık olarak evde çözülebilecek bir sorun ise hızlıca sorununuzu çözüp gerekli testleri yapacaklar. Ancak sorunlar her zaman evde çözülebilecek kadar kısa sürmediği için, bu gibi durumlarda teknik servisten gelen arkadaşlarımız televizyonunuzu alıp teknik servis merkezimize getirecek ve olabildiğince hızlı şekilde televizyonun sorununu çözüp size teslim edecekler.

Bazı durumlarda kullanıcılar sorunları kendi başlarına çözebileceklerini düşünüp boşuna teknik servise ücret ödemeyelim diyebiliyorlar. Bu gibi teknik bilgi gerektiren cihazlarda bilgisizce yapılan müdahaleler işleri daha da karmaşık hale getirip ufak olan sorunların çapının büyümesine sebep oluyor. Haliyle bu durumda teknik servise ödenecek hizmet bedeli de artıyor.

Bu yüzden Beko markalı televizyonunuzda herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda soruna müdahale etmeden önce bir teknik servisi arayıp bilgi almanızda fayda var. Ek olarak yaşadığınız herhangi bir arıza durumunda bizi aradığınız zaman, yaşadığınız sorunun çözümü basit bir şey ise zaten size telefonda bilgi veriyor ve boşuna ücret ödemenizin önüne geçiyoruz. Bu yüzden Beko markalı tüm televizyonlarınız için karşılaştığınız sorunlarda bizi arayabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Beko Televizyon Servisi Fiyatları

Beko markalı televizyonlar ile ilgili her konuyu anlattığımıza göre, birçok kişinin ilk ve en çok sorduğu soru olan televizyon arızaları için alınan servis ücreti nedir sorusuna gelelim. Açıkça söylemek gerekirse bu soru için net bir fiyat vermek mümkün değil. Bunun için öncelikle sorunu görmemiz ve sorunun boyutunu belirlememiz gerekmekte. Peki fiyatı hangi aşamada öğreniyorsunuz?

Öncelikle herhangi bir sorun ile karşılaştığınız zaman bizi aradığınızda ve sorunu söylediğinizde, size bu sorunun nelerden kaynaklanabileceğini ve hangi durumda yaklaşık olarak ne kadar servis ücreti ödeyeceğinizi söylüyoruz. Bu bilgiler ışığında Beko televizyon servisi olarak bizden randevu alıp teknik servis hizmeti almak isterseniz de televizyonunuzu detaylı olarak inceleyip size sorunun boyutunu ve hizmet bedelini bildiriyoruz. Sonrasında fiyat sizin uyunsa çalışmaya başlayıp sorunu en kısa sürede çözüp televizyonunuzu tekrardan size teslim ediyoruz.

Peki ya çok ucuz fiyatlarda hizmet veren bazı firmalar bunu nasıl yapıyor? Açıkça söylemek gerekirse bu işi profesyonel olarak yapan firmaların bir arıza için vereceği ücret aşağı yukarı benzerdir. Ancak birisi çıkıp size çok düşük bir ücret veriyor, bunun yanında yapılacak iş ile ilgili vaatlerde bulunuyorsa orada bir sorun vardır. Yedek parça fiyatlarının bu denli yüksek olduğu zamanlarda bu tarz fiyat veren kişiler ya işten anlamıyorlardır ya da kullanılacak parçalar yan sanayi veya çakma parçalardır. Bu tarz durumlarla karşı karşıya geldiğinizde bilmelisiniz ki ucuza alacağınız servis hizmetinin sonrasında televizyonunuz daha büyük zararlar görebilir ve daha fazla maddi zarar yaşayabilirsiniz.

Tıkla & Ara
arama butonu
Çağrı Merkezi
arama butonu
× Müşteri Hizmetleri